Results from IDSC "Gadu Mija 2002/2003" - Youth Latin 29. prosince 2002
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

IDSC "Gadu Mija 2002/2003"
Lotyšsko - Riga 27. prosince 2002

Youth Latin 29. prosince 2002

Finále

1  Dmitrij Arestov & Viktoria Horeva Lotyšsko
2  Elmar Ianushkevich & Dina Shekhovtsova Rusko
3  Evgeni Privalov & Tina Bazokina Estonsko
4  Sandris Cirulis & Kristine Jaunzeme Lotyšsko
5  Aleksejs Suslovs & Viola Abramova Lotyšsko
6  Justinas Duknauskas & Jurgit Liangaudaite Litva
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Igors Kravcenko & Anna Baholdina Lotyšsko
8  Aleksandr Prigorovski & Karin Rooba Estonsko
9  Edgars Gasjuns & Jelena Samuilova Lotyšsko
9  Luca Grasso & Antonia Goffredo Itálie
11  Dmitriy Nikolaev & Anastasia Antelava Bělorusko
12  Ilia Russo & Yulia Russo Bělorusko

Čtvrtfinále

13  Edward Zarudnev & Elena Livadina Rusko
14  Kamil Urbaniak & Katarzyna Kapral Polsko
15  Dmitrijs Kurcevskis & Elena Kvartalova Lotyšsko
16  Andris Apsvalks & Daiga Gaubija Lotyšsko
17  Rihards Dusa & Baiba Grinvalde Lotyšsko
17  Ivan Filipenko & Olga Tribushevskaja Bělorusko
19  Andrejs Rogovenko & Irina Lubarskaja Lotyšsko
19  Vadims Virvluskis & Natalia Cirklua Lotyšsko
21  Vitali Kozmin & Diana Kurilovits Estonsko
21  Illarion Sapkin & Jelena Moltsanova Estonsko
23  Ernests Greizis & Aija Gierkena Lotyšsko
24  Pavel Kuzmin & Elsi Leist Estonsko

1. kolo (top 45)

25  Aleksei Yudin & Daria Vassilevitch Bělorusko
26  Viacheslav Chizhik & Kristina Dedok Bělorusko
27  Konstantins Suslovs & Jekaterina Guseva Lotyšsko
28  Guntars Svanks & Anna Buzikova Lotyšsko
29  Romans Peregrimovs & Alise Lipska Lotyšsko
29  Ilia Vinokurovs & Ilze Andrushkina Lotyšsko
31  Dmitriy Sotnikov & Olga Reut Bělorusko
32  Aleksandr Tsesnokov & Alissa Vassilkova Estonsko
33  Oskars Bunkis & Gita Skromane Lotyšsko
33  Viktor Fateev & Irina Makoed Bělorusko
33  Arturs Kaulins & Eva Surgofe Lotyšsko
33  Nikita Tsernov & Aleksandra Kozlova Lotyšsko
37  Aleksandr Katunin & Ekaterina Khokhlova Rusko
38  Jaanus Käärmann & Helen Uibo Estonsko
38  Rolands Trencis & Sanita Tunce Lotyšsko
40  Denis Timofejevs & Eliza Upena Lotyšsko
41  Vitalijs Vainovs & Julija Ljatijeva Lotyšsko
42  Egils Balodis & Liene Kince Lotyšsko
42  Oskars Buls & Anna Lasko Lotyšsko
42  Jurijs Lusikovs & Julija Serebrjannikova Lotyšsko
42  Maris Pozdnaks & Ieva Damlica Lotyšsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}