Results from IDSC "Gadu Mija 2002/2003" - Junior Open Standard 29. prosince 2002
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

IDSC "Gadu Mija 2002/2003"
Lotyšsko - Riga 27. prosince 2002

Junior Open Standard 29. prosince 2002

Finále

1  Marko Mehine & Maria Fessai Estonsko
2  Valentin Lusin & Olga Nesterova Německo
3  Bogdan Taranyuk & Karina Bakenova Kazachstán
4  Alanas Gunko & Aleksandra Gorianova Litva
5  Aivars Gailums & Laura Kosite Lotyšsko
6  Artsiom Kazyra & Katsiaryna Mychkova Bělorusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Dumitru Doga & Natalia Sandru Moldávie
8  Anton Popichenko & Alexandra Bogdanova Rusko
9  Jegors Sislo & Anastasija Gorbacenko Lotyšsko
10  Olegas Martiniuk & Ala Karpenko Litva
11  Dmitry Evseev & Anastasia Merzliakova Rusko
12  Stanislav Zubik & Irina Guschina Rusko

Čtvrtfinále

13  Denis Balan & Irina Dolinta Moldávie
13  Igor Kudrjavcev & Paula Kokare Lotyšsko
15  Anatolijs Bengards & Nina Bezzubova Lotyšsko
16  Toms Birkavs & Lidija Hlinova Lotyšsko
16  Daniils Kutuzovs & Anastasija Jerjomina Lotyšsko
18  Dmitry Sviridov & Ekaterina Chistaya Bělorusko
19  Markus Hirvonen & Mariia Hirvonen Finsko
19  Olegs Kuznecovs & Natalija Grigorjeva Lotyšsko
21  Saulius Raudoniks & Agne Raginyte Litva
22  Jaak Vainomaa & Irina Dresvjannikova Estonsko
23  Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Litva
24  Aivaras Katinas & Evelina Surkeviciute Litva

2. kolo (top 48)

25  Egor Filipenko & Svetlana Verbitskaya Bělorusko
26  Dmitriy Pugachev & Vera Karpukhina Rusko
27  Sander Ots & Inna Prigorovskaja Estonsko
27  Dmitriy Suftin & Alexandra Averkieva Rusko
29  Vytis Duknauskas & Milda Briedyte Litva
29  Bartosz Michalak & Justyna Cylejowska Polsko
29  Timur Namazbayev & Nadezhda Menshikova Rusko
32  Rihards Mailitis & Zane Karnevska Lotyšsko
32  Ilya Zakharov & Suzanna Morbin Bělorusko
34  Roland Rannala & Keit Speigel Estonsko
35  Pavels Borunovs & Madara Liepniece Lotyšsko
36  Jörgen Kapp & Aleksandra Zeregelja Estonsko
37  Juris Bogdanovs & Lina Krastina Lotyšsko
37  Ruslans Cizevskis & Milana Morozova Lotyšsko
37  Anton Kananen & Mona Redsven Finsko
37  Hardi Rikand & Laura Kask Estonsko
37  Linas Sikarskas & Ruta Ramanauskaite Litva
37  Ceslavs Vojevoda & Inna Gavruseva Lotyšsko
43  Ilja Bahovskij & Radmila Dobrynina Kazachstán
44  Eriks Eglitis & Marija Antipova Lotyšsko
45  Matthew Geronimi & Masha Khazanova Austrálie
46  Aleksejs Ivanovs & Jekaterina Gavrilova Lotyšsko
46  Karlis Liepins & Maija Glazite Lotyšsko
48  Juri Krasnov & Kaisa Edemberg Estonsko

1. kolo (top 67)

49  Andrejs Firjans & Svetlana Kolago Lotyšsko
50  Valters Briksis & Zane Tisina Lotyšsko
50  Maris Puce & Evija Skinca Lotyšsko
52  Jukka Tahti & Riikka Gron Finsko
53  Aleksejs Livcaks & Iveta Medunova Lotyšsko
53  Gennadiy Tsynkevich & Katsiaryna Shynhirei Bělorusko
55  Nikita Kuznecovs & Santa Dmitrijeva Lotyšsko
55  Mihails Zverevs & Jelena Aljakina Lotyšsko
57  Filips Melesko & Jekaterina Perederejeva Lotyšsko
58  Kaspars Logins & Irina Lecebrina Lotyšsko
59  Andrejs Mihailovs & Jelena Jacmenova Lotyšsko
59  Petru Moscaliuc & Olga Goncearuc Moldávie
61  Maris Laizans & Samanta Jelfimova Lotyšsko
62  Martins Krisans & Liene Liepa Lotyšsko
63  Marius Svela & Cecielie Barsnes Norsko
64  Gatis Larins & Julija Smirnova Lotyšsko
64  Johannes Vanhatalo & Tiina Koskenvalta Finsko
66  Alexander Ognev & Vera Shevchenko Rusko
67  Andris Stipnieks & Aleksandra Lagosa Lotyšsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}