Results from IDSC "Gadu Mija 2002/2003" - IDSF International Open Latin 29. prosince 2002
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

IDSC "Gadu Mija 2002/2003"
Lotyšsko - Riga 27. prosince 2002

IDSF International Open Latin 29. prosince 2002

Finále

1  Maurizio Vescovo & Melinda Torokgyorgy Maďarsko
2  Mikhail Kolomiets & Natalia Maklakova Rusko
3  Mikko Kaasalainen & Hanna Haarala Finsko
4  Ojars Bacis & Santa Lodina Lotyšsko
5  Vitalijs Polikarpovs & Agita Baranovska Lotyšsko
6  Marijus Germanavicius & Anastasija Kraitor Litva
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Kirill Shevelev & Alina Grigorieva Rusko
8  Saulius Skambinas & Sandra Lipinskaite Litva
9  Martynas Kura & Karina Kaselaite Litva
10  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Moldávie
11  Pavel Bartosevich & Marina Karpunina Rusko
12  Sergejs Frolovs & Zane Svejcere Lotyšsko

Čtvrtfinále

13  Anton Koukareko & Elena Koukareko (aka Feoktistava) Bělorusko
14  Alexandr Fedorov & Ekaterina Bogoush Rusko
15  Dmitrij Arestov & Viktoria Horeva Lotyšsko
15  Aleksandrs Gulko & Katrina Ziberte Lotyšsko
17  Dmitri Shipilov & Daria Ivanova Rusko
18  Elmar Ianushkevich & Dina Shekhovtsova Rusko
19  Lauris Mikenas & Liene Skrabina Lotyšsko
19  Toni Tuominen & Soile Nasanen Finsko
21  Gints Dancitis & Ieva Kemlere Lotyšsko
22  Igors Kravcenko & Anna Baholdina Lotyšsko
22  Roberts Nemiro & Dace Matisa Lotyšsko
24  Sandris Cirulis & Kristine Jaunzeme Lotyšsko

2. kolo (top 36)

25  Evgeni Privalov & Tina Bazokina Estonsko
26  Ville Roos & Reija Riitta Lehtinen Finsko
27  Eldar Dzhafarov & Aleksandra Kakurina Rusko
28  Agris Bertulsons & Olga Karnauhova Lotyšsko
28  Luca Grasso & Antonia Goffredo Itálie
30  Justinas Duknauskas & Jurgit Liangaudaite Litva
31  Guntars Svanks & Anna Buzikova Lotyšsko
32  Kamil Urbaniak & Katarzyna Kapral Polsko
33  Ilia Russo & Yulia Russo Bělorusko
34  Dimitri Barili & Jana Kurilovitsh Estonsko
35  Tomi Liitiainen & Tiina Liisa Ristolainen Finsko
36  Konstantin Arkhipkine & Anna Zelenova Rusko

1. kolo (top 50)

37  Alexandr Zateischikov & Elena Belova Rusko
38  Dmitriy Nikolaev & Anastasia Antelava Bělorusko
39  Josef Sesse & Ekaterina Kostromskaya Rusko
40  Dmitrijs Kurcevskis & Elena Kvartalova Lotyšsko
41  Edward Zarudnev & Elena Livadina Rusko
42  Vitali Kozmin & Diana Kurilovits Estonsko
43  Lauris Viksne & Zane Viksna Lotyšsko
44  Viktors Haritonovs & Olga Haritonova Lotyšsko
45  Karel Väli & Lagle Saga Estonsko
46  Matti Puro & Sanna Hirvaskari Finsko
47  Jari Huhtaniemi & Piia Rantanen Finsko
48  Jari Aaltonen & Leena Aaltonen Finsko
48  Aleksandrs Aloshins & Inguna Blumbaha Lotyšsko
48  Marat Bakh & Irina Pinigina Bělorusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}