Results from Hradec Kralove Open 2000 - Junior I Latin 2. prosince 2000
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Hradec Kralove Open 2000
Česká republika - Hradec Kralove 2. prosince 2000

Junior I Latin 2. prosince 2000

Finále

1  Kyryl Kartyshev & Mariya Zaichenko Ukrajina
2  Vladyslav Dolyezhalov & Yelyzaveta Nazarenko Ukrajina
3  Valentin Vasin & Natalia Granko Ukrajina
4  Pawel Godek & Martyna Janik Polsko
5  Jiri Havlicek & Vanda Detinska Česká republika
6  Edvinas Kregzdys & Beata Skaisgiryte Litva
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Andrey Kravtchenko & Ekaterina Fedosova Rusko
8  Filip Maly & Veronika Mala Česká republika
8  Filip Swetik & Tereza Starichna Česká republika
10  Aurimas Sirka & Simona Mitkute Litva
11  Ianis Mkrttchian & Elena Svinartchouk Česká republika
12  Nikita Lyssenkov & Olga Samarova Rusko

Čtvrtfinále

13  Linas Cikarskas & Indre Pakutkaite Česká republika
13  Saulius Raudoniks & Agne Raginyte Litva
13  Aleksander Wnuk & Ewelina Jodko Polsko
16  Denis Nazarov & Sofiya Kharine Rusko
16  Andrius Uksas & Elena Uksaite Litva
18  Peter Mikulec & Patricia Prnova Slovensko
19  Jozef Herak & Veronika Ferancova Slovensko
20  Vitalijus Tarantovas & Jekaterina Magomed Litva
21  Miroslav Hyza & Denisa Walterova Česká republika
22  Janusz Ptaszek & Monika Fornal Polsko
23  Igor Ogiychuk & Inna Nagrebelna Ukrajina
24  Lukas Kovarik & Ivana Chlupova Česká republika
25  Michal Grill & Marketa Tauchmanova Česká republika

2. kolo (top 37)

26  Aleksandr Lososovskij & Alina Gaidamavichiute Česká republika
27  Ondrej Kysela & Kristyna Kettnerova Česká republika
28  Tomas Antalek & Natalia Glosikova Slovensko
28  Tomas Hroch & Veronika Benyskova Česká republika
28  Nikita Volkov & Maria Velichkina Česká republika
31  Wojciech Kaczmarczyk & Magda Kaczmarczyk Polsko
32  Simeon Timov & Dimitra Nikiforova Bulharsko
33  Aleksey Byelousov & Irina Pavlishyna Ukrajina
34  Pavel Kala & Petra Gromesova Česká republika
35  Gleb Goncharov & Svetlana Doushneva Rusko
36  Jiri Vondra & Daniela Pospisilova Česká republika
37  Lukac Pecinka & Zuzana Vuova Česká republika

1. kolo (top 50)

38  Michal Kloz & Lucie Huckova Česká republika
38  Pawel Pietkiewicz & Marta Baj Polsko
38  Jakub Sulc & Aneta Ticha Česká republika
41  Jiri Feber & Jana Powiesnikova Česká republika
42  Pawel Knozowski & Marta Antoniewicz Polsko
42  Jaroslav Nosek & Barbora Provaznikova Česká republika
44  Steffen Vinholt & Laerke Jensen Dánsko
45  Martin Iversen & Julie Vendal Česká republika
46  Andersen Casper & Sara Stenbaek Česká republika
47  Munk Sigge & Berner Hansen Česká republika
48  David Schavel & Petra Palesova Česká republika
49  Vojtech Papík & Veronika Prouzová Česká republika
50  Pavel Koukol & Lenka Zemkova Česká republika
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}