Results from Hradec Kralove Open 2000 - IDSF International Open Standard 3. prosince 2000
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Hradec Kralove Open 2000
Česká republika - Hradec Kralove 2. prosince 2000

IDSF International Open Standard 3. prosince 2000

Finále

1  Francesco Paris & Erika Buzzoni Itálie
2  Nicola Zuccarello & Stefania De Boni Itálie
3  Pavel Dvorak & Jitka Walischova Česká republika
4  Luca Bussoletti & Cinzia Birarelli Itálie
5  Tomasz Konury & Izabela Weiss Polsko
6  Anton Lebedev & Maria Kozlova Rusko
7  Ruslan Golovashchenko & Olena Golovashchenko Ukrajina
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  Andrej Hromadka & Silvia Kadnarova Slovensko
9  Christian Krenthaller & Agnes Twaroch Rakousko
10  Marcin Szuwarski & Katarzyna Kawalec Polsko
11  Robert Faoro & Elena Faoro Itálie
12  Christian Smith & Katja Lindholm Švédsko

Čtvrtfinále

13  Krzysztof Psciuk & Dorota Makar Polsko
14  Ondrey Ledabyl & Eva Strelcova Česká republika
15  Julius Seniauskas & Neringa Joneliunaite Litva
15  Vladislav Vinogradov & Anastasia Muravyova Rusko
17  Jozef Koubek & Jana Krtickova Česká republika
17  Lukasz Zamojski & Ula Mendyka Polsko
19  Juris Uzegovs & Marina Aleksejeva Lotyšsko
20  Adomas Muralis & Ieva Zajanckauskaite Litva
21  Veiko Ratas & Helena Liiv Estonsko
22  Jan Halir & Marketa Sramkova Česká republika
23  Filip Gregoriades & Lenka Voborilova (aka Gregoriadesova) Česká republika
24  Michael Gmoser & Kerstin Danzer Rakousko

2. kolo (top 48)

25  Iavor Valchev & Iglika Popova Bulharsko
26  Filip Rut & Veronika Rut (aka Navratilova) Česká republika
27  Maciej Cieszynski & Agnieszka Malinowska Polsko
28  Slawomir Sochacki & Marzena Stachura Polsko
29  Igors Briedis & Ilze Ratfeldere Lotyšsko
29  Milan Mikyska & Lenka Holubova Česká republika
29  Pawel Switalski & Kamila Drezno Polsko
29  Pawel Szajda & Karina Hofmann Polsko
33  Jindrich Cincura & Zuzana Bouskova Česká republika
34  Miroslav Brozovsky & Veronika Veliskova Česká republika
35  Krzysztof Krzemianowski & Paulina Majerowska Polsko
36  Radoslav Zofcin & Petra Stefankova Slovensko
37  Remigijus Suslavicius & Astra Vilinauskaite Litva
38  Vladimir Antonov & Svetlana Stepanova Rusko
39  Tomas Bren & Daniela Hylebrantova Česká republika
39  Robert Smitek & Magdalena Smitkova Česká republika
41  Lukas Mazanek & Alice Pokorna Česká republika
42  Florian Eisenmagen & Elisabeth Schatten Rakousko
42  Jaroslav Frantisek & Ilona Mühlbacherova Česká republika
42  Vojtech Zabransky & Martina Ryskova Česká republika
45  Karol Brüll & Lucia Kocanova Slovensko
46  Artur Dabrowski & Eliza Sabik Polsko
47  Philipp Kaufmann & Sandra Kaufmann (aka Sowa) Rakousko
47  Jakub Pavlik & Veronika Barcalova Česká republika

1. kolo (top 70)

49  Ivailo Gerakov & Marion Saleta Rakousko
49  Martin Houska & Lucie Chvatalova Česká republika
51  Jens Schubert & Gabi Schubert Německo
52  Vit Hornicek & Kristyna Pohlova Česká republika
52  Martin Mendl & Katerina Fucikova Česká republika
54  Michal Lupac & Slavka Kubistova Česká republika
54  Peter Modrovsky & Barbara Jancinova Slovensko
56  Milan Pilous & Petra Pilousova (aka Mladicova) Česká republika
57  Petr Kunc & Lucie Krtickova Česká republika
58  Marc Sole & Gemma Porta Španělsko
59  Filip Krivda & Andrea Mihalikova Slovensko
60  Marc Cardo & Maribel Casanova Španělsko
61  Miroslav Svoboda & Helena Haskova Česká republika
62  Alexander Litvinov & Natalia Alexandrova Česká republika
62  Sebastian Rzepnicki & Urszula Boguslawska Polsko
64  Felix Andreaus & Silvia Haller Rakousko
64  Michal Erban & Ivana Hudcova Česká republika
64  Stanislav Uxa & Lenka Ritterova Česká republika
67  Ondrej Busek & Petra Blizikova Česká republika
68  Juanjo Hinojosa & Marta Hinojosa Španělsko
68  Andreas Schogger & Alice Schogger Rakousko
70  Libor Novak & Silvie Barnetova Česká republika
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}