Results from Hradec Kralove Open 2000 - IDSF International Open Latin 2. prosince 2000
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Hradec Kralove Open 2000
Česká republika - Hradec Kralove 2. prosince 2000

IDSF International Open Latin 2. prosince 2000

Finále

1  Zdenek Rezler & Pavla Pazdirkova Česká republika
2  Vaidotas Skimelis & Jurga Pupelyte Litva
3  Werner Figar & Karin Figar Rakousko
4  Saulius Skambinas & Olga Kosmina Estonsko
5  Evgeniy Nazarov & Irina Bezguzova Ukrajina
6  Lukas Cep & Simona Svrckova Česká republika
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Cedric Meyer & Angelique Meyer Francie
7  Marcin Szuwarski & Katarzyna Kawalec Polsko
9  Patryk Mierzwa & Dominika Kublik Polsko
10  Miroslav Hartman & Andrea Deskova Česká republika
11  Nedas Grigaliunas & Sandra Kniazeviciute Litva
12  Ivailo Tonchev & Natalia Velikaya Rusko

Čtvrtfinále

13  Kirill Nikitin & Olga Bardysheva Rusko
14  Grzegorz Winiarski & Katarzyna Wieczorek Polsko
15  Stanislav Galinov Kaltschev & Mihaela Hari Ganeshavel Bulharsko
16  Tomasz Fras & Magdalena Jaskulska Polsko
16  Janis Rava & Jolanta Popova Lotyšsko
16  Tomas Sieder & Magdalena Teslikova Česká republika
16  Remigijus Suslavicius & Astra Vilinauskaite Litva
20  Slawomir Sochacki & Marzena Stachura Polsko
21  Juanjo Hinojosa & Marta Hinojosa Španělsko
22  Marcin Hakiel & Magda Soszynska Polsko
22  Milan Mikyska & Lenka Holubova Česká republika
24  Marek Swetik & Renata Dohnanska Česká republika

2. kolo (top 48)

25  Francesco Paris & Erika Buzzoni Itálie
26  Trendafil Sarmov & Daniela Gavrilova Bulharsko
27  Petr Kovac & Sarka Stepankova Slovensko
28  Michal Parma & Petra Vladovona Česká republika
29  Luca Bussoletti & Cinzia Birarelli Itálie
30  Robert Tesar & Vendula Burkonova Česká republika
31  Vladislav Vinogradov & Anastasia Muravyova Rusko
32  Jindrich Cincura & Zuzana Bouskova Česká republika
32  Michal Szuba & Aleksandra Wysocka Polsko
34  Jakub Pankowski & Aneta Czarnecka Polsko
34  Christian Smith & Katja Lindholm Švédsko
36  Jiri Vagner & Sarka Hladikova Česká republika
37  Ladislav Franek & Zuzana Pazourkova Česká republika
38  Ilian Chakarov & Biliana Chakarova Bulharsko
38  Andreas Gelemanovic & Andrea Gelemanovic Rakousko
40  Tomas Moravek & Andrea Honkova Česká republika
41  Marc Cardo & Maribel Casanova Španělsko
41  Miroslav Martinovic & Vanda Polakova Slovensko
43  Shterion Kamburov & Ralitza Manolova Bulharsko
44  Jivo Iankov & Kremena Koleva Bulharsko
44  Michal Revaj & Jana Resova Česká republika
44  Josef Synek & Eva Krejcirova Česká republika
47  Kamil Holub & Marcela Kafkova Česká republika
47  Konstantin Zimine & Ksenia Sanko Česká republika

1. kolo (top 61)

49  Radim Sluzy & Hana Novakova Česká republika
50  Vladimir Antonov & Svetlana Stepanova Rusko
51  Tomas Foltan & Alla Kushnirchuk Česká republika
52  Marc Sole & Gemma Porta Španělsko
53  Ivo Bures & Simona Cervenkova Česká republika
53  Sebastian Rzepnicki & Urszula Boguslawska Polsko
55  Nikolay Manolov & Pavlina Valcheva Bulharsko
56  Kaloyan Garov & Silvia Stefanova Bulharsko
57  Radoslav Kozarev & Elena Stoianova Bulharsko
58  Stefan Arany & Klaudia Kaliova Slovensko
59  Martin Macoun & Viktoria Senesova Česká republika
60  Pavel Pavlov & Svetozara Aleksieva Bulharsko
61  Evlogi Murad & Vasilena Dulgerova Česká republika
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}