Results from Holland Masters 2009 - IDSF International Open Latin 10. října 2009
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Holland Masters 2009
Holandsko - Papendal 10. října 2009

IDSF International Open Latin 10. října 2009

Finále

1  Vitali Panteleev & Daria Glukhova Rusko
2  Saverio Loria & Zeudi Zanetti Itálie
3  Sergey Tatarenko & Viktoria Tatarenko (aka Lyschinska) Německo
4  Raimondo Todaro & Francesca Tocca Itálie
5  Salvatore Bellavita & Mariantonietta Marotta Itálie
6  Maxym Litiyushkin & Kateryna Yovyk Ukrajina
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Filipp Brykov & Olga Tarassova Rusko
8  Yosi Laskin & Evgenia Libman Israel
9  Sergey Plyuta & Debbie Seefeldt Německo
9  Anton Skuratov & Alona Uehlin Německo
11  Ilie Bardahan & Ekaterina Kalugina Německo
12  Niels Didden & Gwyneth Van Rijn Holandsko

Čtvrtfinále

13  Andreas Cibis & Victoria Kleinfelder Německo
13  Kirill Ganopolskyy & Kim Pätzug Německo
13  Remi Jansen & Debbie Krewinkel Holandsko
16  Martijn Leunissen & Nathalie Bos Holandsko
17  Jaroslav Suchy & Irina Maizlish Česká republika
18  Andriy Plotkin & Jorlanda Geier Německo
18  Liran Trosman & Alina Bronov Israel
20  Fabian Taeschner & Karina Rudi Německo
21  Richard Riemer & Oxana Chevtchouk Holandsko
21  Alexander Trushin & Kristina Kretz Německo
23  Michael Horstmann & Denise Heller Belgie
24  Alfred Palmgren-Barrestig & Jeanette Carlsson Švédsko

2. kolo (top 37)

25  Rinaldo Carrilho & Isabel Guyt Holandsko
25  Michael Stierle & Zsofia Garbe Německo
27  Maurice Ronda & Jolien Dabekausen Holandsko
28  Kasper Korup & Line Schmidt Dánsko
29  Angelo Schabon & Julia Mescherriakova Belgie
30  Lars Erik Pastor & Malika Dzumaeva Německo
31  Kurt Van Briel & Vanessa Vangeel Belgie
32  Thys Gerritsen & Priscilla De Vries Holandsko
32  Emir Salihovic & Loes Stevens Holandsko
34  Rob Haveneers & Leen Schoenmakers Belgie
35  Artur Balandin & Alina Ferrante Německo
36  Kevin Kolaczek & Clementine Rasset Francie
36  Stephan Soek & Simone Haans Holandsko

1. kolo (top 53)

38  Tim Puts & Tzveta Hristova Holandsko
39  Nick Kocken & Laura Jottay Holandsko
40  Nick Mollen & Audreij Van Dalen Holandsko
41  Maarten Brankaert & Samantha Wooninck Holandsko
42  Michael Kirsebauer & Katharina Sattelmeier Německo
43  Vincent Schut & Dana De Gier Holandsko
44  Glenn Van Ginkel & Linda Plaude Holandsko
44  Jorgo Hameetman & Tamara Van Sluis Holandsko
44  Andras Koops & Iris Elburg Holandsko
47  Luciel Stapel & Mireille Piëst Holandsko
48  Frank Abitz & Melanie Ferreira Německo
48  Cornel Muller & Anna Schilcher Německo
48  Thomas Renkel & Saskia Beck Německo
48  Peter Schaur & Cindy Paulussen Holandsko
48  Mark Anthony Van Amstel & Patricia Kleppe Holandsko
48  Xander Van Kempen & Priscilla Van Kempen Holandsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}