Results from Holland Masters 2000 - IDSF International Open Latin 6. října 2000
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Holland Masters 2000
Holandsko - Arnhem 6. října 2000

IDSF International Open Latin 6. října 2000

Finále

1  Darren Bennett & Lilia Kopylova Anglie
2  Juraj Faber & Jeanette Faberova Slovensko
3  Sven Ninnemann & Fabienne Liechti Švýcarsko
4  Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Německo
5  Andrei Mosejcuk & Eva Pohl Německo
6  Tuomo Pynttäri & Katriina Puro Finsko
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Bas Van Der Zanden & Leila Akcelik Holandsko
8  Heiko Straile & Daniela Beckmann Německo
9  Jaimy Cremers & Victoria Martin Holandsko
10  Alan Krasilnikov & Anya Katsevman USA
11  Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Německo
12  Karsten Grob & Jasmin Schaudinn Německo

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

13  Marco Jansen & Marielle Kampert Holandsko
14  Lucio Cocchi & Federica Malaguti Itálie
14  Jeroen Struylaart & Lorna van Dijk (aka Da Silva) Holandsko
16  Patrick Trojer & Johanna Handl Rakousko
17  Rolf-Andreas Laubert & Natalia Boutsenina Německo
18  Jiri Kosydar & Kamila Dostalova Česká republika
19  Cedric Meyer & Angelique Meyer Francie
20  Damien Ciranna & Chenelle Dewar Holandsko
21  Jani Rasimus & Milla Virtanen Finsko
22  Stefan Erdmann & Martina Ludwig Německo
23  Erik Kock & Nataliya Kravets Holandsko
24  Peter Geulinckx & Isabelle Geulinckx Belgie

1. kolo (top 48)

25  Emy Cassar & Stephanie Chircop (aka Cassar) Malta
26  Beljean & Heuse Belgie
26  Menno Hogeveen & Mary-jane Beijer Holandsko
28  Meik Sauer & Bianca Johrden Německo
29  Chris Bernaards & Diane De L'eau Holandsko
30  Daniel Hümberli & Pia Diriwächter Švýcarsko
31  Michael Klinkhammer & Sofia Bogdanova Německo
32  Karl Heinz Glander & Britta Flockenhaus Německo
32  Andre Reinhardt & Franziska Becker Německo
34  Kurt Van Briel & Mareike Enders Belgie
35  Boris Christoph & Jeannette Seydich Německo
36  Mischa Schneeberger & Nanette Rimli Švýcarsko
36  Thomas Szego & Corinne Roost Švýcarsko
38  Sebastien Secci & Fabienne Cognieaux Belgie
38  Erik Soeterboek & Kim Koumans Holandsko
40  Keith Karl Grima & Adonella Gauchi Malta
40  Erik Zuur & Tamara Oorschot Holandsko
42  Tiziano Cardella & Ornella Fontanella Belgie
43  Norman Polc & Rubina Piredda Německo
44  Torben Bölk & Annemarie Thaurer Německo
44  Yurin Gauchi & Larraine Cassar Malta
46  Andre Kukuk & Eva Geburzi Německo
47  Joost Broekhans & Carolien Van Der Korput Holandsko
47  Mario Schiena & Sandra Hartl Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}