Results from Hessen Tanzt 2010 - Senior I S Standard 8. května 2010
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Hessen Tanzt 2010
Německo - Frankfurt 8. května 2010

Senior I S Standard 8. května 2010

Finále

1  Jörg Hillenbrand & Ute Hillenbrand Německo
2  Thorsten Strauss & Sabine Jacob Německo
3  Bernd Ketturkat & Sandra Ketturkat Německo
4  Marco Wittkowski & Petra Fischer Německo
5  Gert Faustmann & Alexandra Kley Německo
6  Jürgen Beck & Claudia Kleineheismann Německo
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Fabian Lohauss & Simone Braunschweig Německo
8  Klaus Padberg & Dunja Jansen Německo
9  Michael Gross & Angelika Gross Německo
10  Florian Meyer & Anja Meyer (aka Katzmarski) Německo
11  Patrick van der Meer & Sabrina van der Meer (aka Beck) Německo
12  Marc Bieler & Sandra Mösch Německo
12  Hendrik Claassen & Claudia Schmidt (aka Schäfer) Německo
12  Wolfgang Tauscher & Susanne Scheuböck Německo

Čtvrtfinále

15  Thomas Leinhäupl & Ingrid Greck Německo
16  Ralf Lämmermaier & Stella Lammermaier (aka Pionczewski) Německo
16  Frank Maninski & Sandra Undine Muhr (aka Till) Německo
18  Stefan Kolip & Inge Kolip Německo
19  Torsten Dallmann & Meike Dallmann Německo
20  Kim Bartels & Silke Bartels Německo
21  Michael Nimz & Michaela Nimz (aka Sauer) Německo
22  Michael Beckmann & Bettina Corneli Německo
23  Kai Schönherr & Silke Ludwig Německo
24  Damian Kukowka & Bettina Weimann Německo
24  Knut Wichmann & Antje Wichmann Německo
26  Holger Eissing & Birgit Tomesch Německo
26  Michael Steingen & Andrea Steingen (aka Schulz) Německo

3. kolo (top 52)

28  Michael Sipek & Susanne Sipek Německo
29  Konstantin Maletz & Corina Maletz (aka Schott) Německo
30  Andreas Kraushaar & Anja Hesele Německo
30  Rolf Pernat & Iris Pernat Německo
32  Stefan Bersal & Nicole Dietz Německo
33  Karl Didzun & Susanne Grbec Německo
33  Michael Hesse & Gabriele Müller Německo
33  Norbert Jäger & Beate-christine Jäger (aka Eberhardt) Německo
33  Sven Spengemann & Ramona Spengemann Německo
33  Holger Wenzel & Monika Schmitt Německo
38  Andreas Malik & Christine Malik Německo
38  Serge Quazzotti & Peggy Quazzotti Fogel Německo
38  Alois Schwarzenbeck & Monika Schwarzenbeck Německo
41  Edward Van Essen & Ilse Mielke Německo
42  Nils Goral & Anja Goral Německo
42  Uwe Hans & Christine Hans (aka Jörg) Německo
44  Jürgen Claus & Birgit Claus Německo
45  Stefan Ramacher & Yvonne Ramacher Německo
45  Daniel Rautenbach & Andrea Rautenbach (aka Staack) Německo
47  Holger Koschinski & Ruth Schulz Německo
47  Holger Staub & Birgit Staub Německo
49  Michael Alm & Kerstin Alm Německo
50  Thomas Busta & Manuela Busta Německo
50  Martin Kirsch & Claudia Hanke Německo
50  Rainer Martius & Manuela Martius Německo

2. kolo (top 70)

53  Axel Mischewski & Susan Hortmann Německo
53  Gerhard Pfünder & Jasmin Esther Flor-Lampert Německo
55  Dieter Kuchenbecker & Annette Kuchenbecker Německo
55  Mathias Neufeldt & Stephanie Neufeldt Německo
57  Oliver Dräger & Andrea Simon-dräger Německo
57  Torsten Henck & Britta Krellenberg Německo
57  Uwe Schreiber & Ursula Schreiber Německo
60  Oliver Landler & Sabine Landler Německo
60  Mario Müller & Michaela Frahm Německo
62  Achim Hobl & Kerstin Hahn Německo
62  Dietmar Jungmann & Susanne Jungmann Německo
64  Achim Stegemann & Heike Stegemann Německo
65  Ralf Pfitzner & Eva Pfitzner Německo
65  Torge Rieper & Gisela Rieper Německo
65  Thomas Schulz & Annette Bauer Německo
65  Marius Torka & Barbara Torka Německo
69  Thomas Anhofer & Cordula Gehring Německo
69  Klaus Meng & Gabriele Kunau Německo

1. kolo (top 89)

71  Gerhard Lamprecht & Christine Lamprecht Německo
71  Guido Pohlmann & Ulrike Meyer Německo
71  Andre Waibel & Birgit Waibel Německo
74  Heinrich Berger & Alexandra Berger Německo
74  Martin Beumer & Annette Beumer Německo
76  Jörg Böhm & Heike Böhm Německo
76  Rudiger Herrmann & Barbara Herrmann Německo
76  Manfred Nell & Alexandra Würzbauer Německo
76  Thomas Nowinski & Sabine Nowinski Německo
76  Peter Vogt & Alexandra Vogt Německo
81  Ulrich Conrad & Sibylle Conrad (aka Hepp ) Německo
82  Markus Hopmeier & Manuela Prater Německo
82  Helge Neuner & Tanja Neuner (aka Gödecke) Německo
82  Armin Winter & Angela Winter Německo
85  Peter Esser & Vera Esser Německo
85  Michael Noichl & Barbara Noichl Německo
87  Ekkehart Class & Gudrun Engert Rakousko
87  Bernward Kett & Christine Kett Německo
87  Stefan Schwarzkopf & Carmen Carl Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}