Results from Hessen Tanzt 2010 - Adult Latin (Ranking) 9. května 2010
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Hessen Tanzt 2010
Německo - Frankfurt 8. května 2010

Adult Latin (Ranking) 9. května 2010

Finále

1  Nikita Bazev & Marta Arndt Německo
2  Anton Skuratov & Alona Uehlin Německo
3  Michal Stukan & Susanne Miscenko Německo
4  Ilie Bardahan & Anastasia Bodnar Německo
5  Evgeny Vinokurov & Christina Luft Německo
6  Domenik Herrmann & Anna Walz Německo
7  Erich Klann & Oana Andreea Nechiti Německo
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  Andrey Kitsun & Ekaterina Kalugina Německo
9  Dumitru Doga & Sarah Ertmer Německo
10  Kirill Ganopolskyy & Kim Pätzug Německo
11  Konstantin Niemann & Anastasia Davydova Německo
12  Valera Musuc & Nina Trautz Německo
13  Simon Völbel & Regina Murtasina Německo

Čtvrtfinále

14  Paul Lorenz & Ekaterina Leonova Německo
15  Stanislav Galinov Kaltschev & Mihaela Hari Ganeshavel Německo
16  Anatoly Novoselov & Tasja Schulz Německo
17  Wolfram Hörr & Sara Mortazavi Německo
18  Andriy Plotkin & Jorlanda Geier Německo
19  Denislav Dimitrov & Iliana Staevska Německo
19  David Riegler & Julia Jussel Německo
19  Sebastian Schwind & Kristina Kratz Německo
22  Lars Erik Pastor & Malika Dzumaeva Německo
22  Ilia Russo & Maria Albert Slovensko
24  Guido Gencarelli & Angelika Mkrtchjan Německo
25  Philipp Hanus & Siri Kirchmann Německo

2. kolo (top 37)

26  Kyrill Kindsvater & Maria Richter Německo
27  Alexander Karst & Sarah Karst Německo
27  Daniel Wellhöfer & Marion Hopf Německo
29  Michael Bienek & Lilli Schenk Německo
29  Daniel Friesen & Jolanthe Dargel Německo
29  Dierick Schröder & Ulrike Kasper Německo
32  Sebastian Bronst & Evgenia Poskrebysheva Německo
32  Fabian Taeschner & Karina Rudi Německo
34  Michael Schwarz & Pornpailin Distakul Německo
34  Alexander Seibert & Nina Mishchenko Německo
36  Artur Galimov & Katja Najvert Německo
36  Sebastian Triebel & Michaela Kemnitzer Německo

1. kolo (top 63)

38  Marius Iepure & Christina Kessler Německo
39  Robert Buder & Jennifer Wegner Německo
39  Markus Ziebegk & Jenny Müller (aka Jähne ) Německo
41  Nico Kirchmann & Sabrina Metzger Německo
42  Thomas Jauerneck & Melanie Heider Německo
42  Robert Klann & Anna Ilchenko Německo
42  Illya Korovay & Antonia Petritzikis Německo
42  Arthur Weingardt & Victoria Chumakova Německo
46  Harry Knaus & Maria Schwarzkopf Německo
46  Christian Platz & Anja Pritzsche Německo
48  Leif Gerling & Stephanie Pleiss Německo
49  Georg Jansen & Maria Blockus Německo
49  Alexander Ryltsev & Irina Weigel Německo
51  Domenico Franzo & Madita Danek Německo
51  Erik Heyden & Julia Luckow Německo
51  Alexander Horn & Valeria Jäger Německo
51  Phil Schwarick & Olga Golikow Německo
55  Fabian Kiefer & Luisa Cumbo Německo
56  Romano Bier & Katharina Drescher Německo
56  Daniel Kanchev & Elena Rodnyanskaya Německo
58  Philipp Schultz & Kathy Stefanowicz Německo
59  Kai Arnold & Desiree Mate Německo
59  Christian Büning & Natalya Kudryavtseva Německo
59  Christian Cantzler & Melanie Bauernhansl Německo
59  David Kiefer & Selma Berberich Německo
59  Michael Stierle & Zsofia Garbe Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}