Results from Hessen Tanzt 2010 - Adult II C Standard 8. května 2010
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Hessen Tanzt 2010
Německo - Frankfurt 8. května 2010

Adult II C Standard 8. května 2010

Finále

1  Thimo Trespe & Julia Gräfin Von Brühl Německo
2  Jan Max Reinhardt & Bärbel Selheim Německo
3  Marcus Haase & Desire Steinbach Německo
4  Timo Weiss & Yvonne Weiss Německo
5  Oliver Köhler & Charlotte Legrum Německo
6  Manuel Schuchardt & Vanessa Grunwitz Německo
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Henning Rechenberg & Sandra Kube Německo
8  Daniel Danciu & Neike Witt Švýcarsko
9  Robert Kessel & Hendrikje Höpner Německo
9  Adrian Mehlitz & Tanja Matschulat Německo
11  Diego Catena & Corinna Catena Německo

Čtvrtfinále

12  Jens Lotz & Sina Appel Německo
13  Arthur Baran & Magdalena Zurawska Německo
14  Andreas Hoffmann & Daniela Stemmer Německo
15  Thorsten Grigat & Meike Burian Německo
15  Jörn Halsinger & Ina Bennink Německo
15  Kai Jendretzke & Lena Hofmann Německo
18  Mario Pötschke & Sandra Pötschke Německo
19  Stefan Wieczorek & Annette Höing Německo
20  Thomas Walther & Christiane Walther Německo

1. kolo (top 37)

21  Keong Kong & Michelle Nothum Německo
22  Bernd Felske & Mariela Christina Mielke Německo
22  Jakob Scheck & Yue Jin Německo
24  Peter Jurczyk & Sabine Jurczyk Německo
24  Lars Kretzschmar & Pia Hentschel Německo
24  Alexander Oliver & Jennifer Oliver Německo
27  Stephan Duhl & Susanne Kribelbauer (aka Duhl) Německo
27  Martin Illinger & Stefanie Mau Německo
27  Andreas Meier & Kathrin Frenzel Německo
30  Frank Haller & Iris-Senta Chahine Německo
31  Philip Erben & Christiane Mauruschat Německo
32  Udo Günthner & Cosima Post Německo
33  Florian Fruhmann & Vera Ruegger Švýcarsko
34  Björn Weickert & Xenia Solojenkina Německo
35  Francois Blassmann & Christine Blass Německo
35  Thomas Deckarm & Natalie Deckarm Německo
37  Armin Tuscher & Eva Eberharter Rakousko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}