Results from Hessen Tanzt 2004 - Youth B Latin 8. května 2004
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Hessen Tanzt 2004
Německo - Frankfurt 8. května 2004

Youth B Latin 8. května 2004

Finále

1  Rick Hammermüller & Isabell Derichs Německo
2  Christian Langert & Jenny Müller (aka Jähne ) Německo
3  Kim Willecke & Sarah Sophie Ritz Německo
4  Daniel Wesner & Aljona Rubanenko Německo
5  Dimitrij Voroboyov & Maike Neumann Německo
6  Dimitri Neuendank & Anastasia Martynaova Německo
7  Christian Smits & Marta Kuzmenko Německo
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  Sebastian Friedrich & Elisabetta Petruzelli Německo
9  Philipp Lechner & Victoria Kleinfelder Německo

Čtvrtfinále

10  Johann Deter & Lilia Grenz Německo
10  Marius Eckert & Angelina Samaras Německo
12  Stephan Fleischer & Anne Weber Německo
13  Ronny Damm & Sindy Zaunick Německo
13  Benjamin Ohse & Mona Gauß Německo
15  Rudolf Schepp & Anita Schepp Německo
16  Julian Nguyen Hong & Kathrin Renner Německo
17  Julian Möller & Julia Temtsine Německo
18  Maximilian Von Bredow & Deborah Soldner Německo
18  Benjamin Heuer & Julia Mazurek Německo
18  Andreas Kitsche & Marieann Jacob Německo
21  Dimitrij Margowzew & Anna Ilchenko Německo
22  Michael Maas & Julia Michaelis Německo
23  Sebastian Fleischer & Anne Krüger Německo
24  Christopher Buhr & Katharina Kiehl Německo
24  Florian Kretschmer & Christina Ewald Německo
24  Martin Rikovsky & Yvonne Schröder Německo
24  Torsten Scheithauer & Marina Forster Německo
24  Alexander Tietz & Cornelia Stöske Německo

2. kolo (top 50)

29  Davide Pace & Alisa Rößling Německo
30  Paul Kasakow & Stephanie Pleiss Německo
31  Jo Niclas Wittig & Diana Materi Německo
32  Michael Hörner & Jennifer Vieheilig Německo
32  Marcel Kunitzsch & Elisa Seifert Německo
32  Kai Stasik & Verena Pape Německo
35  Walter Hirning & Beate Zitzmann Německo
35  Timo Renner & Isabell Fillips Německo
35  Fabian Schmitt & Nicole Franz Německo
38  Marc Lecreq & Jessica Weber Německo
38  Ingo Nöhring & Therese Schaller Německo
40  Patrick Bräuer & Tina Zielke Německo
40  Frank Hermann & Corinna Scheid Německo
40  Simon Schumacher & Susen Strangfeld Německo
43  Manuel Franz & Karina Mertens Německo
43  Jan Frederik Wockenfuss & Lea Yngve Wockenfuss Německo
45  Eric Arndt & Eileen Arndt Německo
45  Tobias Eissmann & Katja Schröpfer Německo
45  Christoph Rosenkranz & Marlen Alexander Německo
45  Florian Von Spiegel & Maria Hengst Německo
45  Domenik Wanner & Rosmarie Eder Německo
45  Matthias Wehrfeld & Stephanie Frank Německo

1. kolo (top 62)

51  Tom Rössler & Christin Hofmann Německo
52  Christoph Divko & Carina Müller Německo
52  Johannes Kreutzer & Nadja Belke Německo
52  Johannes Lissner & Imke Irmscher Německo
55  Lukas Haselmann & Anne Trummer Německo
56  Marco Blickensdorf & Gloria Trösse Německo
56  Markus Daab & Saskia Kroiss Německo
56  Christoph Hahn & Nadine Hahn Německo
56  Alexander Kirchner & Katrin Droste Německo
56  Klaus Rohatzsch & Jennifer Haus Německo
56  Thomas Tauscher & Christiane Fritsch Německo
62  Uwe Reuschel & Sandra Hirschfeld Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}