Results from Hessen Tanzt 2004 - Amateur C Standard 9. května 2004
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Hessen Tanzt 2004
Německo - Frankfurt 8. května 2004

Amateur C Standard 9. května 2004

Finále

1  Armin Gerstbauer & Katharina Hochwind Rakousko
2  Anton Pschenjow & Nadine Hoffmann Německo
3  Christian Hölzle & Janina Hirzel Německo
4  Andreas Lippok & Karin Josephs Německo
5  Björn Hendrik Datz & Miriam Bambl Německo
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

6  Werner Antensteiner & Christine Antensteiner Rakousko
6  Arwed Hostmann & Anett Ladegast Německo
6  Andreas Polz & Ilse Braunsperger Rakousko
9  Christian Hartmann & Christin Hierer Německo
10  Martin Berger & Elisabeth Lumetsberger Rakousko
11  Patrique Dömeland & Judith Reisert Německo
12  Peter Chen & Ursula Robl Rakousko

Čtvrtfinále

13  Tobias Glahn & Annegret Haubeil Německo
13  Thorsten Zielke & Katharina Trippler Německo
15  Rudolf Thilenius & Anne Kainzlsperger Německo
16  Thomas Neudhart & Ulrike Neudhart Rakousko
16  Karsten Wendt & Sylvia Weise Německo
18  Marcel Brüske & Sonja Floh Německo
19  Christopher Eder & Anika Schlosser Německo
19  Albert Salzinger & Claudia Ringer Německo
21  Martin Windisch & Alexandra Windisch Rakousko
22  Jaroslav Korolew & Polina Berezovskaya Německo
22  Christian Stahlschmidt & Katja Stahlschmidt Německo
24  Rene Dall & Mona Grabowski Německo

2. kolo (top 50)

25  Peter Schaur & Christina Mair Rakousko
26  Michael Forster & Stefanie Forster Německo
26  Marco Rockel & Tanja Reker Německo
26  Sven Spengemann & Ramona Spengemann Německo
26  Stefan Ulrich & Martina Steffen Německo
30  Uwe Fermum & Ulla Schmidt-fetzer Německo
30  Jan Pincsek & Edith Carder (aka Pincsek) Rakousko
30  Florian Scheffler & Melanie Streiter Německo
33  Andreas Hellendahl & Susanne Krimp Německo
33  Ronny Hormann & Angelika Haase Německo
35  Peter Keckeis & Stephanie Zeume Německo
36  Jan-carsten Burkuhl & Sabine Linke Německo
36  Tobias Euler & Swetlana Reich Německo
36  Jens Haselbauer & Stefanie Eichhorn Německo
36  Tobias Rütting & Christina Kessler Německo
40  Oliver Forstner & Christina Kratzer Rakousko
41  Andreas Rohlmann & Eva Kovrig Německo
42  Jan Keller & Stefanie Soyk Německo
42  Heiko Merz & Sabine Schemm Německo
44  Paul Heinze & Sara Scatasta Německo
44  Alexander Piekos & Anja Gross Německo
46  Christian Gründl & Christine Vossen Německo
46  Matthias Hunger & Stefanie Eidmann Německo
46  Marcel Schulze & Nadine Meier Německo
46  Nico Straßenburg & Ines Weiß Německo
46  Michael Vesper & Stefanie Fett Německo

1. kolo (top 77)

51  Patrick Bonner & Rebecca Risch Německo
51  Jens Dziambor & Miriam Drzisga Německo
51  Andreas Ey & Daniela Ey Německo
51  Armin Hirt & Denise Hirt Německo
51  Roger Porath & Susanne Machauer Německo
56  Daniel Euler & Patricia Bönisch Německo
56  Tobias Loeck & Janina Harms (aka Bach) Německo
56  Alexander Puchmayr & Julia Greunz Německo
56  Christoph Ross & Denise Kessebohm Německo
60  Stefan Kluver & Andrea Kluver Německo
60  Jens Vogelgesang & Franziska Vogelgesang (aka Queck) Německo
60  Rainer Weller & Jana Mitregovà Německo
60  Thomas Zembok & Birgit Zembok Německo
64  Heiko Knorr & Nicole Bürding Německo
64  Matthias Lindner & Sabine Lindner Německo
64  Notger Noll & Erika Ernst Německo
64  Andy Terpitz & Sandy Terpitz Německo
68  Daniel Hoffmann & Anne Schlenzig Německo
68  Oliver Schrangs & Simone Elflein Německo
68  Ralf Triebel & Gabi Triebel (aka Knorr) Německo
71  Dirk Erdmann & Alexandra Bartels Německo
72  Christian Lorenz & Katrin Krüll Německo
73  Roman Bux & Karin Lehner Německo
73  Christian Holle & Tanja Ramisch Německo
75  Peter Zumbruch & Martina Schneider Německo
76  Olaf Becker & Anne Stampfus Německo
77  Stephan Fülfe & Birgit Fülfe Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}