Results from Hessen Tanzt 2004 - Amateur B Latin 9. května 2004
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Hessen Tanzt 2004
Německo - Frankfurt 8. května 2004

Amateur B Latin 9. května 2004

Finále

1  Michael Schmalzbauer & Christiana Leuthner Německo
2  Stefan Pilch & Sabine Späth Německo
3  Sebastian Kröger & Janna Freitag Německo
4  Armin Schimpf & Kristina Unrau Německo
5  Felix Demme & Julia Geis Německo
6  Tilo Hellmann & Denise Büttner Německo
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Sonny Bedenik & Tanja Sempner Německo
8  Tobias Krüger & Nicole Pöhler Německo
8  Christian Przygoda & Katrin Przygoda Německo
10  Dominik Schaefer & Eva Pospiech Německo
11  Friedrich Jager & Emily-claire Leipold Německo
12  Matthäus Lissek & Martha Lissek Německo
13  Maximilian Scheuermann & Marina Müller Německo
14  Peter Chen & Ursula Robl Rakousko
15  Paul Pohoralek & Anna Chalak Německo
16  Paolo Iannello & Alwina Bode Německo

Čtvrtfinále

17  Tobias Blödner & Susan Kurth Německo
17  Rene Stölting & Sandra Richter Německo
19  Tobias Heermeier & Stephanie Werner Německo
19  Florian Schupp & Renate Mehl Německo
21  Andreas Fett & Ina Steiner Německo
22  Björn Drews & Marina Rüll Německo
23  Tao Jiang & Jessica Hutzl Německo
23  Andreas Wolff & Caroline Rolle Německo
25  Joachim Hansen & Anne Wunderle Německo

3. kolo (top 49)

26  Andreas Hirschmann & Sabine Götz Německo
27  Bernd Volkhausen & Daniela Kückelmann Německo
28  Christian Bielz & Selina Gonzales Německo
28  Markus Junker & Julia Lange Německo
30  Christopher Buchmann & Wiebke Schlabohm Německo
31  Farid Darwish & Anna Blechschmidt Německo
31  Jan Keller & Stefanie Soyk Německo
31  Andreas Vorbrink & Melanie Kreß Německo
34  Andrej Epp & Tatjana Bergmann Německo
34  Florian Kutschera & Jasmin Gärtner Německo
36  Peter Brunzel & Janina Wrede Německo
36  Timo Göbel & Jennifer Fischer Německo
38  Martin Gancarczyk & Valentina Ohrmann Německo
38  Alexander Schwaderer & Anja Greis Německo
40  Lukas Knoll & Sabine Seibl Německo
41  Florian Müller & Linda Eggerichs Německo
42  Martin Daniel & Susanne Jung Německo
42  Matthias Gippert & Desirèe Rothenbücher Německo
42  Felix Riether & Meike Dittmann Německo
45  Markus-klopotek Von Glovcewski & Jana Gefken Německo
45  Benjamin Kaltenbrunn & Martina Koch Německo
47  Alexander Gast & Sabrina Kolb Německo
47  Mark Jecu & Stephanie Reinke Německo
47  Thorsten Latz & Julia Zimmermann Německo

2. kolo (top 96)

50  Patrick Bonner & Rebecca Risch Německo
51  Marc Kumpmann & Kirsten Neumann Německo
51  Manuel Müller & Anne Luise Geimer Německo
51  Lars Purschke & Svetlana Brener Německo
54  Burkhard Hans & Sandra Schucker Německo
54  Nils Jagdfeld & Nathalie Wolf Německo
54  Lars Kaiser & Diana Dillmann Německo
54  Oliver Schleifenbaum & Anne Müssig Německo
58  Peter Keckeis & Stephanie Zeume Německo
58  Christian Penzel & Anja Rudat Německo
58  Fabian Stöbener & Nicole Stöbener (aka Grehl) Německo
61  Christian Krämer & Martina Allmann Německo
61  Willi Lampe & Sonja Olschewski Německo
61  Robert Rothkegel & Kathrin Groß Německo
64  Nils Friedrichs & Isabelle Willach Německo
64  Aleksander Mackiewicz & Sonja Rank Německo
64  Nico Sauer & Melanie Mickan Německo
64  Martin Schlichting & Leona Steinack Německo
64  Paul Trinidad & Ivanowa Nelli Německo
69  Martin Bewersdorf & Daniela Bathke Německo
69  Daniel Hoffmann & Anne Schlenzig Německo
69  Tim Timmen & Mareike Müller Německo
72  Guenther Veit & Kristina Heim Německo
73  Daniel Hesse & Melanie Göbel Německo
73  Fabian Keller & Nicole Gugger Švýcarsko
75  Hansjürgen Ehebauer & Katja Ehebauer Německo
76  Jaroslav Korolew & Polina Berezovskaya Německo
76  Harald Kothe & Iris Edlich Německo
76  Alexander Kwijas & Uta Wolff Německo
76  Dominic Transier & Saskia Marker Německo
80  Paul Heinze & Sara Scatasta Německo
80  Peter Kasobke & Katja Weiße Německo
80  Markus Zeller & Regina Frey Německo
83  Karsten Trost & Nina Zimmermann Německo
84  Christopher Eck & Vanessa Schneider Německo
84  Oliver Weiß & Maria Guckenberger Německo
86  Sebastian Berndt & Annett Mobius Německo
86  Sven Feller & Verena Schmauz Německo
86  Thomas Zembok & Birgit Zembok Německo
89  Dennis Kahrs & Janin Miethe Německo
89  Martin Kirsch & Claudia Hanke Německo
89  Carsten Weber & Jessica Mersch Německo
92  Achim Biedermann & Sabrina Vogel Německo
92  Marcel Hilbig & Ellen Hilbig Německo
92  Lothar Peschel & Jeanette Purr Německo
95  Johannes Döring & Marlen Bildhäuser Německo
95  Gert Kauntz & Veronica Lahl Německo

1. kolo (top 99)

97  Holger Brosig & Anja Kammerzell Německo
97  Sven Schnepf & Bettina Kühn Německo
97  Bernd Schorner & Claudia Schröllkamp Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}