Results from Hessen Tanzt 2003 - DTV Amateur Standard Ranking 10. května 2003
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Hessen Tanzt 2003
Německo - Frankfurt 10. května 2003

DTV Amateur Standard Ranking 10. května 2003

Finále

1  Urs Geisenhainer & Annette Sudol Německo
2  Marc Scheithauer & Kerstin Stettner Německo
3  Stanislaw Massold & Christine Deck Německo
4  Rüdiger Homm & Julia Belch Německo
5  Christoph Kies & Blanca Ribas-turon Německo
6  Oliver Rehder & Jasmin Rehder Německo
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Andrei Mosejcuk & Susanne Miscenko Německo
8  Pavel Kurgan & Caroline Zytniak Německo
9  Gabor Hoffmann & Tatiana Belayeva Německo
10  Christoph Gross & Nadia Somfleth Německo
11  Stefan Klebsch & Juliane Klebsch Německo
11  Simon Reuter & Julia Niemann Německo
13  Dominique Rene Fara & Sonja Hahn Německo
13  Adrian Klisan & Johanna Klisan (aka Hahn) Německo
13  Maksim Tschernin & Sonja Schwarz Německo

Čtvrtfinále

16  Oliver Rau & Susanne Holaus Německo
17  Michael Kluge & Marlene Quenzel Německo
18  Oliver Thalheim & Tina Spiesbach Německo
19  Nico Burkel & Andrea Pihl Německo
19  Olaf Koschnitzki & Susan Grigowski Německo
19  Sebastian Wagenbach & Bianca Stängle Německo
19  Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Německo
23  Ronak Spamer & Tasmin Spamer Německo
24  Christian Lange & Anna Korbutt Německo
25  Alexander Schack & Susi Susa Německo
26  Felix Schäfer & Melanie Ahl Německo
27  Gintautas Bulotas & Annette Ziller Německo
28  Dimitri Lobov & Tanja Mohr Německo

3. kolo (top 49)

29  Jan Marcel Rahder & Ariane Ploetz Německo
29  Thorsten Strauss & Sabine Jacob Německo
29  Stanislav Toroubarov & Rebecca Schick Německo
32  Alexander Diernberger & Nathalie Briem Německo
32  Christian Engelhardt & Inka Wagner Německo
32  Martin Reiss & Corinna Sadowski Německo
35  Peter Liebsch & Dorthe Liebsch (aka Najafzadeh ) Německo
35  Patrick Misgaiski & Wladislawa Umanskaya Německo
35  Richard Weigel & Doreen Weigel Německo
38  Andreas Hötzel & Cindy Weist Německo
39  Lars Jonasson & Kamilla Urbanski Německo
40  Klaus Genterczewsky & Nicole Furtner Německo
40  Hans-Juergen Gross & Martina Gross (aka Gbur) Německo
40  Sebastian Jagiella & Ellen Kirst Německo
40  Frank Jorgens & Alexandra Brixa (aka Jorgens) Německo
44  Stephan Bannier & Ines Fischer Německo
45  Alexander Gadenne & Nelli Frank Německo
46  Marc Bieler & Eva Kempf Německo
46  Alexander Einfinger & Juliane Strehmann Německo
46  Klaus Franzkowiak & Claudia Nandzik Německo
49  Patrick van der Meer & Sabrina van der Meer (aka Beck) Německo

2. kolo (top 97)

49  Andreas Andersen & Sabine Heuser Německo
49  Martin Scammel & Katja Vörtler Německo
49  Thorsten Unger & Vera Küster Německo
53  Markus Krebes & Jenny Thiel Německo
54  Andreas Baumgart & Heike Frommherz Německo
55  Dennis Garrapa & Marisa Hubl Německo
55  Kay Schneutzer & Jette Schimmel Německo
57  Alexander Schalk & Meike Drews Německo
58  Tim Bonkowski & Alexandra Bonkowski Německo
58  Christian Sommer & Isabella Sommer Německo
60  Wanja Halmschlag & Diana Möde Německo
60  Marc Hotfilder & Heike Macke Německo
60  Martin Kohler & Daniela Pieringer Německo
60  Wolfgang Lauer & Michaela Rothlaender Německo
60  Anton Nazarov & Katherine Engelking Německo
65  Marcel Ruygvoorn & Christine Ruygvoorn Holandsko
66  Sascha Otto & Nadejda Drujinina Německo
66  Carsten Petsch & Alexandra Petsch (aka Bublies) Německo
68  Florian Kunkel & Anastasia Ushakova Německo
70  Armin Balk & Bettina Kaiser Německo
70  Gerrit Burghardt & Anke Müller Německo
70  Fabian Lohauss & Anke Gillner Německo
70  Sergiu Luca & Ramona Dinu-biringer Německo
74  Christian Hirzinger & Christine Knackfuss Německo
74  Thomas Mierisch & Nicole Sprenger Německo
74  Bruno Wissenz & Tina Molter Německo
77  Michael Beckmann & Bettina Corneli Německo
77  Andreas Bittorf & Sabine Haas Německo
77  Patrick Defayay & Sara Wagner Německo
77  Oliver Deutschmann & Verena Kubitschek Německo
77  Till Gerlach & Eva Röhn Německo
83  Sascha Kuhlmann & Stefanie Jonas Německo
84  Stephan Brückner & Stefanie Maycock Německo
84  Arne Kraft & Karen Kraft Německo
84  Roland Mayr & Annette Hühn Německo
87  Jürgen Claus & Birgit Claus Německo
87  Erik Neumayr & Claudia Balzer (aka Lennert ) Německo
87  Michael Nimz & Michaela Nimz (aka Sauer) Německo
87  Christian Schroder & Sabrina Hartwig Německo
87  Roland Tines & Sabine Scheller Německo
92  Robert Panther & Birgit Panther Německo
92  Martin Reich & Nadja Reich Německo
94  Oliver Borchard & Regine Ratke (aka Borchard ) Německo
94  Jan Willem Heitkamp & Natalia Reichert Německo
96  Björn Castner & Claudia Maierl Německo
96  Andreas Rosendahl & Claudia Kaminski Německo
96  Bernd Steines & Silvia Friedenberger Německo
96  Wolfgang Tauscher & Susanne Scheuböck Německo

1. kolo (top 107)

100  Carsten Heidler & Maria Heidler Německo
100  Jörg Hofmeister & Susanne Kauer Německo
100  Andreas Kraushaar & Gitta Kraushaar Německo
100  Armin Kress & Karin Dick Německo
100  Thomas Leinhäupl & Ingrid Greck Německo
100  Daniel Morgant & Tamara Schult Německo
100  Stephan Otte & Carolin Schollmayer Německo
100  Thomas Schäfer & Sybille Scheufler Německo
100  Thomas Wirzberger & Angelika Korb Německo
109  Rudolf Hoch & Claudia Stock Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}