Results from Hessen Tanzt 2003 - Amateur C Latin 10. května 2003
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Hessen Tanzt 2003
Německo - Frankfurt 10. května 2003

Amateur C Latin 10. května 2003

Finále

1  Benedikt Jäth & Ortrun Maurer Německo
2  Yi-jye Chen & Nora Abel Německo
3  René Ruttkowski & Jennifer Krietenbrink Německo
4  Sven Klopotch Von Glovcewski & Stefanie Schneider Německo
5  Marc Rosenbrock & Melanie Pfeifer Německo
6  Martin Daniel & Susanne Jung Německo
7  Tobias Heermeier & Stephanie Werner Německo
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  Andreas Stach & Nina Stach Německo
9  Sebastian Kröger & Janina Wrede Německo
9  Eric Loeffler & Julia Wucharz Německo
11  Sebastian Ahr & Dalia Tripolino Německo
12  Lars Kaiser & Diana Dillmann Německo
12  Christian Sennewald & Antonia Schubert Německo
14  Gleb Belov & Kati Haenchen Německo
15  Alexander Janz & Nicole Tschaikin Německo

Čtvrtfinále

16  Thomas Möller & Nicole Locken Německo
17  Hartmut Klötzer & Tanja Steckling (aka Klötzer) Německo
18  Christoph Kuen & Christina Schwaiger Rakousko
19  Joachim Hansen & Anne Wunderle Německo
19  Jan Keller & Stefanie Soyk Německo
19  Markus Racko & Julia Schneider Rakousko
22  Tom Stahr & Ines Brands Německo
22  Markus Ulrich & Christina Staschok Německo
24  Marc Ernst & Dominika Haller Německo
24  Matthäus Lissek & Martha Lissek Německo
24  Bernd Mücke & Verena Amor-amor Německo
24  Benjamin Simmer & Katharina Wendt Německo

2. kolo (top 52)

28  Frank Adler & Adina Roos Německo
28  Thomas Schneider & Nadine Oeser Německo
28  Jo Niclas Wittig & Jennifer Friebe Německo
31  Marco Steffan & Andrea Damm Německo
32  Sebastian Foot & Liza Suerken Německo
32  Rene Grünbacher & Andrea Bastiani Rakousko
34  Christian Baumgärtner & Nicole Kemler Německo
34  Felix Riether & Meike Dittmann Německo
34  Matthias Schilling & Lara Schäfer Německo
37  Cliff Schmidt & Katja Wertzlaff Německo
37  Christoph Wallner & Ann Christin Fecker Německo
37  Christian Wehrenfennig & Juliane Hesse Německo
40  Frank Abitz & Sabrina Kijas Německo
40  Martin Delbeck & Christiane Fleischer Německo
42  Peter Keckeis & Stephanie Zeume Německo
43  Martin Bewersdorf & Daniela Bathke Německo
43  Alexander Kwijas & Uta Wolff Německo
43  Thorsten Maurer & Nina Raabe Německo
46  Christophe Duprez & Selina Stahlschmidt Německo
46  Steven Kramp & Nadine Drawert Německo
48  Paul Heinze & Sara Scatasta Německo
48  Stefan Martin & Wenke Hunger Německo
48  Daniel Schneider & Jennifer Glas Německo
51  Sebastian Berndt & Annett Mobius Německo
52  Nils Jagdfeld & Nathalie Wolf Německo

1. kolo (top 104)

53  Jürgen Bänsch & Beatrix Studierach Rakousko
53  Nils Binder & Susannah Havermann Německo
53  Sven Feller & Verena Schmauz Německo
53  Jens Grotheer & Sabrina Meyer Německo
53  Jens Klinger & Tanja Schmidt Německo
53  Sven Schnepf & Bettina Kühn Německo
53  Michael Seuchter & Anja Prochaska Německo
53  Swen Wittig & Julia Egmond Německo
61  Ralf Heinrichs & Sandra Undine Muhr (aka Till) Německo
61  Lennard Heinsohn & Nicole Büsing Německo
63  Süha Buglu & Kornelia Kamil-khiry Německo
63  Harald Kothe & Iris Edlich Německo
63  Daniel Kruschinski & Linda Lehmkühler Německo
63  Maximilian Scheuermann & Marina Müller Německo
67  Patrick Bacherle & Sabine Lebert Německo
67  Oliver Defren & Gaby Defren Německo
67  Edgar Grundmann & Regina Grundmann Německo
67  Steffen Kaup & Sonja Pfohl Německo
67  Fabian Stöbener & Nicole Stöbener (aka Grehl) Německo
72  Robert Hoefnagel & Silke Hoefnagel Holandsko
73  Moritz Arlt & Luisa Scheerer Německo
73  Mike Haupeltshofer & Mareike Haupeltshofer Německo
73  Oliver Weiß & Christina Merkel Německo
73  Florian Wiedenmann & Tina Süssmann Německo
77  Heiko Bronner & Marianne Feix Německo
77  Andreas Gerdes & Dorethea Sukopp Německo
77  Bastian Gottfried & Daniela Gottfried Německo
77  Michael Heinold & Evi Ulrich Německo
77  Neil Koschier & Dominika Patak Německo
77  Egon Pircher & Lydia Pircher Rakousko
77  Jean-Claude Schneider & Karin Kipfer Švýcarsko
77  Bernd Schorner & Claudia Schröllkamp Německo
77  Thomas Zembok & Birgit Zembok Německo
86  Rocco Schlegel & Verena Quell Německo
87  Johannes Döring & Bianca Kindler Německo
87  Lothar Peschel & Jeanette Purr Německo
87  Florian Schwekendiek & Carolin Schöner Německo
90  Achim Biedermann & Sabrina Vogel Německo
90  Jörg Meissner & Antje Hansen Německo
92  Thorsten Kwade & Martina Anker Německo
92  Carsten Martikke & Judith Czock (aka Martikke) Německo
92  Benjamin Purdy & Monika Sauer Německo
92  Stefan Schuberth & Antje Göhler Německo
92  Jochen Schulz & Sandra Wahlig Německo
97  André Kühnel & Juliana Wiechert Německo
98  Matthias Döhler & Stefanie Böhnke Německo
99  Peter Göbel & Olivia Stanko Rakousko
99  Martin Stammwitz & Anja Pluntke Německo
101  Torsten Franz & Diana Grundmann Německo
101  Hanspeter Ludewig & Claudia Tetzel Německo
103  Thomas Held & Rubina Kazi Německo
103  Ralf Wombacher & Anke Wombacher Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}