Results from Hessen Tanzt 2003 - Amateur A Standard 11. května 2003
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Hessen Tanzt 2003
Německo - Frankfurt 10. května 2003

Amateur A Standard 11. května 2003

Finále

1  Sven Grigowski & Mathilde Haeseler Německo
2  Sebastian Bartels & Ingrid Von Henninges Německo
3  Sascha Wakup & Ekaterina Arefieva Německo
4  Axel Lembke & Vanessa Bucher Německo
5  Thomas Grusser & Claudia Seidel Německo
6  Timo Neumann & Karin Eva Seitz Německo
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Felix Teufert & Anna Simeonov Německo
8  Benjamin Gäbler & Heike Schmidt Německo
9  Sven De Causmaecker & Gill De Causmaecker Belgie
10  Lorne Meyer & Raskit Lachmann Německo

Čtvrtfinále

11  Sergej Libich & Irina Yagodina Německo
12  Lenny Howard & Jenny Kipper Německo
12  Daniel Möser & Sarah Faderl Německo
14  Leonard Jansen & Sandra Halanke Německo
14  Janne Stiehler & Larissa Bucher Německo
16  Nils Ciechowski & Nina Ciechowski Německo
17  Roger Anselmi & Nadine Müller Švýcarsko
18  Diereck Dross & Stella Lammermaier (aka Pionczewski) Německo

2. kolo (top 49)

19  Jörg Gutmann & Isabel Matthes Německo
19  David Pereira & Sandy Kirsch Německo
19  Ruwen Winde & Claudia Pöschko Německo
22  Norbert Bliesze & Julia Brix Německo
23  Jens Hofmann & Peggy Grossner Německo
24  Rinaldo Schmidt & Ina Hoppe Německo
25  Manuel Müller & Anne Luise Geimer Německo
26  Zlatko Mandic & Simone Klett Německo
26  Gerhard Schröder & Martina Lamping Německo
28  Alexander Pawlik & Evgenia Pawlik Německo
29  Michael Protogerakis & Antonia Grimm Německo
30  Martin Adam & Kareen Schröder Německo
30  Frederik Rosler & Janine Rusher Německo
30  Christian Zuber & Eva Ernst Německo
33  Christian Blut & Linda Fischer Německo
34  Sebastian Rüter & Alice Seitz Německo
35  Thomas Schneider & Nadine Oeser Německo
36  Enrico Böhm & Iris Mauersberger Německo
36  Claus Micka & Solveig Geisinger Německo
38  Florian Beier & Mareike Kuhrmann Německo
38  Ingo Habla & Urte Rupprath (aka Lindner) Německo
40  Michael Esser & Sonja Sander Německo
40  Wolf Schade & Ruth Bartholl Německo
42  Julian Heubeck & Brigitte Heubeck (aka Herzog) Německo
42  Erik Heyden & Julia Luckow Německo
44  Oliver Todzy & Christiane Menzel Německo
45  Martin Bentler & Sandra Fuchs Německo
46  Rainer Choinatzki & Jessica Küster Německo
46  Kai Fischer & Martina Bruhns Německo
46  Thomas Jacobs & Marion Grab Německo
46  Alexander Wolf & Kathleen Tetzel Německo

1. kolo (top 66)

50  Tobias Roitzsch & Heike Müller Německo
51  Marco Stengell & Elena Ronn Německo
52  Oliver Bewernick & Alice Bewernick Německo
54  Gilgian Eisner & Nicole Gisler Švýcarsko
54  Vadim Gorbatchev & Julia Berestova Německo
54  Ralph Swinka & Katharina Sauthoff Německo
57  Mike Hartmann & Tina Jäpel Německo
57  Martin Kröger & Kerstin Wilde Německo
59  Eike Bergner & Andrea Bergner Německo
59  Markus Meier & Larissa Natalie Bieritz Německo
59  Kai Schönherr & Silke Ludwig Německo
62  Robert Wolff & Doris Helldoppler Rakousko
63  Christian Küllig & Katja Schneider Německo
64  Oliver Krause & Astrid Krause Německo
64  Hendrik Schleicher & Melanie Geyer Německo
66  Oliver Schaich & Monika Rothenfusser Německo
67  Sebastian Christoph & Daniela Gand Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}