Results from Hessen Tanzt 2003 - Amateur A Latin 10. května 2003
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Hessen Tanzt 2003
Německo - Frankfurt 10. května 2003

Amateur A Latin 10. května 2003

Finále

1  Martin Klein & Anna Gill Německo
2  Daniel Rentschler & Sylke Neser Německo
3  Marcin Starzynski & Stefanie Brückner Německo
4  Georgi Tsukov & Tanja Kuschill Německo
5  Sven Binek & Elina Tarassova Německo
6  Engin Onder & Renata Vanova Německo
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Michael Horstmann & Denise Heller Německo
8  Markus Schäfer & Diana Krafczyk Německo
9  Dominik Knack & Victoria Kuzmina Německo
10  Philipp Schwarz & Lisa Sarah Görg Německo
11  Markus Spreemann & Alexandra Belitz Německo
12  Wesley Atack & Nikola Schulz Německo

Čtvrtfinále

13  Christian Klimetzek & Theresa Jung Německo
14  Moritz Haar & Laila Geiger Německo
15  Leif Gerling & Nicola Petersen Německo
15  Martin Scammel & Katja Vörtler Německo
17  Sven Balcerzak & Birgit Kettner Německo
18  Stefan Gossner & Iliana Staevska Německo
19  Konstantin Liebert & Julia Syceva Německo
20  Julian Heubeck & Brigitte Heubeck (aka Herzog) Německo
20  Markus Isopp & Claudia Schwager Rakousko
22  Sven Bias & Johanna Stock Německo
23  Christian Duffke & Rowena Mebus Německo
23  Carl Philipp Eberlein & Sandra Nittel Německo
25  Serkan Arpac & Ulrike Köhler Německo
25  Sebastian Reincke & Freia Schwertfeger Německo
27  Sascha Wakup & Ekaterina Arefieva Německo
28  Claudio Falletta & Sabrina Ludes Německo

2. kolo (top 54)

29  Waldemar Hergert & Veronika Hergert Německo
29  Sebastian Klink & Maret Witthuhn Německo
29  Andreas Pachert & Meike Beer Německo
32  Michael Fischer & Natalia Luft Německo
32  Mark Leweling & Kathryn Höbusch Německo
34  Michael Stierle & Sandra Schall Německo
35  Lars Frankfurter & Carolin Drescher Německo
36  Roger Anselmi & Nadine Müller Švýcarsko
36  Attila Merth & Stephanie Schumann Německo
38  Axel Glück & Katharina Torosow Německo
39  Christian Cantzler & Melanie Bauernhansl Německo
39  Kai Lemke & Maike Badia Německo
41  Dennis Bode & Julia Schomaker Německo
41  Viktor Herbeiu & Christina Jansen Německo
43  Andreas Andersen & Sabine Heuser Německo
43  Ferdinand Helmer & Katharina Heinzelmann Německo
43  Martin Ridder & Petra Kirsten Německo
46  Benjamin Jäger & Astrid Drexler Německo
46  Markus Riad & Dessi Radeva Německo
48  Johannes Schröck & Sabine Bsteh Rakousko
48  Helge Uhrig & Katja Arnold Německo
48  Christian Wenzel & Evelyn Krosta Německo
51  Christian Wedell & Caroline Bresink Německo
52  Christian Zuber & Eva Ernst Německo
53  Aleksandar Pecirep & Ramona Utri Německo
53  Christian Spiekermann & Judy Last Německo

1. kolo (top 100)

55  Alexander Gadenne & Nelli Frank Německo
55  Andreas Hager & Michaela Brunnhuber Rakousko
55  Kevin Kern & Nina Hablowetz Německo
55  David Kiefer & Selma Berberich Německo
59  Giuseppe Prestifillippo & Marion Lengl Německo
60  René Gräfenstein & Jennifer Fruth Německo
60  Alfred Radauer & Karin Lehner Rakousko
62  Michael Beckmann & Bettina Corneli Německo
62  Dietmar Block & Anastasia Weber Německo
62  Rainer Choinatzki & Jessica Küster Německo
62  Andreas Kratzl & Gudrun Prohaska Německo
62  Jan Maik Wissing & Natalie Wilson Německo
67  Rinaldo Schmidt & Ina Hoppe Německo
67  Michael Viehmann & Alona Pogouliaeva Německo
69  Joachim Burgard & Nadine Geiter Německo
69  Timo Göbel & Ludmilla Konrad Německo
71  Erik Heyden & Julia Luckow Německo
71  Jürgen Müller & Sandra Krenz Německo
73  Peter Hess & Jeanette Weinhold Německo
73  Bernhard Hubauer & Iskra Smiljanic Německo
73  Christoph Rummel & Femke Tummeley Německo
76  Mike Hartmann & Tina Jäpel Německo
76  Philipp Schulz & Kerstin Poppe Německo
78  Marc Sotelsek & Beata Brochocki Německo
79  Jens Löbbermann & Olesja Schichel Německo
79  Andreas Weber & Andrea Rhinow (aka Conrad) Německo
81  Oliver Borchard & Regine Ratke (aka Borchard ) Německo
81  Thorsten Koch & Stefanie Forkel Německo
81  Oliver Köllner & Simone Fries Německo
81  Patrick Schulze & Doreen Eckardt Německo
85  Sascha Meyer & Cathrin Anne Lang Německo
85  Hendrik Schleicher & Melanie Geyer Německo
85  Benedikt Schürmann & Petra Schrankel Německo
85  Thorsten Unger & Vera Küster Německo
89  Jonas Richter & Anne Richter Německo
90  Jens Hofmann & Peggy Grossner Německo
90  Robert Holzner & Tanja Hesse Německo
90  Jan Savekoul & Karina Nießen Německo
94  Tobias Witt & Vivien Kapust Německo
95  Matthias Alt & Janet Alt (aka Peters) Německo
95  Christian Küllig & Katja Schneider Německo
95  Christian Penzel & Michaela Wenzel Německo
95  Oliver Rosin & Nicole Schubert Německo
99  Thomas Bühn & Melanie Kaiser Německo
99  Dimitrios Joannou & Diana Goldberg Německo
101  Sebastian Christoph & Daniela Gand Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}