Results from Hessen Dance 2012 - Amateur B Latin 13. května 2012
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Hessen Dance 2012
Německo - Frankfurt 12. května 2012

Amateur B Latin 13. května 2012

Finále

1  Andreas Kitsche & Daria Kolomizki Německo
2  Giuseppe Castro & Pia Scharfenberg Německo
3  Dario Leanza & Daniela Paul Německo
4  Sergius Rossel & Janne-sara Pietsch Německo
5  Felix Brehmer & Svenja Lehner Německo
6  Andreas Tenyi & Rosanna Sickenius Německo
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Moritz Heemann & Lisa Schlierkamp Německo
8  Philipp Hanenkamp & Luisa Köhler Německo
8  Sascha Reichardt & Elisavetta Ostrovskaya Německo
10  Kevin Schmidt & Veronika Stritzke Německo
10  Tom Wohlfahrt & Vivien Nothurff Německo
12  Fabian Geukens & Franziska Schallhorn Německo
13  Andreas Wenzler & Verena Lieb Německo
14  Tobias Brügmann & Katarina Klunk Německo
14  Kai Niemeyer & Stefanie Helms Německo
14  Niklas Patt & Janina Pempe Německo
17  Ole Ebeling & Sarah Oliver Německo

Čtvrtfinále

18  Alexander Grimm & Veronika Dick Německo
18  Max Hillgruber & Milena Hillgruber (aka Gutdeutsch) Německo
18  Simon Roth & Katharina Fuchs Německo
21  David Matthis & Elena Von Hanstein Německo
21  Joep Mutsaerts & Sulekha Buhala (aka Mukherjee) Švýcarsko
23  Kolja Mörsch & Laura Von Brelie Německo
23  Marc Roswag & Jasmin Kostorz Německo
23  Tim Wattenberg & Lucia Neu Německo
26  Robin Steinbach & Nadine Schulze Německo
27  Mattes Michelsen & Jana Simann Německo
28  Bo Loyall & Rebecca Ernst Německo
29  Dominic Berberich & Sarah Becker Německo
29  Daniel Siebrecht & Rebecca Bisang Německo
31  Noppharat Thadakun & Stefanie Lukas Německo
32  Luis-daniel Assis Silva & Julia Paszkiet Německo
33  Eduard Rempe & Gabi Monczko Německo
34  Tim Wolpmann & Sabrina Münch Německo

2. kolo (top 62)

35  Daniel Erben & Melina Spitzer Německo
36  Marcus Becker & Nadine Schäfer Německo
36  Ilya Vassilenko & Alona Marchukova Švýcarsko
38  Niko Bertels & Svenja Küster Německo
38  Timo Kuhnt & Lisa Magerkurth Německo
40  Tobias Binkele & Catrin Rohr Německo
40  Andreas Ebert & Ulrike Mittermeier Německo
40  Marcel Finette & Michaela Ziegert Německo
40  Daniel Laqua & Annabell Laqua (aka Schink) Německo
44  Matthias Teich & Eva Busse Německo
45  Benno Fiedler & Bianca Degener Německo
45  Markus Winter & Yana Rodriguez Německo
47  Norman Körner & Carola Janko Německo
47  Daniel Sutter & Anika Schellenberger Německo
49  Eric Tille & Lissy Stelzner Německo
50  Michal Tarabik & Anna Linetova Slovensko
51  Alexander Jordan & Victoria Semenozhenkova Německo
51  Michael Moller & Verena Krämer Německo
51  Kerim Sander & Sandra Stolle Německo
54  Jöns Baumm & Ingar Baumm Německo
55  Carsten Ziegler & Jessica Krauss Německo
56  Sebastian Mayer & Jana Jetter Německo
57  Christopher Schneider & Annette Hölzl Německo
58  Tobias Lüken & Marthe Steinbrenner Německo
58  Oliver Stiegler & Annika Faderl Německo
60  Pascal Penderak & Julia Mindermann Německo
61  Konrad Klamm & Jennifer Jäger Německo
62  W Clemens Kuprian & Eva Christina Krzizek Rakousko

1. kolo (top 120)

63  Kevin Peter Berz & Beatrice Rolshausen Německo
63  Dario D'ariano & Anja Tomaschewski Německo
63  Kai Erdel & Jule Stellrecht Německo
66  Denis Bachmann & Verena Freiberger Německo
66  Boris Bube & Lisa Schenk Německo
66  Markus Daab & Jessica Daab Německo
66  Markus Langenberg & Kristina Kowaljow Německo
66  Adrian Seck & Hannah Metzdorf Německo
66  Tjark Stahl & Madeleine Connah Německo
72  Konstantinos Drossopoulos & Elina Gurewitsch Německo
72  Sönke Ehlert & Alisha Harding Německo
72  Waldemar Feidenheimer & Jaqueline Stadler Německo
72  Johannes Rögner & Alexandra Wurmer Německo
76  Jozef Polak & Eva Hajduova Slovensko
77  Stefan Eisemann & Sandra Eisemann (aka Scholz) Německo
77  Eric Schwalenberg & Janka Reitz Německo
79  Yves-pascal Rauchfuß & Lisa Rauchfuß Německo
79  Chris Schulz & Corinna Rahn Německo
79  Florian Stroick & Eva Diestmann Německo
82  Felix Brombach & Ramona Francuski Německo
82  Hendrik Dubbe & Laura Slack Německo
82  Rafael Kozubal & Julia Roth Německo
82  Richard Sebastian Schwander & Nathalie Sude Německo
86  Benjamin Naumann & Nicole Naumann Německo
86  Matthias Rohde & Evelyn Listl Německo
88  Martin Bauer & Justina Kopton Německo
88  Martin Heinemann & Janine Neugebauer Německo
88  Patrick Huhn & Ann-Kathrin Ziegler Německo
88  Florian Küppers & Rebecca Schmitz Německo
88  Daniel Repovs & Pauline Spatz Německo
88  Thomas Steinegger & Sabine Steinegger Rakousko
94  Marcel Dahne & Sandra Kempski Německo
94  Christian Fladda & Melanie Krämer Německo
94  Daniel Groß & Jaqueline Schall Německo
94  Patrick Schirmer & Michelle Crass Německo
94  Martin Vaegler & Nicola Glockle Německo
99  Michael Neuss & Chantal Hehn Německo
99  Martin Trapp & Anna Yakovlyeva Německo
101  Konstantin Ort & Anatasia Shcherbakova Německo
101  Sebastian Schlutow & Lisa Zettler Německo
101  Michael Sutter & Dilovan Arslan Německo
104  Benjamin Oswald & Vivian Wicklein Německo
104  Dominik Schaefer & Gina Palzer Německo
104  Michel Tiedje & Lea Schröder Německo
107  Franz Alisch & Anna Weichold Německo
107  Yannick Kersting & Mirijam Pecirep Německo
107  Patrick Schäfer & Sarah Kraft Německo
110  Frédéric Gun & Lika Pabst Německo
110  Damian Spyrka & Sandra Hess Německo
112  Martin Daniel & Anna-maren Diehl Německo
112  Francesco Gianguzzo & Simone Schütze Německo
114  Daniel Decker & Elfi Busse Německo
114  Igor Drosdow & Alexandra Bidler Německo
114  Attila Santo & Susanne Rieder Rakousko
117  Marco Laumanns & Silke Glas Německo
117  Alexander Mühlschein & Maren Fuchs Německo
119  Markus Kirchner & Anja Zemke Německo
120  Eric Kurscheidt & Katharina Wendt Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}