Results from Hessen Dance 2012 - Amateur B Latin 12. května 2012
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Hessen Dance 2012
Německo - Frankfurt 12. května 2012

Amateur B Latin 12. května 2012

Finále

1  Andreas Kitsche & Daria Kolomizki Německo
2  Dario Leanza & Daniela Paul Německo
3  Giuseppe Castro & Pia Scharfenberg Německo
4  Tom Wohlfahrt & Vivien Nothurff Německo
5  Sergius Rossel & Janne-sara Pietsch Německo
6  Tim Wattenberg & Lucia Neu Německo
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Philipp Hanenkamp & Luisa Köhler Německo
7  Niklas Patt & Janina Pempe Německo
9  Moritz Heemann & Lisa Schlierkamp Německo
10  Sebastian Mayer & Jana Jetter Německo
11  Dominic Berberich & Sarah Becker Německo
11  Joep Mutsaerts & Sulekha Buhala (aka Mukherjee) Švýcarsko
13  Kevin Schmidt & Veronika Stritzke Německo
14  Artjom Lalafarjan & Pia Pokorny Německo
14  Kai Niemeyer & Stefanie Helms Německo
16  Marc Roswag & Jasmin Kostorz Německo
17  Tobias Brügmann & Katarina Klunk Německo

Čtvrtfinále

18  Felix Brehmer & Svenja Lehner Německo
18  Clemens Kuprian & Eva Christina Krzizek Rakousko
18  Michal Tarabik & Anna Linetova Slovensko
18  Andreas Wenzler & Verena Lieb Německo
22  Felix Meurer & Lisa Föcker Německo
23  Andreas Tenyi & Rosanna Sickenius Německo
24  Julian Wilczek & Sophie Peters Německo
25  Kolja Mörsch & Laura Von Brelie Německo
26  Daniel Laqua & Annabell Laqua (aka Schink) Německo
27  Tobias Binkele & Catrin Rohr Německo
27  Sascha Reichardt & Elisavetta Ostrovskaya Německo
29  Daniel Erben & Melina Spitzer Německo
29  Eric Tille & Lissy Stelzner Německo
31  Paul Golz & Anica-marlitt Reschenberg Německo
32  Mattes Michelsen & Jana Simann Německo
33  Eduard Rempe & Gabi Monczko Německo

2. kolo (top 64)

34  Alexander Jordan & Victoria Semenozhenkova Německo
34  Carsten Ziegler & Jessica Krauss Německo
36  Timo Kuhnt & Lisa Magerkurth Německo
37  Felix Brombach & Ramona Francuski Německo
37  Ole Ebeling & Sarah Oliver Německo
37  Sebastian Schlutow & Lisa Zettler Německo
37  Christopher Schneider & Annette Hölzl Německo
41  Boris Bube & Lisa Schenk Německo
41  Max Hillgruber & Milena Gutdeutsch Německo
41  Ilya Vassilenko & Alona Marchukova Švýcarsko
44  Pascal Penderak & Julia Mindermann Německo
44  Simon Roth & Katharina Fuchs Německo
44  Robin Steinbach & Nadine Schulze Německo
44  Oliver Stiegler & Annika Faderl Německo
44  Tim Wolpmann & Sabrina Münch Německo
49  Martin Bauer & Justina Kopton Německo
49  Fabian Geukens & Franziska Schallhorn Německo
51  Dario D'ariano & Anja Tomaschewski Německo
51  Martin Trapp & Anna Yakovlyeva Německo
53  Bo Loyall & Rebecca Ernst Německo
54  Markus Daab & Jessica Daab Německo
54  Waldemar Feidenheimer & Jaqueline Stadler Německo
54  Markus Langenberg & Kristina Kowaljow Německo
54  Florian Stroick & Eva Diestmann Německo
58  Sönke Ehlert & Alisha Harding Německo
59  Denis Bachmann & Verena Freiberger Německo
59  Kevin Peter Berz & Beatrice Rolshausen Německo
59  Alexander Grimm & Veronika Dick Německo
62  Hendrik Dubbe & Laura Slack Německo
62  Konrad Klamm & Jennifer Jäger Německo
64  Matthias Teich & Eva Busse Německo

1. kolo (top 125)

65  Andreas Ebert & Ulrike Mittermeier Německo
65  Daniel Siebrecht & Rebecca Bisang Německo
65  Thomas Steinegger & Sabine Steinegger Rakousko
65  Noppharat Thadakun & Stefanie Lukas Německo
69  Yves-pascal Rauchfuß & Lisa Rauchfuß Německo
69  Daniel Repovs & Pauline Spatz Německo
69  Daniel Sutter & Anika Schellenberger Německo
72  Jöns Baumm & Ingar Baumm Německo
72  Marcel Dahne & Sandra Kempski Německo
72  Benno Fiedler & Bianca Degener Německo
72  Patrick Huhn & Ann-Kathrin Ziegler Německo
72  Ole Jung & Kathleen Pralle Německo
72  Florian Küppers & Rebecca Schmitz Německo
72  David Matthis & Elena Von Hanstein Německo
72  Matthias Rohde & Evelyn Listl Německo
72  Michael Sutter & Dilovan Arslan Německo
72  Markus Winter & Yana Rodriguez Německo
82  Michael Kottmann & Anke Wery Německo
82  Michael Moller & Verena Krämer Německo
84  Niko Bertels & Svenja Küster Německo
84  Stefan Eisemann & Sandra Scholz Německo
84  Martin Heinemann & Janine Neugebauer Německo
84  Benjamin Naumann & Nicole Naumann Německo
84  Dominik Schaefer & Gina Palzer Německo
89  Franz Alisch & Anna Weichold Německo
89  Jozef Polak & Eva Hajduova Slovensko
89  Richard Sebastian Schwander & Nathalie Sude Německo
92  Marcus Becker & Nadine Schäfer Německo
92  Johannes Rögner & Alexandra Wurmer Německo
94  Christian Fladda & Melanie Krämer Německo
94  Stephan Hinze & Beatrice Arndt Německo
94  Kerim Sander & Sandra Stolle Německo
94  Attila Santo & Susanne Rieder Rakousko
94  Adrian Seck & Hannah Metzdorf Německo
99  Konstantinos Drossopoulos & Elina Gurewitsch Německo
99  Benjamin Oswald & Vivian Wicklein Německo
99  Patrick Schirmer & Michelle Crass Německo
99  Eric Schwalenberg & Janka Reitz Německo
103  Michael Neuss & Chantal Hehn Německo
103  Chris Schulz & Corinna Rahn Německo
103  Damian Spyrka & Sandra Hess Německo
103  Michel Tiedje & Lea Schröder Německo
103  Martin Vaegler & Nicola Glockle Německo
108  Yannick Kersting & Mirijam Pecirep Německo
108  Oliver Köhler & Charlotte Legrum Německo
110  Francesco Gianguzzo & Simone Schütze Německo
110  Markus Kirchner & Anja Zemke Německo
112  Marcus Knappe & Diana Pritzsche Německo
112  Tobias Lüken & Marthe Steinbrenner Německo
112  Konstantin Ort & Anatasia Shcherbakova Německo
115  Rafael Kozubal & Julia Roth Německo
115  Eric Kurscheidt & Katharina Wendt Německo
117  Alexander Mühlschein & Maren Fuchs Německo
117  Alexander Schmalz & Ina Groß Německo
117  Marian Ziemons & Lena Albert Německo
120  Martin Daniel & Anna-maren Diehl Německo
121  Igor Drosdow & Alexandra Bidler Německo
121  Marco Laumanns & Silke Glas Německo
121  Chris-sören Santelmann & Sabrina Torke Německo
124  Benjamin Simmer & Christiane Roth Německo
125  Frédéric Gun & Lika Pabst Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}