Results from Hessen Dance 2011 - Senior I S Standard 21. května 2011
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Hessen Dance 2011
Německo - Frankfurt 21. května 2011

Senior I S Standard 21. května 2011

Finále

1  Jörg Hillenbrand & Ute Hillenbrand Německo
2  Gert Faustmann & Alexandra Kley Německo
3  Bernd Ketturkat & Sandra Ketturkat Německo
4  Marco Wittkowski & Petra Fischer Německo
5  Thomas Laux & Christine Laux Německo
6  Jürgen Beck & Claudia Kleineheismann Německo
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Marc Bieler & Sandra Mösch Německo
8  Florian Meyer & Anja Meyer (aka Katzmarski) Německo
9  Ralf Lämmermaier & Stella Lammermaier (aka Pionczewski) Německo
10  Kim Bartels & Silke Bartels Německo
11  Stefan Kolip & Inge Kolip Německo
12  Rene Seyboth & Heike Seyboth Německo
12  Wolfgang Tauscher & Susanne Scheuböck Německo

Čtvrtfinále

14  Julian Heubeck & Brigitte Heubeck (aka Herzog) Německo
15  Eric Klucke & Manuela Klucke Německo
16  Thomas Wirzberger & Angelika Korb Německo
17  Konstantin Maletz & Corina Maletz (aka Schott) Německo
18  Markus Lilli & Manuela Wichmann Německo
19  Thomas Leinhäupl & Ingrid Greck Německo
20  Michael Nimz & Michaela Nimz (aka Sauer) Německo
20  Kai Schönherr & Silke Ludwig Německo
22  Michael Beckmann & Bettina Corneli Německo
23  Frank Maninski & Sandra Undine Muhr (aka Till) Německo
23  Daniel Rautenbach & Andrea Rautenbach (aka Staack) Německo
25  Andreas Kraushaar & Anja Hesele Německo

2. kolo (top 50)

26  Michael Alm & Kerstin Alm Německo
26  Michael Steingen & Andrea Steingen (aka Schulz) Německo
28  Holger Bernien & Sylvia Bernien Německo
28  Thomas Busta & Manuela Busta Německo
30  Stefan Bersal & Petra Schmidt Německo
30  Gregor Burck & Maria Troniak Německo
30  Thomas Schmidt & Susanne Schmidt Německo
33  Oliver Dräger & Andrea Simon-dräger Německo
33  Pawel Fafara & Alexandra Lueg Německo
33  Oliver Leonhardt & Andrea Leonhardt (aka Pietschke) Německo
36  Axel Mischewski & Susan Hortmann Německo
36  Sven Spengemann & Ramona Spengemann Německo
38  Markus Mengelkamp & Manuela Prater Německo
39  Stefan Rosik & Tanja Wernetshammer Německo
39  Knut Wichmann & Antje Wichmann Německo
41  Achim Hobl & Kerstin Hahn Německo
41  Damian Kukowka & Bettina Weimann Německo
41  Holger Staub & Birgit Staub Německo
44  Thomas Eil & Nicole Eil Německo
44  Serge Quazzotti & Peggy Quazzotti Fogel Německo
44  Stefan Seeger & Sabine Griesmann Německo
47  Mario Müller & Michaela Frahm Německo
47  Helge Neuner & Tanja Neuner (aka Gödecke) Německo
47  Udo Schmitz & Manon Schulz Německo
50  Alois Schwarzenbeck & Monika Schwarzenbeck Německo

1. kolo (top 73)

51  Bernward Kett & Christine Kett Německo
51  Gerhard Pfünder & Jasmin Esther Flor-Lampert Německo
53  Rudiger Herrmann & Barbara Herrmann Německo
53  Rainer Martius & Manuela Martius Německo
55  Holger Koschinski & Ruth Schulz Německo
56  Dieter Kuchenbecker & Annette Kuchenbecker Německo
56  Gerhard Lamprecht & Christine Lamprecht Německo
58  Torge Rieper & Gisela Rieper Německo
59  Jörg Böhm & Heike Böhm Německo
59  Holger Comtesse & Gitta Kraushaar Německo
59  Peter Schmiel & Sibylle Hanchen Německo
59  Tilmann Vetter & Birgitta Behling Německo
63  Manfred Nell & Alexandra Würzbauer Německo
63  Ralf Pfitzner & Eva Pfitzner Německo
65  Martin Beumer & Annette Beumer Německo
65  Peter Esser & Vera Esser Německo
65  Thomas Schulz & Annette Bauer Německo
68  Markus Kröller & Katja Liebig Německo
69  Heinrich Berger & Alexandra Berger Německo
69  Jochen Schneider & Andrea Schneider Německo
71  Matthias Drescher & Petra Drescher Německo
71  Robert Keller & Manuela Keller Německo
71  Peter Vogt & Alexandra Vogt Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}