Results from Hessen Dance 2011 - Junior II B Latin 22. května 2011
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Hessen Dance 2011
Německo - Frankfurt 21. května 2011

Junior II B Latin 22. května 2011

Finále

1  Nikita Schneider & Jaqueline Joos Německo
2  Mikael Tatarkin & Julia Viktoria Puchynina Německo
3  Aleksey Rovner & Lisa Rykovski Německo
4  David Costea & Katarina Zajarnyj Německo
5  Roman Schumichin & Mariya Maksina Německo
6  Igor Bodyagin & Anastasiya Bodyagina Německo
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Georg Novikov & Natalie Pusch Německo
8  Stephan Klein & Klaudia Arndt Německo
9  Kevin Pewych & Christine Brumm Německo
10  Florian Fürll & Marie Charlott Wurmisch Německo
11  Florian Schell & Julia Fauser Německo
11  Daniel Schmuck & Veronika Obholz Německo
13  Sascha Korn & Lisa Marie Bauer Německo

Čtvrtfinále

14  Finn Bergmann & Alisha Pitz Německo
14  Ilja Kubrin & Tatjana Rese Německo
16  Daniel Schafei & Anastasija Zajarnyj Německo
17  Daniel Kasper & Nastassja Chodykin Německo
18  Jacques Bernstein & Marlen Heilmann Německo
19  Dominik Bondarev & Rada Gleyberman Německo
20  Michael Haag & Katrin Domme Německo
21  Dimitri Babenko & Jessica Derr Německo
21  Florian Baierl & Trede Femke Německo
21  Eduard Oks & Jennifer Baidinger Německo
24  Kevin Beyer & Samantha Falk Německo
24  Anton Kononenko & Veronika Brodskij Německo
24  Alexei Muzykin & Melanie Wirt Německo

2. kolo (top 49)

27  Matteo Annoscia & Alessia Gigli Švýcarsko
27  Achim Bernäcker & Roksana Dlugos Německo
27  Tim Deisser & Jenny-leonie Deisser Německo
30  Steven Korn & Domenica Erontschenko Německo
31  Maximilian Krimig & Annabell Heilmann Německo
32  Daniel Dingis & Franziska Bäkefeld Německo
33  Leon Lohmann & Jana Busch Německo
34  Reik Beglau & Stephanie Schneider Německo
35  Daniel Rebrunov & Charlotte Lanz Německo
36  Kevin Karlin & Mishel Krys Německo
36  Edik Schlund & Andrea Lasarenko Německo
38  Dennis Weigant & Alina Galster Německo
38  Dimitry Zhuravlyov & Tina Frenzel Německo
40  Frederic Friesen & Lisa Marie Henkel Německo
40  Philipp Koriath & Alexandra Strassheim Německo
42  Thore Arnold & Antonia Kiethe Německo
42  Sergey Funk & Stephanie Heinz Německo
45  Robin-René Hartung & Sina Hartung Německo
45  Joshua Khadjeh-Nouri & Jadzia Khadjeh-Nouri Německo
45  Frederic Roth & Clair Schkalei Německo
45  Anton Shkolnik & Elizaveta Kashynskaya Německo
49  Flavio Martins Desa & Diana Schell Švýcarsko
49  Tillman Handschuh & Antonia Winkler Německo

1. kolo (top 57)

51  Fabian Gottschall & Jette Schlenzig Německo
51  Kilian Zimmermann & Jessica Gwizdala Německo
53  Joshua Gruner & Carolin Schaub Německo
53  Boris Kulakow & Sofie Frese Německo
53  Artemis Ovanesidis & Annalea Jäger Německo
53  Kevin Teller & Diana Sofia Langenfeld Německo
57  Vincenzo Greco & Sina Weitzel Německo
57  Sven Paysen & Larissa Gessner Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}