Results from Hessen Dance 2011 - Amateur S Standard 21. května 2011
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Hessen Dance 2011
Německo - Frankfurt 21. května 2011

Amateur S Standard 21. května 2011

Finále

1  Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler Německo
2  Anton Skuratov & Alona Uehlin Německo
3  Valentin Lusin & Renata Busheeva Německo
4  Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Německo
5  Felix Teufert & Anne Weber Německo
6  Anatoly Novoselov & Tasja Schulz Německo
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Dumitru Doga & Sarah Ertmer Německo
8  Philipp Hanus & Siri Kirchmann Německo
9  Alexander Stendel & Jasmin Ringwelski Německo
10  Markus Ziebegk & Jenny Müller (aka Jähne ) Německo
11  Alex Gerlein & Alexandra Elert Německo
11  Artjom Potapow & Mai Mentzoni Německo

Čtvrtfinále

13  Stiapan Hurskiy & Juliane Klebsch Německo
14  Andriy Plotkin & Jorlanda Geier Německo
15  Jens Kaiser & Ulrike Schulz Německo
16  Alexander Karst & Sarah Karst Německo
17  Moritz Krauter & Franziska Rauschenberger Německo
18  Frank Schulnies & Katja Döring Německo
19  Sascha Wakup & Ann Katrin Bechtold Německo
20  Bjorn Biermann & Jennifer Busta Německo
20  Thomas Jauerneck & Melanie Heider Německo
20  Philip Kley & Christina Siegling Německo
20  Adrian Obladen & Nadine Oeser Německo
20  Patrick Wieschollek & Janet Wieschollek Německo

2. kolo (top 48)

25  Fabian Wendt & Anne Steinmann Německo
26  Alexander Gadenne & Sylvia Gessler Německo
26  Andreas Lippok & Karin Eva Seitz Německo
28  Erik Heyden & Julia Luckow Německo
29  Jörg Gutmann & Isabel Matthes Německo
30  Thorge Merkhoffer & Sylvia Schaaf Německo
30  Benjamin Schulze & Sandra Rebentrost Německo
32  Sascha Otto & Janne Vollmer Německo
33  Maximilian Labe & Constance Labe Německo
34  Timo Henkes & Carolin Teschke Německo
34  Gregor Pagel & Isabel Bauer Německo
36  Tom Uhlig & Lisa Uhlig Německo
37  Sandro-pascal Bahke & Jeannine Sagner Německo
37  Christian Brinkmann & Gillian Kespohl Německo
39  Patrick Miller & Julia Pavlik Německo
40  Fabian Müller & Natalie Schlinke Německo
40  Thomas Schmid & Corina Poth Německo
40  Oliver Simon & Claudia Venter Německo
43  Dennis Ciomber & Franziska Wetjen Německo
43  Roland Tines & Heidrun Puskas Německo
45  Dragan Meshkov & Oksana Pasternak Německo
45  Jorg Neuhaus & Ruth Gerwing Německo
45  Tim Steinmetz & Lisa-Sophie Runge Německo
45  Napoleon Wittig & Yvonne Scheller Německo

1. kolo (top 55)

49  Anton Badazhkov & Monika Rothenfusser Německo
49  Oliver Klepsch & Jennifer Woska Německo
51  Michael Balzer & Sabine Niessing Německo
51  Christian Sachtschal & Anja Zellermayr Německo
51  Evgeny Vinokurov & Christina Luft Německo
54  Christian Lang & Eva Litzenberger Německo
54  Stefan Stolzki & Corinna Bettinger Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}