Results from Hessen Dance 2011 - Amateur C Latin 22. května 2011
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Hessen Dance 2011
Německo - Frankfurt 21. května 2011

Amateur C Latin 22. května 2011

Finále

1  Paul Strasser & Julia Siebert Německo
2  Kolja Maeklnburg & Valeria Adrian Německo
3  Michael Sutter & Dilovan Arslan Německo
4  Tobias Binkele & Catrin Rohr Německo
5  Andreas Wenzler & Judith Von Andrian-Werburg Německo
6  Dominic Berberich & Sarah Becker Německo
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Philipp Hock & Susanne Kieß Německo
8  Niklas Patt & Janina Pempe Německo
8  Danny Thelen Loss & Lisa Laiblin Německo
10  Matej Kupcik & Michaela Koscova Slovensko
10  Bo Loyall & Rebecca Ernst Německo
10  Mark Minn & Maria-Laura Caruano Německo
10  Maurice Supernok & Katharina Fuchs Německo
10  Michal Tarabik & Anna Linetova Slovensko
15  Yves-pascal Rauchfuß & Lisa Rauchfuß Německo
16  Hendrik Dubbe & Laura Slack Německo
17  Daniel Hartmann & Sabine Held Německo

Čtvrtfinále

18  Daniel Dahme & Svetlana Averkov Německo
18  Johannes Kühl & Tiziana Guerra Německo
18  Thomas Traut & Stefanie Ertl Německo
21  Yannick Lukas Gmeinder & Lara Nell Německo
21  Benjamin Oswald & Vivian Wicklein Německo
21  Marcel Reimers & Franziska Gruhn Německo
21  Fabian Sievert & Karoline Liebler Německo
25  Sebastian Lang & Vanessa Stachowski Německo
25  Maximilian Möser & Antonia Rackwitz Německo
27  Konstantinos Drossopoulos & Elina Gurewitsch Německo
27  Christian Pankau & Julia Mindermann Německo
27  Christoph Zimmer & Henrike Witte Německo
30  Marc Sebastian & Lena Hohne Německo
31  Christoph Ott & Charline Dunker Německo

2. kolo (top 56)

32  Denis Bachmann & Verena Freiberger Německo
32  Richard Sebastian Schwander & Nathalie Sude Německo
32  Michel Tiedje & Lea Schröder Německo
35  Simon Franz & Selina Heinkelein Německo
35  Adrian Hemler & Luisa Bißwanger Německo
35  Christian Paschek & Julia Schmunk Německo
35  Alexander Patszak & Anja Kinberger Německo
39  Daniel Bausch & Carina Pisczor Německo
39  Sebastian Lehmann & Alina Janietz Německo
39  Ralf Schmiedling & Lisa Wetzel Německo
39  Philipp Skoda & Nadine Kurz Německo
39  Andreas Zieker & Stefanie Weigel Německo
44  Franz Alisch & Anna Weichold Německo
44  Dennis Köppel & Dana Maresa Spies Německo
44  Mattes Michelsen & Jana Simann Německo
47  Marcel Holzweißig & Maike Kiefer Německo
47  Martin Pfannmöller & Sandra Edith Schnell Německo
49  Evgeniy Stanko & Janka Reitz Německo
50  Tomy Krischker & Manuela Rudolph Německo
50  Felix Steiner & Leonie Singer Německo
52  Stephan Druen & Claudia Zeh Německo
53  Martin Bauer & Justina Kopton Německo
54  Alexander Achtstätter & Stefanie Lukas Německo
55  Til Klüttermann & Svenja Pfeiffer Německo
55  Christoph Alexander Kopietz & Desirée Ludloff Německo

1. kolo (top 111)

57  Aleksander Barynskyy & Verena Krämer Německo
57  Tim Benninghoff & Natascha Lötzbeyer Německo
57  Daniel Decker & Elfi Busse Německo
57  Marcel Finette & Michaela Ziegert Německo
57  Christoph Huber & Sonja Binder Německo
57  Erkan Kilic & Alina Pawlowski Německo
57  Marco Scherer & Melanie Ruf Německo
57  Roland Sieker & Svenja Mayer Německo
65  Christian Herold & Nicole Czech Německo
65  Sebastian Huth & Alexandra Oly Německo
65  Yannick Kersting & Mirijam Pecirep Německo
65  Christian Kismann & Anna König Německo
69  Konstantin Emich & Zoya Kostova Německo
69  Tibor Pacalat & Ivana Grabundzija Německo
69  Friedel Sellung & Luise Schweikert Německo
72  Sönke Ehlert & Alisha Harding Německo
72  Simon Helms & Nicola Bräunig Německo
72  Jan Schmidt & Cathrin Benkel Německo
72  Johannes Wolff & Katharina Sieweke Německo
76  Michael Myritz & Kathleen Voigt Německo
76  Wolfgang Schnieder & Nadja Fischer Německo
76  Peter Stanek & Ines Hubmaier Rakousko
76  Thomas Walther & Christiane Walther Německo
80  Finn Peter & Jana Lohmann Německo
81  Simon Bultmann & Ester-Marie Kloth Německo
81  Markus Kirchner & Anja Zemke Německo
81  Andreas Raudies & Sandra Hochstrasser Švýcarsko
84  Petrick Hiller & Christina Reinschke Německo
84  Sebastian Schwardt & Anita Bellgrau Německo
84  Markus Titz & Eva Hagel Německo
84  Stefan Wanckel & Inga Wöhler Německo
88  Tobias Leibrock & Katharina Leibrock Německo
88  Domenic Rückert & Marie Braun Německo
90  Thorsten Ahr & Yuliya Chlenava Německo
90  Marc Brückner & Sarah Bauer Německo
90  Lukas Heft & Svenja Mies Německo
90  Marcus Krick & Christina Döhrn Německo
90  Erik Neumayr & Carmen Patzold Německo
90  Hannes Oliver & Navina Bonsack Německo
96  Sascha Henke & Annika Reiss Německo
96  Christian Möser & Yulia Groblewski Německo
96  Frederik Roth & Isabell Brunzel Německo
96  André Weiss & Susanne Gebben Německo
100  Marc Bärenz & Melanie Heupt Německo
100  Björn Berger & Verena Bönsch-willschütz Německo
100  Marco Blickensdorf & Mariella Raabe Německo
100  Sascha Kämpf & Julia Weich Německo
100  Tobias Patommel & Andrea Hanke Německo
100  Tobias Stellwagen & Janine Stellwagen Německo
106  Patrick Luther & Carolin Banitz Německo
106  Florian Theobald & Sonja Bölt Německo
106  Mario Tischler & Claudia Tischler Německo
109  Florian Fruhmann & Vera Ruegger Švýcarsko
109  Colin Schäfer & Eva-maria Kramer Německo
111  Marius Wrobel & Elvira Perez-Cereijo Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}