Results from Hessen Dance 2011 - Amateur A Latin 22. května 2011
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Hessen Dance 2011
Německo - Frankfurt 21. května 2011

Amateur A Latin 22. května 2011

Finále

1  Tobias Soencksen & Luisa Egenolf Německo
2  Alexander Martens & Olena Solopunova Německo
3  Josef Sedlmair & Tabea Louisa Thaler Německo
4  Michael Mudrik & Karolina Gaar Německo
5  Sebastian Berg & Lara Lacheta Německo
6  Julien Hammersbacher & Janina Rubin Německo
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Anh-duc Ngyuen & Joanna Wiese Německo
8  Roman Kroecker & Elina Vdovin Německo
8  Daniel Shapilov & Jessica Eisenkrein Německo
10  Eduard Kremen & Angela Bode Německo
11  Gianluca Carello & Teresa Carello Německo
12  Fabian Löw & Valentina Gabriele Německo
13  Thomas Postera & Elisabeth Wierczoch Německo

Čtvrtfinále

14  Nick Dieckmann & Cora-li Mostowy Německo
14  Oliver Moltan & Jennifer Harms Německo
16  Patrick Ferreira Sa & Nicole Wirt Německo
16  Marcel Sallinger & Kristina Haselbauer Rakousko
18  Tobias Bonn & Carolin Oidtmann Německo
19  Jan Phillip Dethloff & Elena Bröckelmann Německo
20  Dominik Gleisl & Svenja Schmidt Německo
20  Alexander Wessel & Kristina Kasanzev Německo
22  Fabian Bonny & Alla Tolstocheeva Německo
23  Florian Bonn & Vitalina Porshnyeva Německo
24  Andreas Sopov & Katharina Wawilow Německo
25  Robin Herber & Carina Löffler Německo
25  Andras Koops & Iris Elburg Holandsko

2. kolo (top 48)

27  Sven Malinowski & Olivia Pigulla Německo
28  Danilo Randazzo & Natalie Vollmer Německo
29  Ekkaphon Wittchow & Tatjana Berg Německo
30  Markus Ehlert & Kathrin Riedl Německo
30  Falco Hauff & Anna Müller Německo
30  Denis Richter & Anamaria Heinemann Německo
33  Wladimir Piskun & Ingrid Disput Německo
33  Eduard Wall & Samira Deller Německo
33  Johannes Wetscher & Alexandra von Jagemann Německo
36  Denis Margert & Valentina Dill Německo
36  Tobias Wagner & Elena Kammerer Německo
38  Sven Scheibe & Veronique Posselt Německo
39  Tobias Strack & Andrea Wagner Německo
40  Matthias Kleffmann & Patricia Peterek Německo
40  Fransceco Troiano & Irina Becker Německo
42  Christian Spiegl & Anna Byelgorodska Německo
43  Raimund Hartelt & Sonja Schlosser Německo
44  Jan Quandt & Lena Wurst Německo
45  Benjamin Hribersek & Nicole Greska Německo
45  Markus Kayl & Doreen Philipp Německo
47  Franz Axel Zansdorf & Sabrina Tetzlaff Německo
48  Manuel Wiese & Maylin Wied Německo

1. kolo (top 94)

49  Rolf Hohenwald & Sina D´Heureuse Německo
50  Dennis Gonta & Alina Sheynina Německo
51  Christian Groß & Stephanie Keusch Německo
51  Juraj Lipka & Maria Pachulova Slovensko
53  Randolf Baumgartner & Magdalena Michalik Německo
53  Peter Rupp & Sarah Endres Německo
53  Alexander Wolf & Brigitte Felix Německo
56  Mathias Beckmann & Verena Pape Německo
56  Thomas Bilich & Tatjana Stroh Německo
56  Thorsten Lenerz & Melina Ferreira Damora Německo
56  Felix Schaffeld & Kathrin Heister Německo
56  Alexander Wilchelm & Laura Beichel Německo
61  Philipp Brusendorf & Lilia Rapp Německo
61  Florian Strauß & Janine Brenneke Německo
63  Orazio Dominante & Martina Panitzek Německo
63  Mike Meinert & Alina Missfeldt Německo
65  Stephan Michel & Judith Wauter Německo
66  Sebastian Foppe & Valerie Döhring Německo
66  Marc Hartung & Yvonne Martin Německo
66  Manuel Weidenthaler & Gina-lisa Hastenteufel Německo
69  Stefan Grabinski & Sonja Friehmelt Německo
69  Sascha Hammel & Olga Pervych Německo
69  Cedric Kiefer & Alina Brumm Německo
72  Alexander Spaeth & Natalie Agater Německo
73  Zhizhou Fang & Katerina Garbina Německo
74  Marcel Coutandin & Katharina Troizka Německo
74  Norman Ritter & Desislava Nikolova Německo
76  Christian Kraus & Jessica Depta Německo
76  Andreas Spannagel & Daria Rathaj Německo
78  Tobias Bach & Jasmin Schwierz Německo
78  Daevid Käsbach & Anja Koch Německo
78  Markus Postera & Isabelle Ciomber Německo
81  Sven Guske & Carolin Sommer Německo
81  Elke Wenzel & Nadine Munch Německo
83  Andreas Geltinger & Melanie Fischer Německo
84  Sascha Timmen & Ann-christin Lautz Německo
85  Friedemann Barthel & Liliya Kudayeva Německo
85  René Richter & Yvonne Khatir Německo
87  Nils Lohmann & Maria Heinrich Německo
87  Frank Repschläger & Nadja Kollrepp Německo
87  Michael Schmelzle & Patricia Schmelzle Německo
90  Uwe Bolik & Sylvia Bolik (aka Wichert) Německo
90  Jens Oberrath & Bianca Roth Německo
92  Adrien Emrich & Nadja Korlatzki Německo
92  Tobias Strobel & Diana Strobel Německo
92  Bernhard Weber & Sandra Cerinski Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}