Results from Grodno Open 2009 - IDSF International Open Standard 9. května 2009
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Grodno Open 2009
Bělorusko - Grodno 9. května 2009

IDSF International Open Standard 9. května 2009

Finále

1  Daniil Ulanov & Anastasiya Glazunova Rusko
2  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Rusko
3  Andrei Filippov & Anastasia Tarlykova Rusko
4  Pavel Novikov & Karolina Iwanowicz Polsko
5  Sergiu Coropceanu & Marioara Cheptene Moldávie
6  Artsiom Kazyra & Anastasia Veslova Bělorusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [21] Stanislav Portanenko & Nataliya Kolyada Ukrajina
8  [17] Vaidotas Lacitis & Veronika Golodneva Litva
8  [17] Andrejs Rogovenko & Anna Voroncuka Lotyšsko
10  [10] Viktor Burchuladze & Valeriya Ryabova Rusko
11  [8] Artem Bronnikov & Anna Argun Rusko
12  [4] Edgars Linis & Jekaterina Perederejeva Lotyšsko
13  [3] Anton Nedotsukov & Maria Mitrokhina Rusko

Čtvrtfinále

14  [18] Kaspars Banders & Vita Yaroschuka Lotyšsko
14  [18] Pavel Nepomniaschi & Alina Glazkova Rusko
16  [14] Sergey Kiselev & Ekaterina Popova Bělorusko
17  [13] Kamil Pucko & Magdalena Kaminska Polsko
18  [12] Vitaly Denisov & Natalia Pazyna Rusko
19  [11] Andrey Kitsun & Yuliya Krepchuk Bělorusko
19  [11] Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Litva
21  [10] Andrei Chubarev & Olga Romanenko Rusko
22  [8] Anton Shumov & Darya Kushnir Rusko
23  [7] Vladimir Besarab & Ecaterina Petrova Moldávie
24  Alexander Muretov & Ekaterina Kirillova Rusko

2. kolo (top 48)

25  [22] Pawel Nesterowicz & Aleksandra Dawidczyk Polsko
26  [21] Bogdan Tyaglyy & Natalya Shegutova Ázerbajdžán
26  [21] Roman Usmanov & Anna Trukhan Bělorusko
28  [20] Sergei Belozerov & Ekaterina Belozerova (aka Motlich) Rusko
28  [20] Stanislav Zubik & Kseniya Protopopova Rusko
30  [17] Aleksandr Nesterenok & Valeria Rymareva Bělorusko
30  [17] Alexei Seredin & Natalya Seredina Rusko
32  [16] Romas Alijevas & Raminta Aukituolyte Litva
32  [16] Sergey Lazunkov & Anna Radetskaya Bělorusko
34  [13] Viacheslav Chizhik & Ekaterina Ermolina Bělorusko
34  [13] Sergei Sutirin & Natalya Sazhina Rusko
36  [7] Dmitriy Piletskiy & Vita Porshina Bělorusko
37  [6] Azer Ashrafov & Olga Tovstashova Ázerbajdžán
38  [3] Vladimir Garbuzov & Aleksandra Pupko Bělorusko
39  [2] Kirill Gesko & Daria Romanovskaia Bělorusko
39  [2] Aleksey Laptenok & Ekaterina Yasyutina Bělorusko
39  [2] Artem Mironchik & Alesya Lisukova Bělorusko
39  [2] Gabrielius Sasnauskas & Aine Juzenaite Litva
43  [1] Vladislav Korotchenko & Anna Shevliakova Rusko
43  [1] Ruslan Polovandoshvili & Viktoriya Burnos Bělorusko
45  Nikita Filipov & Veronika Pozdeykina Rusko
45  Oleg Goy & Alina Minich Bělorusko
45  Nikita Moisejenko & Ieva Miklasevskaja Litva
45  Andrey Mozheyko & Iulia Melnik Rusko

1. kolo (top 62)

49  [22] Aleksandr Tolstik & Yuliana Kudrevich Bělorusko
50  [21] Alexey Poliakov & Elena Litvinyuk Rusko
51  [20] Maksim Blinov & Mariya Astafeva Rusko
52  [18] Aleksandr Markevich & Ekaterina Yankovskaya Bělorusko
53  [17] Roman Lobarev & Daria Konokhova Bělorusko
54  [15] Viachaslau Piatrou & Anna Dolbik Bělorusko
55  [14] Zygimantas Tuskevicius & Domante Padleckaite Litva
56  [12] Vasiliy Kozlov & Mariya Chernova Rusko
57  [11] Ligitas Bernatavicius & Egle Valentaite Litva
58  [8] Stas Chelnakoff & Elvira Khamkar Bělorusko
59  [7] Yahor Aliakseyeu & Paylina Bagadukhova Bělorusko
60  [2] Sergey Podkas & Olga Yurchak Bělorusko
61  [1] Igor Radyuk & Ekaterina Mazenkova Bělorusko
62  Artem Belous & Olesya Ilyushenko Ukrajina
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}