Results from Grand Prix of Slovakia - IDSF Open Latin 17. listopadu 2002
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Grand Prix of Slovakia
Slovensko - Bratislava 16. listopadu 2002

IDSF Open Latin 17. listopadu 2002

Finále

1  Klaus Kongsdal & Victoria Franova Dánsko
2  Denis Kuznetsov & Maria Tzaptashvili Rusko
3  Kirill Nikitin & Marina Kopylova Rusko
4  Evgeniy Imrekov & Ekaterina Trofimova Rusko
5  Guy Rosen & Viktoriya Fadina Lucembursko
6  Heiko Straile & Daniela Beckmann Německo
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Rachid Malki & Anna Suprun Švédsko
7  Alexander Tchesnokov & Salome Lomsadze Georgie (USA)
9  Jakub Davidek & Michaela Gatekova Česká republika
11  Matej Chren & Vanda Polakova Slovensko
11  Nikolai Dzhamberbaev & Tatiana Donskova Rusko

Čtvrtfinále

14  Mikko Kaasalainen & Hanna Haarala Finsko
14  Martynas Kura & Karina Kaselaite Litva
14  Saulius Skambinas & Sandra Kniazeviciute Litva
17  Masaki Seko & Chiaki Seko Japonsko
18  Petr Cadek & Michaela Krupickova Česká republika
19  Justas Kucinskas & Agne Malinauskaite Litva
21  Stefano Terrazzino & Angela Stuppia Německo
23  Zdenek Rezler & Lucie Skopalikova Česká republika

2. kolo (top 38)

25  Marek Dedik & Kristina Horvatova Slovensko
26  Nedas Grigaliunas & Olga Kosmina Estonsko
26  Roman Myrkin & Natalia Byednyagina Ukrajina
28  Dorin Frecautanu & Avelia Dumitras Moldávie
29  Massimo Arcolin & Jenny Bonfiglio Itálie
29  Róbert Magyari & Nanda Wolf Maďarsko
29  Toni Tuominen & Soile Nasanen Finsko
32  Aidas Kasperaitis & Inesa Kasperaitiene (aka Mazonyte) Litva
32  Nico Zickgraf & Leila Zickgraf Německo
35  Kyrylo Khytrov & Olena Khablenko Ukrajina
37  Vladimir Velev & Gabriella Bodócs Maďarsko
38  Rudi Grabon & Sybille Schreier Německo
38  Ivan Kostov & Claudia Bader Německo
38  Tomas Sieder & Magdalena Teslikova Česká republika
38  Martin Wünsch & Andrea Zelinkova Slovensko
42  Michael Mendoza & Jenevieve Camacho Filipíny
42  Piotr Szelest & Diana Klos Polsko
45  Stefan Heinrich & Manuela Brychzy Německo
45  Marek Swetik & Renata Dohnanska Česká republika

1. kolo (top 55)

50  Sergei Guskov & Anna Sharikova Rusko
50  Pavel Imre & Lucia Kubasova Slovensko
54  David Franek & Romana Zonova Česká republika
60  Charles Wang & Janet Hsiao Tchaj-wan
61  Cedric Meyer & Angelique Meyer Francie
64  Libor Sotek & Petra Valova Česká republika
65  Armin Balk & Bettina Kaiser Německo
65  Pavol Hrehorcak & Veronika Vasilova Slovensko
67  Sascha Schernthaner & Andrea Hasner Rakousko
68  Péter Gombas & Orsolya Lovászi Maďarsko
69  Peter Erlbeck & Claudia Kreuzer Rakousko
69  Viktor Farkas & Nikoletta Magera Maďarsko
71  Krzysztof Ozog & Monika Heinze Polsko
72  Robert Tesar & Vendula Burkonova Česká republika
73  Michal Imriska & Miroslava Povchanova Slovensko
74  Ondrej Homa & Nikoleta Cenkyova Slovensko
74  Radek Mydlarcik & Zuzana Sykorova Česká republika
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}