Results from Grand Prix of Slovakia - IDSF Open Ballroom 16. listopadu 2002
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Grand Prix of Slovakia
Slovensko - Bratislava 16. listopadu 2002

IDSF Open Ballroom 16. listopadu 2002

Finále

1  Arunas Bizokas & Edita Daniute Litva
2  Paolo Bosco & Silvia Pitton Itálie
3  Misa Cigoj & Anastazija Novojilova Slovinsko
4  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Litva
5  Benedetto Ferruggia & Jana Pokrovskaya Itálie
6  Roman Mayer & Siret Siilak Rakousko
7  Andrius Ivasauskas & Jurgita Dingelyte Litva
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  Andrea Ghigiarelli & Sara Andracchio Itálie
9  Ondrey Ledabyl & Eva Strelcova Česká republika
10  Andrej Hromadka & Silvia Kadnarova Slovensko
11  Ruslan Golovashchenko & Olena Golovashchenko Ukrajina
12  Karol Brull & Viktoria Bolender Slovensko

Čtvrtfinále

13  Marco Cavallaro & Joanne Clifton Anglie
14  Pavel Dvorak & Monika Mihalikova Česká republika
15  Nikolai Dzhamberbaev & Tatiana Donskova Rusko
16  Marius Kriukelis & Kristina Valiunaite Litva
17  Urs Geisenhainer & Annette Sudol Německo
17  Filip Rut & Veronika Rut (aka Navratilova) Česká republika
17  Marc Scheithauer & Kerstin Stettner Německo
17  Kazuaki Watanabe & Yumi Watanabe Japonsko
21  Jan Halir & Marketa Sramkova Česká republika
22  Gabor Hoffmann & Tatiana Belayeva Německo
22  Dennis Kruse & Jessica Lie Holandsko
24  Peter Modrovsky & Barbara Jancinova Slovensko
24  Volker Schmidt & Ellen Jonas Německo

3. kolo (top 49)

26  Roman Myrkin & Natalia Byednyagina Ukrajina
27  Michael Gmoser & Kerstin Danzer Rakousko
28  Erik Narjas & Petra Cernakova Slovensko
29  Kyrylo Khytrov & Olena Khablenko Ukrajina
30  Kristaps Cirulis & Liene Darbiniece Lotyšsko
30  Josef Kovacs & Michaela Havlikova Slovensko
30  Rafal Olek & Magda Groszek Polsko
33  Stefan Cermak & Kristina Kamenicka Slovensko
34  Oleksander Kasko & Katerina Zilkovska Ukrajina
35  Hideyuki Yoshikawa & Hisae Yoshikawa Japonsko
35  Radoslav Zofcin & Petra Stefankova Slovensko
37  Tobias Wallin & Diana Ribas Francie
38  Maciej Felzenowski & Beata Andrusiow Polsko
38  Herman Lak & Michelle Lak (aka Gleimann) Holandsko
40  Bernhard Maier & Katherina Kurzthaler Rakousko
40  Robert Pavlik & Eva Prnova Slovensko
40  Juraj Simko & Zuzana Vicikova Slovensko
43  Denis Forster & Michaela Malkova Česká republika
43  Rainer Mauerhofer & Elke Gehrsitz Rakousko
45  Kevin Weichert & Nadine Weichert Německo
46  Ludek Novotny & Zuzana Votrelova Česká republika
47  Filip Krivda & Andrea Mihalikova Slovensko
48  Jakub Pavlik & Martina Opitova Česká republika
48  Tomas Surovec & Denisa Halicka Slovensko

2. kolo (top 80)

50  Vojtech Zabransky & Martina Ryskova Česká republika
51  Michal Buzek & Andrea Valentinyova Slovensko
52  Timon Robin Frank & Susanne Ewald Německo
52  Juraj Pavelek & Aneta Orosiova Slovensko
54  Andreas Andersen & Sabine Heuser Německo
54  Martin Houska & Lucie Chvatalova Česká republika
54  Martin Lazik & Stanislava Vyskupova Slovensko
57  Csongor Balogh & Anita Szabó Maďarsko
57  Robert Hoefnagel & Silke Hoefnagel Holandsko
57  Kouichi Takasugi & Ayako Takasugi Japonsko
60  Peter Halmo & Katarina Komorova Slovensko
61  Martin Kubin & Dita Kubinova Česká republika
61  Stanislav Uxa & Lenka Ritterova Česká republika
63  Tomas Hudecek & Emma Hradecka Česká republika
64  Jakub Liska & Alexandra Milkova Slovensko
64  Radek Vondrejc & Barbora Komendova Česká republika
66  Lubomir Satko & Barbara Bilancikova Slovensko
67  Tomas Rigo & Alexandra Kavkova Slovensko
68  Petr Palat & Hana Bajerova Česká republika
68  Tamás Sipos & Veronika Pap Maďarsko
70  Zdenko Hoschek & Dana Kukuckova Slovensko
71  Miroslav Bahnik & Eva Kemerova Česká republika
71  Ondrej Homa & Nikoleta Cenkyova Slovensko
71  Gabriel Tanka & Linda Bodokiova Slovensko
74  Michal Imriska & Miroslava Povchanova Slovensko
75  Armin Balk & Bettina Kaiser Německo
75  Steffen Dähne & Jessica Engel Německo
77  Richard Harvan & Lenka Jurcikova Česká republika
78  Roman Sebestian & Alice Mazurova Česká republika
78  Richard Szilagyi & Silvia Kozakova Slovensko
80  Martin Fedor & Lenka Fedorova Slovensko

1. kolo (top 81)

  Gernot Hacker & Nora Bernhard Rakousko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}