Results from Grand Prix de la Ville Esch/Alzette - IDSF Senior Open Standard 16. srpna 2003
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Grand Prix de la Ville Esch/Alzette
Lucembursko - Esch/Alzette 16. srpna 2003

IDSF Senior Open Standard 16. srpna 2003

Finále

1  Slawomir Lukawczyk & Edna Klein Belgie
2  Stefano Bernardini & Stefania Martellini Itálie
3  Guido Pellegrini & Angela Petrini Itálie
4  Rene Ewals & Ymke Lemmens Holandsko
5  Giorgio Morniroli & Viviana Baia Itálie
6  Martin Schueller & Mechtildis Jungels Německo
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Harald Günther & Alexandra Berg Německo
8  Nicola Regnoli & Maria Cristina Garon Itálie
9  Fabio Pilon & Maddalena Merelli Itálie
10  Massimo Fersini & Rie Fersini (aka Miyakawa) Švýcarsko
11  Claus Halfmeier & Britta Halfmeier Německo
12  Aldo Capitani & Michela Ferraris Itálie

Čtvrtfinále

13  Ed van Uden & Trudy van Uden Holandsko
14  Jürgen Beck & Isolde Förtsch Německo
15  Bernd Ketturkat & Sandra Ketturkat Německo
16  Jürgen Dres & Petra Dres Německo
17  Thomas Pirhofer & Prisca Pirhofer Rakousko
18  Raymond Reimann & Antje Reimann (aka Schulz) Německo
19  Michael Feld & Heide Glaser Německo
20  Frank-Michael Weiler & Gabriella Kläser-weiler Německo
21  Gunther Nagel & Antje Nagel Německo
22  Thomas Weirich & Ingrid Weirich Německo
23  Dieter Keppeler & Manuela Schraut Keppeler Německo
24  Peter Lassocinski & Eva Lassocinski Německo

2. kolo (top 36)

25  Fred Lavin & Annette Lavin Německo
25  Dittmar Rehmann & Karin Rehmann Německo
27  Milan Michalek & Michaela Michalkova Česká republika
28  Juergen Clarenbach & Evelin Clarenbach Německo
29  Claus Nacke & Ilse Mielke Německo
30  Wolfgang Mass & Annette Mass Německo
31  Tony Bisaccia & Josee Block Belgie
31  Jean Yves Murzin & Christine Murzin Francie
31  Jaap Willemstein & Marianne Willemstein Holandsko
34  Michel Heggen & Tonny Heggen Belgie
34  Marc Van Tilborgh & Marianne Borms (aka Van Tilborgh ) Belgie
36  Werner Brunner & Petra Brunner Německo

1. kolo (top 49)

37  John Van Den Burg & Henny Van Den Burg Holandsko
38  Edgar Kobinger & Lilo Kobinger Německo
39  Mathias Bäjen & Sabine Bäjen Německo
39  Franz Peter Schwindling & Cornelia Schwindling Německo
41  Jörg Saalmann & Kerstin Kobluhn Německo
41  Karl-Heinz Wundsam & Christa Wundsam Německo
43  Gerd Breinig & Sabine Rupp Německo
44  Daniel Trouve & Anne Marie Trouve Německo
45  Olaf Paul & Christl Eva Paul (aka Renno) Německo
45  Klaus Thuernes & Ottilie Thuernes Německo
47  Alain St Requier & Corinne St Requier Francie
48  Andreas Krönchen & Annegrete Krönchen Německo
49  Lothar Troesch & Ulrike Troesch Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}