Results from Grand Prix Latvija 2006 - IDSF International Open Standard 17. prosince 2006
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Grand Prix Latvija 2006
Lotyšsko - Riga 15. prosince 2006

IDSF International Open Standard 17. prosince 2006

Finále

1  Wiktor Kiszka & Malgorzata Garlicka Polsko
2  Marek Kosaty & Paulina Glazik Polsko
3  Andrzej Sadecki & Karina Nawrot Polsko
4  Valdis Skutans & Laura Kosite Lotyšsko
5  Edgars Gasjuns & Daria Konstantinova Lotyšsko
6  Gustaf Lundin & Valentina Oseledko Švédsko
7  Roman Mayer & Siret Siilak Rakousko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  Andrei Sergunin & Evgeniya Kuligina Rusko
9  Denis Kutepov & Aiste Stragyte Litva
10  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Česká republika
11  Ivan Anichkhin & Anastasia Tarlykova Rusko
12  Kaspars Banders & Vita Yaroschuka Lotyšsko

Čtvrtfinále

13  Marko Mehine & Maria Fessai Estonsko
13  Alexei Troshine & Daria Shevelilova Rusko
15  Daniele Pardini & Paola Rosi Itálie
16  Andrejs Rogovenko & Viktorija Triscuka Lotyšsko
17  Roberts Nemiro & Santa Dmitrijeva Lotyšsko
18  Veiko Ratas & Helena Liiv Estonsko
19  Sami Vainionpää & Merje Styff Finsko
20  Ilya Zakharov & Suzanna Morbin Bělorusko
21  Janis Kukainis & Ieva Kemlere Lotyšsko
22  Pawel Sobieszek & Anna Bocian Polsko
23  Fabio Bellucci & Liva Koziola Lotyšsko
24  Rihards Mailitis & Anna Voroncuka Lotyšsko

3. kolo (top 50)

25  Aleksandr Aksenov & Daria Romanenko Rusko
25  Thomas Kagnes & Aleksandra Kakurina Norsko
25  Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Německo
28  Olegs Kuznecovs & Jekaterina Perederejeva Lotyšsko
29  Kristaps Kalnins & Liva Prince Lotyšsko
29  Victor Presnetsov & Vera Nam Rusko
31  Marko Kiigajaan & Mari Piksar Estonsko
31  Artem Terekhov & Olga Tarasova Rusko
33  Sergey Ternovskikh & Valentina Kharitonova Rusko
34  Egidijus Liaudanskas & Justina Inkrataite Litva
34  Evaldas Sodeika & Viktorija Kunauskaite Litva
34  Jaak Vainomaa & Irina Sitnik Estonsko
37  Dario Cianciotta & Claudia Balestra Itálie
37  Aleksejs Malisevs & Krista Erina Lotyšsko
39  Dmitriy Milekhin & Evgeniya Shaw (aka Sutyaginskaya) Rusko
40  Pavel Denissenko & Natalja Ryzova Estonsko
40  Sergejs Kulepovs & Zane Lase Lotyšsko
42  Piotr Wlodarczyk & Marta Wach Polsko
43  Aigars Auzenbergs & Anete Paradniece Lotyšsko
43  Reinis Ozolins & Lilita Sergejeva Lotyšsko
45  Andrey Chekmarev & Alina Vedeneeva Rusko
45  Alari Liiv & Keit Speigel Estonsko
45  Edgars Linis & Eliza Ancane Lotyšsko
48  Viktors Haritonovs & Olga Haritonova Lotyšsko
49  Rihards Freidenfelds & Anna Lahovica Lotyšsko
50  Dmitri Nikitin & Anastasia Sokolova Rusko

2. kolo (top 79)

51  Yuriy Shtubov & Diana Korotina Estonsko
52  Tommi Skogberg & Elina Katainen Finsko
53  Pietro Del Bello & Faye Hung Honkong
53  Dainius Mikolaitis & Ieva Zukauskaite Litva
55  Edgars Gerosins & Nikola Matjusenko Lotyšsko
56  Yvo Eussen & Elisabeth Novotny Švédsko
57  Dmitrijs Trescinskis & Anastasija Janovica Lotyšsko
58  Arturs Minajevs & Laura Strauberga Lotyšsko
59  Hardi Rikand & Laura Kask Estonsko
60  Kirill Kolobov & Margarita Zvonova Estonsko
60  Martin Parnov Reichardt & Maija Salminen Dánsko
62  Jonathan Näslund & Oksana Spichak Švédsko
63  Koit-Georg Peterson & Grete Papp Estonsko
64  Jurijs Trosenko & Claudia Ketonen Finsko
64  Rauno Verbitskas & Karin Lillemaa Estonsko
66  Mirko Aljaste & Stina Raudsepp Estonsko
67  Karlis Beihmanis & Laura Laugale Lotyšsko
67  Madis Hakmann & Viktoria Zokova Estonsko
69  Rihards Eglitis & Elza Pole Lotyšsko
69  Miikka Hyttinen & Jarna Hyttinen Finsko
71  Aleksandr Nesterenok & Valeria Rymareva Bělorusko
72  Vytautas Dudenas & Lina Geseviciute Litva
72  Antti Pekka Pitkänen & Kaisu Tuominiemi Finsko
74  Andrey Basov & Svetlana Babulina Rusko
74  Edgars Karnickis & Jekaterina Hlopova Lotyšsko
76  Aleksejs Livcaks & Julija Ganzula Lotyšsko
77  Lars Trunin & Grete Raidma Estonsko
78  Kardo Kukk & Gerti Leesman Estonsko
79  Alexey Zakharin & Viktoria Serdiuk Rusko

1. kolo (top 99)

80  Klavs Kantoris & Madara Treimane Lotyšsko
80  Evgeniy Klimov & Tatyana Trofimova Rusko
80  Mareks Perkons & Agneta Adamovica Lotyšsko
83  Risto Kukk & Maria Küüsmaa Estonsko
84  Avak Manvelov & Gerda-ulla Saul Estonsko
85  Mikhail Kapusta & Viktoriya Bitsadze Georgie (USA)
86  Rolands Malcans & Anna Berga Lotyšsko
87  Roberts Ogle & Agnese Kaulina Lotyšsko
88  Victor Kolotev & Dinara Yarullina Rusko
89  Risto Siitan & Carinee Meer Estonsko
90  Glenn Sandaker & Marianne Sandaker Norsko
91  Valeri Malikov & Aleksandra Kostianenko Ázerbajdžán
92  Yakov Mironuk & Liene Liepa Lotyšsko
93  Jevgenijs Kacanovs & Kristine Ieklava Lotyšsko
94  Edvins Jaudzems & Alise Dudareva Lotyšsko
95  Lars Svartlinger & Mia Jackson Švédsko
96  Robin Linnar & Maria Zimmerman Švédsko
97  Giorgi Gachechiladze & Salome Chachua Georgie (USA)
98  Martin Nivmark Bengtsson & Frida Frost Švédsko
99  Rihards Pfeifle & Romina Aleksandrjana Lotyšsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}