Results from Grand Prix Dynamo 2012 - IDSF Adult Standard 3. března 2012
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Grand Prix Dynamo 2012
Rusko - Moscow 2. března 2012

IDSF Adult Standard 3. března 2012

Finále

1  Daniil Ulanov & Irina Gogoladze Rusko
2  Vadim Shurin & Anastasia Meshkova Rusko
3  Vaidotas Lacitis & Veronika Golodneva Litva
4  Artem Bronnikov & Darya Grishko Rusko
5  Igor Kruglov & Anna Aseeva Rusko
6  Andrei Filippov & Evgeniya Kuligina Rusko
7  Andrei Chubarev & Daria Shevelilova Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  [25] Vladislav Korotchenko & Olga Gandembul Rusko
9  [20] Denis Bulanov & Yuliya Pyrkhova Slovensko
10  [17] Ivan Novikov & Veronika Markova Rusko
11  [16] Alexey Ivanov & Alisa Kushnareva Rusko
12  [13] Denis Molkov & Natalya Osyko Rusko
13  [11] Edgars Linis & Eliza Ancane Lotyšsko
14  [7] Krists Ciapas & Anna Andreicuka Lotyšsko

Čtvrtfinále

15  [27] Aleksandr Borisov & Yanina Yakubova Rusko
16  [26] Sergei Sutirin & Natalya Sazhina Rusko
17  [25] Alessandro D'amora & Maria Gorelik Itálie
17  [25] Janick Loewe & Pia Lundanes Loewe Norsko
19  [20] Ilari Lehtonen & Jasmin Pocknell Finsko
20  [18] Pavel Rysin & Sofiya Schipskaya Rusko
21  [14] Artem Braylovskiy & Anna Surikova Rusko
22  [13] Kirill Kuznetsov & Jana Bogdanova Rusko
23  [10] Aleksandr Koshkin & Aleksandra Rygina Rusko
23  [10] Ilya Mazurov & Svetlana Tikhonova Rusko

3. kolo (top 48)

25  [27] Aleksey Usanov & Elena Kirilenko Rusko
26  [26] Markus Hackl & Stefanie Krausz Rakousko
27  [24] Aleksey Bredikhin & Darya Demenkova Rusko
27  [24] Oleksandr Brezhnyy & Olga Golovko Ukrajina
29  [23] Artem Gaylit & Elizaveta Shibaeva Bělorusko
29  [23] Antonio Micheli & Ekaterina Maksimova Austrálie
31  [22] Dmitriy Berdinskiy & Ella Naumova Rusko
31  [22] Salvatore Vitacca & Stefania Vitacca Itálie
33  [21] Mikhail Karbainov & Daria Mordik Rusko
34  [20] Ilya Mirgorodskiy & Anna Mirgorodskaya Rusko
34  [20] Dusan Novak & Petra Jurcovicova Slovensko
36  [19] Yuriy Afonin & Svetlana Vinogradova Rusko
36  [19] Boris Basin & Veronika Tamarova Rusko
38  [18] Igor Ammosov & Lyubov Vasileva Rusko
38  [18] Mikhail Zloschastev & Elizaveta Schekina Rusko
40  [17] Mathias Kirkegaard & Line Riding Dánsko
41  [14] Oleg Dedegkaev & Ekaterina Kobzar Rusko
41  [14] Svyatoslav Yachmenev & Kseniya Abrosimova Rusko
43  [13] Nils Jugans & Anna Elizabete Kalnina Lotyšsko
43  [13] Ivan Knezevic & Milena Zogovic Srbsko
43  [13] Sergey Koshkin & Mariya Mochalova Rusko
46  [12] Igor Akinshin & Kristina Shinkaryuk Rusko
47  [11] Ivan Prokhorov & Ekaterina Kachalina Rusko
48  [10] Petr Tischenko & Alena Ivanova Rusko

2. kolo (top 98)

49  [35] Aleksandr Khrapov & Anastasiya Volzhina Rusko
49  [35] Viktor Kurenkov & Natalya Makarova Rusko
51  [34] Dmitriy Pozdnyakov & Polina Merkelova Rusko
52  [33] Vadim Maslov & Mariya Barabanova Rusko
52  [33] Aleksandr Shelyubskiy & Julia Belova Rusko
52  [33] Robert Susel & Repka Mercedes Slovensko
55  [32] Andrey Sychevskiy & Anna Bekhtina Rusko
56  [31] Aleksey Chebotar & Ekaterina Khoreva Rusko
57  [30] Aleksandr Shirenin & Alfiya Fakhrutdinova Rusko
58  [29] Dmitriy Vorobev & Anna Kharitonova Rusko
59  [27] Andrey Belyaev & Alena Mentyukova Rusko
60  [23] Arseniy Lavrukhin & Mariya Rakova Rusko
60  [23] Ivan Turbasov & Viktoriya Gunko Rusko
62  [22] Ilya Rykun & Kristina Potapova Rusko
63  [21] Artem Kepper & Irina Zakharova Rusko
63  [21] Artem Shipilov & Julia Movshina Rusko
65  [20] Sergey Avenirov & Alexandra Mangileva Rusko
66  [19] Jussi Jurkola & Karoliina Makinen Finsko
67  [18] Andrey Knizel & Anastasiya Bormotova Rusko
67  [18] Yuriy Markelov & Daria Kretova Rusko
67  [18] Denis Vazhenin & Zhanna Simonova Rusko
67  [18] Maxim Volkov & Aleksandra Babenko Rusko
71  [17] Nikita Trishkin & Mariya Makarkina Rusko
72  [16] Aleksandr Bogomol & Anna Romanova Rusko
72  [16] Dmitriy Khusnutdinov & Lyudmila Zhogina Rusko
72  [16] Alen Lesjak & Emina Musanovic Croatia
75  [15] Dmitri Pakhomov & Margarita Vilkova Rusko
75  [15] Ignat Zaripov & Anastasiya Soloveva Rusko
77  [12] Nikita Aksyutin & Anastasi Krestyanova Rusko
77  [12] Aleksandr Milovatskiy & Evgeniya Yasinovskaya Rusko
79  [11] Anton Larionov & Anastasiya Bezuglova Rusko
79  [11] Erik Nasybullin & Elena Shulipa Rusko
81  [9] Aleksey Babushkin & Yuliya Babushkina Rusko
81  [9] Nugzari Razmadze & Anastasiya Redkina Rusko
81  [9] Maksim Zimin & Darya Tereschenko Rusko
84  [8] Gleb Mishin & Aleksandra Piskulina Rusko
85  [7] Evgeniy Burnevskiy & Ekaterina Bykova Rusko
85  [7] Oleg Chaykovskiy & Natalya Buzina Rusko
87  [6] Georgy Dikarev & Alexandra Kaplina Rusko
88  [5] Mikhail Chuprakov & Natalya Turchaninova Rusko
89  [4] Aleksey Bykov & Dina Adilova Rusko
89  [4] Vadim Golovchanov & Oksana Matvienko Rusko
89  [4] Aleksandr Pelogeevskiy & Yana Markina Rusko
92  [3] Ruslan Elsiev & Anna Truhan Rusko
93  [2] Nikita Bykov & Anastasiya Ryzhkina Rusko
93  [2] Viktor Kazeka & Anna Srabionyan Rusko
95  [1] Aleksander Sokolov & Aleksandra Afonskaya Rusko
95  [1] Vladislav Zvyagin & Anastasiya Schekina Rusko
97  Petr Gorbienko & Inna Sinitsyna Rusko
97  Maksim Seliverstov & Viktoriya Russkikh Rusko

1. kolo (top 151)

99  [24] Kirill Kostryukov & Alena Shakhova Rusko
100  [22] Kirill Banatin & Anastasiya Nyrkova Rusko
101  [20] Anton Balavin & Darya Kuzminova Rusko
101  [20] Dusan Klimo & Nikola Dianiskova Slovensko
101  [20] Sergey Shlyakhturov & Elizaveta Karyakina Rusko
104  [19] Aleksey Ivantsiv & Ekaterina Shutenko Rusko
104  [19] Mikhail Mikhalev & Mariya Yushkova Rusko
104  [19] Evgen Olkov & Marina Belyaeva Rusko
104  [19] Nikita Stepanov & Ekaterina Kozhina Rusko
108  [17] Ilya Gogolev & Mariya Scherbatykh Rusko
109  [15] Valeri Malikov & Vusala Gasanova Ázerbajdžán
110  [14] Andrey Scherbak & Natalya Vinogradenko Rusko
110  [14] Mikhail Voronin & Olga Shcherbakova Rusko
112  [12] Ruslan Tolmachev & Aleksandra Kostianenko Ázerbajdžán
113  [9] Vitaliy Vinogradov & Mariya Severova Rusko
114  [8] Pavel Lebedev & Alina Kurinskaya Rusko
114  [8] Yaroslav Sidorov & Inna Korolkova Rusko
116  [6] Artem Fedorov & Darya Antonova Rusko
116  [6] Sergey Guskov & Alevtina Naumova Rusko
116  [6] Aleksey Polyakov & Viktoriya Vetrova Rusko
116  [6] Dmitriy Tolchenov & Viktoriya Bartseva Rusko
120  [5] Denis Shichkin & Ekaterina Grishko Rusko
120  [5] Ivan Yudin & Darya Yuzhakova Rusko
122  [4] Kirill Krasavin & Anna Chumakova Rusko
122  [4] Maksim Shkurlapov & Arna Zhusupova Rusko
122  [4] Viktor Smetankin & Julia Beketova Rusko
122  [4] Evgeniy Sobolev & Kseniya Loshkareva Rusko
122  [4] German Strelkov & Anastasiya Tavalinskaya Rusko
127  [3] Filip Iliukhin & Kristina Tkach Rusko
127  [3] Nikolay Kozlov & Ekaterina Dontsova Rusko
127  [3] Vladimir Zorin & Natalia Beloshapko Rusko
130  [2] Egor Bolychev & Viktoriya Parfenova Rusko
130  [2] Mikhail Ryabinin & Natalya Denisova Rusko
132  [1] Aramais Movsisyan & Diana Yagudina Rusko
132  [1] Ervin Muratspahic & Enisa Durmo Bosna a Hercegovina
132  [1] Matvey Nazarov & Tatyana Baranchuk Rusko
132  [1] Andrey Shevandrin & Nataliya Petrunina Rusko
132  [1] Denis Sidorkin & Anastasiya Kuznetsova Rusko
132  [1] Aleksey Yarygin & Ksenia Motovilova Rusko
138  Denis Dubov & Kristina Belyakova Rusko
138  Artur Durdymuradov & Darya Zavyalova Rusko
138  Kirill Golenkov & Elizaveta Surmenelyan Rusko
138  Valeriy Golub & Tatyana Mayorova Rusko
138  Adnan Kapo & Alma Turkovic Bosna a Hercegovina
138  Maksim Kotov & Yana Danilyuk Rusko
138  Andrey Lepikhin & Tatiana Borisovskaya Rusko
138  Nizam Mamedov & Anastassia Demianova Rusko
138  Sergey Nekoval & Elena Vasilovskaya Rusko
138  Artem Samokhvalov & Anastasiya Volzhankina Rusko
138  Maksim Shabanov & Mariya Fazly Rusko
138  Ernest Simonyan & Yuliya Dolgushina Rusko
138  Aleksey Smirnov & Natalya Matveeva Rusko
138  Oleg Svetlakov & Natalya Kirillova Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}