Results from Gomel Open 2006 - IDSF International Open Latin 9. září 2006
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Gomel Open 2006
Bělorusko - Gomel 9. září 2006

IDSF International Open Latin 9. září 2006

Finále

1  Evgeniy Firstov & Evgenia Fadeeva Rusko
2  Valentin Voronov & Alina Imrekova Rusko
3  Kirill Nikitin & Elena Gabdrakhmanova Rusko
4  Andrei Prosvirnin & Yulia Rogozina Rusko
5  Norbert Mika & Anna Ramiaczek Polsko
6  Sarunas Greblikas & Viktoria Horeva Lotyšsko
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Sergiy Stasyuk & Aliona Khomyakova Ukrajina
8  Aleksandr Makarov & Anastasia Kiseleva Rusko
9  Dmitriy Nikolaev & Yulya Zhylko Bělorusko
9  Anton Puzravin & Svetlana Gudyno Rusko
11  Konstantin Kasper & Elena Shabanova Rusko
11  Sergei Salov & Tatiana Perederei Rusko

Čtvrtfinále

13  Aleksei Simakin & Viktorija Puhovika Lotyšsko
14  Dimitri Lomakin & Karina Imaeva Rusko
15  Aleksei Sokolkov & Natalya Ivanova Rusko
16  Artsiom Kazyra & Alena Baranenkova Bělorusko
17  Alexander Andreev & Irina Domokurova USA
18  Anton Baurov & Maria Bakumets Rusko
18  Vasiliy Komarov & Olga Akopova Rusko
18  Vadim Usovitch & Marina Chernoshei Bělorusko
21  Lucian Dimitras & Elena Samarina Moldávie
22  Albert Akopian & Natalya Abramova Arménie
23  Timur Uteulin & Kristina Zinchenko Rusko
24  Kyryl Shkuryeyev & Kateryna Strelnikova Ukrajina

2. kolo (top 48)

25  Oleksandr Kravchuk & Anzhelika Kumar Indie
25  Mikhail Schepkin & Natalya Knyazeva Rusko
25  Artur Shestovec & Sofia Koifman Bělorusko
25  Vadim Volkov & Elizaveta Shaposhnikova Rusko
29  Vitaly Bill & Natalia Moshkova Rusko
29  Artem Gorelov & Natalia Detusheva Rusko
29  Tomas Slausgalvis & Gintare Bankauskaite Litva
32  Maksim Chebukin & Anastasia Antonova Rusko
33  Pavel Grebenkin & Irina Kazanceva Bělorusko
34  Dmitri Polikarpov & Marina Frolova Rusko
35  Alari Lukk & Dina Syritsa Estonsko
36  Andrei Vavilov & Terje Piho Estonsko
37  Aleksey Shamin & Anna Bessarabova Rusko
38  Ovidijus Andriekus & Alisa Dvoretskaya Litva
38  Igor Ustymovych & Mariya Zaichenko Ukrajina
40  Ivan Kononenko & Evgeniya Anikina Bělorusko
41  Artem Gorbachev & Daria Zubova Bělorusko
41  Denis Tyagunov & Anastasiya Goncharenko Rusko
43  Gennadiy Tsynkevich & Svetlana Pashkevich Bělorusko
44  Aleksandr Nesterenok & Valeria Rymareva Bělorusko
44  Aleksei Pitkevich & Liliya Kondrateva Bělorusko
44  Artem Putrenkov & Kristina Dinovets Rusko
47  Ilia Parfimovitch & Viktoriya Poleschuk Bělorusko
47  Dmitriy Sotnikov & Elena Slesarenok Bělorusko

1. kolo (top 62)

49  Dmitri Reut & Grazyna Grabicka Bělorusko
50  Georgiy Tkachev & Viktoriya Semenova Rusko
51  Denis Naranovich & Aleksandra Pupko Bělorusko
51  Andrei Sergunin & Evgeniya Kuligina Rusko
53  Aleksandr Sentsov & Valeriya Ivanova Rusko
54  Yuriy Afonin & Anna Kozlova Rusko
55  Alexandr Hudorozhtsov & Aneta Oglezneva Moldávie
55  Dmitriy Yevseev & Darya Sharkova Rusko
57  Yuriy Barkov & Maria Parchevskaya Bělorusko
57  Aleksandr Shaputko & Anastasia Tabolina Bělorusko
59  Sergey Zolotoustskiy & Natalya Skorik Bělorusko
60  Artem Lunkevych & Olga Matvienko Bělorusko
61  Roman Lobarev & Natalya Mironova Bělorusko
62  Vasiliy Bobrikov & Yuliya Kashnikova Bělorusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}