Results from Goldstadtpokal 2006 - IDSF International Open Latin 28. ledna 2006
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Goldstadtpokal 2006
Německo - Pforzheim 28. ledna 2006

IDSF International Open Latin 28. ledna 2006

Finále

1  Eugene Katsevman & Maria Manusova USA
2  Maurizio Vescovo & Melinda Torokgyorgy Maďarsko
3  Zoran Plohl & Tatsiana Lahvinovich Slovinsko
4  Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Rusko
5  Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Německo
6  Andrius Kandelis & Egle Kandelis Litva
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Evgenij Voznyuk & Katharina Simon Německo
8  Christoph Kies & Blanca Ribas-turon Německo
9  Jevgenijs Suvorovs & Nina Bezzubova Lotyšsko
10  Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Německo
10  Aleksandr Makarov & Anastasia Kiseleva Rusko
12  Jan Kliment & Laura Stefanie Hafner Švýcarsko

Čtvrtfinále

13  Sergiu Luca & Katarina Vuletic Německo
14  Michal Stukan & Susanne Miscenko Německo
15  Sarunas Greblikas & Viktoria Horeva Litva
16  Denis Bulanov & Aleksandra Lyubchevskaya Rusko
16  Evgeniy Firstov & Evgenia Fadeeva Rusko
18  Gennady Bondarenko & Natalija Veremeeva Německo
18  Wladislaw Lalafarjan & Maya Tochelovich Německo
20  Sergey Gorbunov & Polina Kolodizner Německo
21  Christoph Jonas & Elena Zverevshchikova Německo
22  Guillem Pascual & Cristina Suarez Španělsko
23  Cedric Meyer & Angelique Meyer Francie
24  Marius Iepure & Daniela Beckmann Německo

2. kolo (top 49)

25  Igor Misyurenko & Kristyna Kotinova Česká republika
26  Juri Kaiser & Aleksandra Kaiser (aka Kistanova) Německo
26  Marvin Nigg & Claudia Obmascher Rakousko
28  Slavik Adjidersky & Lilya Furman Israel
28  David Jühlke & Debbie Seefeldt Německo
30  Michael Seidel & Nina Chinju Uszkureit Německo
31  Markus Heffner & Tanja Kuschill Německo
32  Domenik Herrmann & Aldona Nowakowski Německo
32  Thanh Tran & Yvonne Hemlein Německo
34  Ronak Spamer & Tasmin Spamer Německo
35  Sascha Mohl & Maria Pia Arces Německo
36  Julien Brugel & Coralie Romanzin Francie
36  Lukas Hojdan & Zuzana Sykorova Česká republika
38  Alexander Seibert & Ilona Bilotserkovska Německo
39  Björn Drews & Marina Rüll Německo
40  Marcus Mnerinsky & Marion Lengl Německo
41  Daniel Hirth & Yvonne Schmidt Německo
41  Emanuil Karakatsanis & Sarah Knapp Německo
41  Reinhard Nissl & Reneta Pawlik (aka Temelkova) Německo
44  Ivan Kostov & Anna Chodyna Německo
44  Simon Völbel & Ines Reiberg Německo
44  Alexander Walger & Sarah Sophie Ritz Německo
47  Samuel Conrad & Beatrice Debrunner Švýcarsko
47  Mark Leweling & Kathryn Höbusch Německo
47  Timur Misirlioglu & Nadine Hoffmann Německo

1. kolo (top 65)

50  Daniele Varallo & Sonja Schaufler Německo
51  Markus Trissler & Marina Scharin Německo
52  Maxim Stadnik & Kim Pätzug Německo
53  Alexandru Ion & Andra Linte Rumunsko
54  Paul Radtke & Lisa Nüssemeyer Německo
55  Jörg Killius & Ilona Cutenco Německo
55  Michael Schwarz & Janina Wisura Německo
57  Juan Carlos Diaz & Maria Graciela Toba Španělsko
57  Anton Pak & Natalya Yegorova Kazachstán
59  Thomas Holzinger & Pamela Wiedenmayer Německo
60  Lucien Krebs & Nicole Dürler Švýcarsko
61  David Kiefer & Selma Berberich Německo
62  Christian Cantzler & Melanie Bauernhansl Německo
63  Giuseppe Parlett & Desiree Cinicola Švýcarsko
64  Jan Hendrik Gaul & Jasmin Kölz Německo
64  Grzegorz Motykiewicz & Agnieszka Motykiewicz Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}