Results from German Open 2012 - Juvenile II Standard 17. srpna 2012
Podívejte se, jak advertise your product s námi

German Open 2012
Německo - Stuttgart 14. srpna 2012

Juvenile II Standard 17. srpna 2012

Finále

1  Sebastian-Alin Zicoane-Heler & Anca Copos Rumunsko
2  Vladislav Untu & Aleksandrina Oltyants Moldávie
3  Glenn Richard Boyce & Kayleigh Andrews Anglie
4  Veaceslav Nagailic & Cristina Batrincea Moldávie
5  Elisey Osipov & Elizaveta Semashko Rusko
6  Leon Istratiy & Diana Pak Rusko
7  Vlad Nicolae Robu & Anda Silaghi Rumunsko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  Rodion Bokov & Loudmila Georgiou Cyprus
9  Sergey Bykovskiy & Milana Zenkova Rusko
10  Nikita Novikov & Kseniya Evseeva Rusko
11  Egor Matveev & Anastasiya Verina Rusko
12  German Pugachev & Anastasiya Sedmova Rusko

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

13  Maksim Lozitskiy & Mariya Plyaskina Rusko
13  Cosmin Lupoaie & Maria Cristina Radu Rumunsko
15  Karolis Burneikis & Izabela Shekaite Litva
16  Kirill Osetrov & Alisa Knyazeva Rusko
17  Gheorghe Ciumasu & Andreea Grama Moldávie
17  Aleksey Vasyutin & Veronika Gorshkova Rusko
17  Nikita Yuschenko & Polina Figurenko Rusko
20  Krisjarlet Kivisaar & Silvia Susanne Barjabin Estonsko
21  Nicolae Matei Negruser & Ioana Antonia Iosub Rumunsko
22  Matvey Finapetov & Polina Astakhova Rusko
23  Danil Eremeev & Anastasiya Golitsina Rusko
24  Maksim Zaruchevskiy & Anastasiya Borisova Rusko

2. kolo (top 48)

25  Kirill Ulyanchenko & Mariya Soldatova Rusko
26  Sergey Selyuk & Ekaterina Raspopova Rusko
27  Vladislav Klekotsyuk & Alisa Kirillova Rusko
27  Konstantin Muraru & Nina Ushkova Rusko
29  Andrei Ghita & Alexandra Bianca Preda Rumunsko
30  Egor Sazhin & Aleksandra Odintsova Rusko
31  Aleksey Rybalkin & Ariadna Tishova Rusko
32  Daniil Maksimov & Veronika Polyushkina Rusko
33  Kamil Bochenek & Karolina Wozny Polsko
33  Timofey Dushutin & Anastasiya Plastinina Rusko
33  Aleksandr Egorov & Polina Baryshova Polsko
33  Kaspar Kaldaru & Maria-Elisabeth Lootus Estonsko
33  Albert Kostarev & Margarita Yurlova Rusko
38  Artem Esayan & Elizaveta Blinova Rusko
38  Nikita Galkin & Renata Valeeva Rusko
40  Mihkel Jantson & Sarah Sofie Barjabin Estonsko
41  Razvan Alexandru Babiciu & Alina Dunca Maďarsko
42  Alexey Guselnikov & Diana Epeykina Rusko
42  Timofey Kalyakin & Sofya Grechkina Rusko
42  Kert Kullamma & Carolyn Kokk Estonsko
42  Daniil Simakov & Yana Nikitina Rusko
46  Yan Zazulin & Mariya Kabanova Rusko
47  Gleb Donskoy & Margarita Lastochkina Rusko
48  Danila Bogolyubov & Viktoriya Drozdovska Ukrajina

1. kolo (top 90)

49  Matvey Korneev & Violetta Levchenko Rusko
49  Razvan Manolache & Beatrice Axinte Rumunsko
49  Alexandr Markov & Alina Manvelova Rusko
52  Ivan Filipchuk & Evelina Ganskaya Ukrajina
53  Savely Saltymakov & Alina Lebedko Rusko
53  Daniils Sitovs & Kerija Keita Ziemele Lotyšsko
55  Maksim Aterley & Dariya Braga Ukrajina
55  Matei Popa & Teodora Cara Rumunsko
57  Efrem Kuzmichenko & Samira Harez Německo
58  Aleksandr Mandel & Sofya Sumkina Rusko
59  Kaisar Amirbekov & Zhanetta Amirbekova Kazachstán
59  Robert Iris Danciu & Andreea Alexia Schipor Rumunsko
59  Vitaliy Del & Tatyana Dostovalova Rusko
59  Nikita Kontsevich & Anna Mihaylyuk Rusko
59  Antonio Mosa & Marie Merle Francie
59  Marius Eric Nitu & Ioana Daiana Stanciu Rumunsko
59  Maksim Scherbakov & Darya Seryakova Rusko
66  Mateusz Krupa & Paulina Sroka Polsko
66  Artiom Moroz & Paula Dolma Moldávie
66  Danil Zykov & Darya Lapusheva Rusko
69  Ljubomir Angelov & Milkana Angelova Bulharsko
69  Volodymyr Chuprinin & Darya Bekhtold Ukrajina
69  Leho Holm & Marleen Lutter Estonsko
69  Artem Logachev & Nikol Schebetenko Ukrajina
69  Laurynas Makarovas & Diana Venckunaite Litva
74  Matvey Shmidt & Darya Belyakova Rusko
75  Mael Legrain & Janin Grosset Francie
75  Alexandru Mihai & Alexandra Ioana Nimu Rumunsko
77  Yu Chang Hang & Yu Xie Čína
77  Nikita Jersov & Anastasia Petkova Litva
79  Tudor Dinca & Roxana Dinca Rumunsko
79  Semen Goldobin & Diana Gasheva Rusko
79  Stanislav Grigoriev & Viktoriya Polyakova Rusko
79  Ilya Khakhov & Sofya Khisamutdinova Rusko
79  Leonid Klyuchnikov & Polina Abanshina Rusko
84  Yang Fan & Na Zhang Čína
84  Cristian Gorceag & Valeria Rotarenco Moldávie
84  Shi Wang Le & Wen Jie Li Německo
84  Mattia Mantovan & Elena Larentis Itálie
84  Denis Naberezhnyh & Anastasiya Gromatskaya Rusko
84  Artem Oberemok & Diana Bondarenko Ukrajina
90  Mikhail Nikolaev & Alina Druzhinina Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}