Results from German Open 2012 - DSF Senior II Open Standard 18. srpna 2012
Podívejte se, jak advertise your product s námi

German Open 2012
Německo - Stuttgart 14. srpna 2012

DSF Senior II Open Standard 18. srpna 2012

Finále

1  Heinz Josef Bickers & Aurelia Bickers Německo
2  Michael Lindner & Beate Lindner Německo
3  Carlo Wilmer Righero & Manuela Traversi Itálie
4  Armando Nespoli & Natalia Gualandris Itálie
5  Luciano Testi & Valeria Massarotti Itálie
6  Daniele Druda & Monica Benato Itálie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Bernhard Fuss & Sonja Fuss Německo
8  Evgen Olkov & Marina Belyaeva Rusko
9  Rene Ewals & Ymke Lemmens Holandsko
10  Gaetano Ricciardelli & Lea Miranda Itálie
11  Nikolay Palagichev & Irina Krutova Rusko
11  Toni Rinaldi & Silvana Contini Itálie

Čtvrtfinále

13  Olivier Albert Gastaldi & Muriel Renee Gastaldi (aka Haegel) Itálie
13  Hans Sieling & Petra Sieling Německo
15  Vitam Kodelja & Barbara Kodelja Slovinsko
16  Juerg Briner & Katharina Egli-Gubelmann Švýcarsko
17  Alfons Henne & Vera Zuleger Německo
18  Aldo Sterpilla & Enza Bracci Itálie
19  Jouko Leppala & Helja Leppala Finsko
20  Lorenzo Melucci & Carla Meconi Itálie
21  Michael Feld & Heide Glaser Německo
21  Massimo Schiano & Antonella Ditri Itálie
23  Franco Ascione & Antonella Colli Itálie
24  Antonio Manfellotti & Maria Vivo Arca Itálie
25  Rolf Pernat & Iris Pernat Německo

4. kolo (top 49)

26  Sandro Guidetti & Katya Rossi Itálie
27  Ivone Donello & Daniela Pupin Itálie
28  Andrey Yushev & Elena Yusheva Rusko
29  Nils Goral & Anja Goral Německo
30  Aleksandr Markov & Galina Markova Rusko
31  Wolfgang Walter & Ilse von Beyer Německo
32  Euro Segala & Stefania Fioravanti Itálie
32  Paolo Tesi & Roberta Corrieri Itálie
34  Stephan Beth & Helene Barbier Francie
34  Maurizio Carugati & Mariagrazia Giovenco Itálie
34  Dieter Keppeler & Manuela Schraut Keppeler Německo
37  Heinz Jürgen Kühl & Jutta Kühl Německo
38  Thierry Pruvost & Sylvie Pruvost Francie
39  Andrey Kukk & Anna Berezina Rusko
40  Justo Del Arco & Consuelo Alegria Španělsko
40  Jens Wolff & Maike Wolff Německo
42  Alberto Zenaro & Rosanna Argenta Itálie
43  Manfred Haerer & Birgit Haerer Německo
43  Andrey Ivanov & Anna Ivanova Rusko
43  Antonio Montanini & Emanuela Zaramella Itálie
46  Robert Dub & Sylvia Schäfer-nouza Rakousko
46  Oliver Luthardt & Brigitte Kessel Dohle Německo
48  Gunther Nagel & Antje Nagel Německo
49  Raymond Wiedemann & Martine Wiedemann Německo

3. kolo (top 98)

50  Maurizio Potera & Daniela Tortorella Itálie
51  Marcel Bulten & Lydia Spijkerboer Holandsko
51  Francesco Picco & Sabina Albanesi Itálie
51  Marius Torka & Barbara Torka Německo
54  Helmut Holler & Silvia Holler Rakousko
55  Peter Birndorfer & Christina Pothfelder Německo
55  Edward Van Essen & Ilse Mielke Německo
57  Volker Conrad & Cornelia Conrad Německo
57  Tiziano Giugni & Patrizia Nardini Itálie
57  Philippe Quinet & Patricia Lauble Francie
57  Bram Stelling & Ans Stelling Holandsko
61  Francesco Ageta & Maria Luisa Scannella Itálie
61  Pascal Crozat & Annie Crozat Francie
61  Jaap Willemstein & Marianne Willemstein Holandsko
64  Giuseppe Colaiacomo & Marina Ricca Itálie
64  Stefan Isenecker & Diane Mongellaz Německo
64  Dirk Keller & Heidemarie Schulz-Brüsewitz Německo
67  Gerhard Baier & Ingrid Cloos Německo
67  Erich Scharpenberg & Eva Scharpenberg Německo
69  Götz Bierbaum & Maren Bierbaum (aka Muller) Německo
70  Sergio Dodaro & Francesca Dodaro Německo
70  Ari Lindgren & Satu Lindgren Finsko
70  Thomas Rill & Karin Rill Německo
73  Stephan Brömmel & Ildiko Rösener Německo
73  Jean Comeau & Gisele Cadoret Kanada
73  Jürgen Kosch & Katrin Kosch Německo
73  Harald Lerch & Vera Lerch Německo
73  Hiro Yukawa & Tomo Yukawa Japonsko
78  Martin Hartmannshenn & Anke Becker Německo
79  Sven Moritz & Tamara Brands Německo
79  Gerhard Pfünder & Jasmin Esther Flor-Lampert Německo
81  Karl-heinz Lappe & Christiane Laubach Německo
81  Ulrich Scherb & Petra Walliser Rakousko
83  Andreas Kindt & Anne Hinz Německo
83  George Lindholm & Deborah Wong Kanada
85  Robert Keller & Manuela Keller Německo
85  Jose Moron & Ascension Garre Španělsko
85  Joseph Pankert & Alice Pankert Německo
85  Michael Schütz & Petra Schütz Rakousko
89  Johan Dane & Miep Dane Holandsko
89  Jean-Marc Delage & Christine Delage Francie
91  Markus Mäurer & Marion Mäurer Německo
91  Rob Neuhaus & Charlotte Neuhaus Holandsko
93  Dietmar Jungmann & Susanne Jungmann Německo
93  Indulis Martinsons & Baiba Martinsone Lotyšsko
93  Günter Schaupp & Anita Schaupp Německo
93  Geert Willander & Katrine Willander Dánsko
97  Dirk Pape & Martina Glosemeyer Německo
98  Markus Kettler & Raphaela Thomas-kettler Německo

2. kolo (top 148)

99  Jürgen Gebhart & Marion Uhlenbrock Německo
99  Federico Tomaselli & Simonetta Galantini Itálie
101  Siegfried Klein & Maria Klein Německo
102  Bernd Früh & Renate Früh Německo
102  Gregor Hoffmann & Sabina Kampkötter Německo
104  Gisbert Diekmann & Claudia Schickenberg Německo
104  John Stam & Anita Van Dijk Holandsko
106  Ad Cuijpers & Truus Cuijpers Holandsko
106  Daniel Eichler & Sona Fikejsova Česká republika
106  Andreas Pabst & Christine Pabst Německo
106  Roberto Paccalini & Antonella Pezza Itálie
110  Horst Beckmann & Patricia Beckmann Německo
111  Leif Arfert & Maj Britt Arfert Švédsko
111  Bernd Kaufhold & Anja Kaufhold Německo
111  Ulf Nagel & Doris Nagel Německo
111  Albert Rommel & Andrea Rommel Německo
115  Italiano Conti & Anna Fringuellucci Itálie
115  Wolfgang Krems & Marina Schlünz Německo
117  Paul Assi & Valerie Assi Francie
117  Gerd Breinig & Sabine Rupp Německo
117  Günter Enk & Annett Enk Německo
117  Viktor Laukart & Nelli Laukart Německo
121  Hartmut Neeß & Bettina Neeß Německo
121  Thorsten Petersmann & Rita Petersmann Německo
121  Alain St Requier & Corinne St Requier Francie
124  Martin Schmidlin & Jasmin Corrodi Švýcarsko
124  Holger Schwarz & Petra Schwarz Německo
126  Peter Louis & Beate Louis Německo
126  David Wong & Maybo Yee Kanada
128  Helmut Bresch & Angelika Nothdurft Německo
128  Peter Helmer & Karola Helmer Německo
130  Heinrich Dunker & Claudia Dunker Německo
130  Robert Nicklas & Elisabeth Nicklas Německo
130  Heiko Schlage & Bettina Schlage Německo
130  Augustine Wong & Catherine Wong Kanada
134  Robert Postma & Renate Postma Německo
134  Andreas Siemer & Silke Sandomir-dittrich Německo
136  William Lee & Fiona Tam Kanada
136  Lawrence Li & Nancy Wong Kanada
136  Thomas Rudolph & Silvia Rudolph Německo
139  Jens Langmann & Ellen Langmann Německo
139  Heinz-otto Saar & Beate Saar Německo
141  Aleksandr Orlov & Olga Orlova Rusko
141  Klaus Rose & Astrid Rose Německo
143  Arno Holzwarth & Jutta Holzwarth Německo
144  Joan Ferrer & Merce Girones Španělsko
144  David Hodge & Martina Hodge (aka Lochner) Německo
144  Christof Stewen & Carolin Stewen Německo
147  Matthias Funke & Ruth Funke Německo
148  Detlef Göllner & Daniela Göllner Německo

1. kolo (top 206)

149  Allen Torrenueva & Lori Yip Kanada
150  Martin Hofmeijer & Jacqueline Hofmeijer Holandsko
150  Jürgen Kleinhans & Karin Kleinhans Německo
152  Gunnar Arlt & Birgit Arlt Německo
153  Michael Hackner & Manuela Treindl Německo
153  Stephan Hennig & Gitta Hennig Německo
153  Roland Margraf & Elke Westphal Německo
156  Hans Coelle & Marita Abendroth Německo
156  Andreas Gropp & Marion Hohl Německo
156  Burkhard Kolb & Babsi Kolb (aka Linne) Německo
156  Rudi Stern & Heidi Stern Německo
156  Harm Voets & Marget Voets Německo
161  Rauno Nurkka & Arja Nurkka Finsko
161  Bernhard Starz & Barbara Starz Německo
163  Achim Fanter & Petra Ehrhardt Německo
163  Guy Wiesen & Barbara Wiesen Německo
165  Steffen Kniestedt & Antje Kniestedt Německo
165  Jürgen Lüders & Karin Lüders Německo
167  Peter Bruckner & Susanne Stuber-Bruckner Německo
167  Sergyi Chuykov & Valentina Chuykova Ukrajina
167  Armin Winter & Angela Winter Německo
170  Uwe Grübner & Rita Grübner Německo
170  Rudiger Herrmann & Barbara Herrmann Německo
172  Karl Georg Brumm & Eva Maria Brumm Německo
172  Stefan Doodkorte & Jose Doodkorte Holandsko
172  Toni Josep Tello & Assumpta Codina Španělsko
172  Yuriy Lagozin & Natalia Fomina Rusko
176  Kristian Grunwald & Silvia Grunwald Německo
176  Norbert Wiedemann & Petra Wiedemann Německo
178  Jean-Charles Orignac & Martine Fouquet (aka Orignac) Francie
178  Friedrich Raith & Helga Raith Německo
180  Vesa Karhunen & Ritva Karhunen Finsko
180  Egon Müller & Claudia Kurz Německo
180  Torsten Spill & Sabine Spill Německo
183  Michael Diener & Gabriele Perez (aka Svoka) Německo
183  Jochen Torke & Christine Torke Německo
185  Michael Deisenroth & Karen Kristina Köhn Německo
185  Oleg Grachev & Alla Khaliullova Rusko
185  Peter Maier & Karin Maier Německo
185  Andreas Walcher & Jutta Walcher Německo
189  Beat Schmid & Monika Streit Německo
190  Jürgen Kuberczyk & Birte Kuberczyk Německo
190  Roelof Speelman & Frederieck Speelman Holandsko
190  Juergen Tonhaeuser & Monika Tonhaeuser Francie
193  Antonio Cardoso & Maria Julia Santos Portugalsko
193  Harrie Wilborts & Gerda Wilborts Holandsko
195  Hans Heinrich Lühmann & Marie Luise Lühmann Německo
195  Igor Pavlychev & Svetlana Pavlycheva Rusko
197  Gert Franssen & Sonia Willems Belgie
198  Karsten Jost & Regine Jost Německo
198  Anatoliy Lesnikov & Tatyana Lesnikova Rusko
198  Alexander Schürmann & Gisela Schürmann Německo
198  Nikolay Voronoy & Alla Voronoy Estonsko
202  Udo Findeisen & Beate Findeisen Německo
202  Willem Oost & Anneke Oost Holandsko
202  Günther Stampfl & Johanna Pollerer Německo
205  Bruno Ternisien D'ouville & Marie-Christine Ternisien D'ouville Francie
206  Toni Baschung & Marietta Baschung-conte Švýcarsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}