Results from German Open 2011 - GOC Youth Standard 18. srpna 2011
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

German Open 2011
Německo - Stuttgart 16. srpna 2011

GOC Youth Standard 18. srpna 2011

Finále

1  Artem Bronnikov & Darya Grishko Rusko
2  Patrick Rucinski & Ella Nusenbaum Kanada
3  Dmitri Kolobov & Signe Busk Dánsko
4  Krists Ciapas & Anna Andreicuka Lotyšsko
5  Evgeniy Nikitin & Dana Spitsyna Rusko
6  Valeriy Pavlov & Ekaterina Karaschuk Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Dan Capcelea & Natalia Luchiv Moldávie
8  Kirill Pavlov & Anna Argun Rusko
9  Alex Ionel & Cordula Patricia Beckhoff Německo
10  Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Litva
11  Aleksandr Borisov & Yanina Yakubova Rusko
11  Michelangelo Longo & Maria Longo Itálie
11  Vlad Paslariu & Eszter Pop Rumunsko

Čtvrtfinále

14  Valeriu Ursache & Darya Goncharenko Ukrajina
15  Rares Laurentiu Soponar & Alice Alexandra Rusznyak Rumunsko
15  Winson Tam & Anna Nina Kus Kanada
17  Errol Williamson & Vashti Reed USA
18  Valts Liepnieks & Inese Zarina Lotyšsko
19  Vjaceslavs Suhtins & Anastasija Volkonska Lotyšsko
19  Ioan Bogdan Talpiga & Ana Mirela Talpiga Rumunsko
21  Michal Le & Kamila Duranska Polsko
22  Daniele Ruscito & Nicole Cartigiano Itálie
23  Dmitriy Kapusta & Ekaterina Kalish Rusko
24  Vladimir Kasilov & Yaroslava Tkach Ukrajina
25  Evgeniy Nikitin & Anastasiya Milyutina Rusko

3. kolo (top 50)

26  Vilius Jakas & Eidvile Jonikaite Litva
26  Leonid Khokhlov & Yulia Koshkina Rusko
26  Andriy Nikitchenko & Zlata Prykhodko-bosova Ukrajina
29  Kirill Medyanov & Antonina Maksimova Rusko
29  Calin Rusnac & Andreea Hogea Rumunsko
29  Aleksandr Shershitskiy & Ksenia Nikitina Rusko
29  Michal Urbanski & Izabela Skierska Polsko
33  Alexandru Pogor & Mathilde Lyngsdal Dánsko
34  Maciej Mikrzak & Martyna Michalik Polsko
34  Nikita Tabachkov & Ekaterina Ryabogina Rusko
34  Karolis Varkalys & Gabriele Siriunaite Litva
37  Madis Abel & Lauren Juhanson Estonsko
37  Igor Akinshin & Kristina Shinkaryuk Rusko
39  Vladimir Vasilevich & Ulyana Maksimkina Rusko
40  Tamás Jéri & Lilla Szepesi Maďarsko
41  Vladislav Bogoslov & Vladlena Khodyreva Rusko
41  Deividas Kacinauskas & Gabriele Sabaliauskaite Litva
41  Artemiy Martynov & Anastasiya Koler Rusko
44  Oskar Dziedzic & Klaudia Iwanska Polsko
45  Nikita Dolyuk & Irina Kiryukhina Rusko
45  Vadims Kuznecovs & Albina Dzalagonija Lotyšsko
45  Paul Ionut Rednic & Iulia Alexandra Topan Rumunsko
48  Boris Basin & Veronika Tamarova Rusko
48  Yuriy Lioli & Darya Shishkina Rusko
48  Stanislav Vares & Julia Tepljasina Estonsko

2. kolo (top 98)

51  Michail Dezhurov & Yana Aldoshina Rusko
51  Vadim Maslov & Mariya Barabanova Rusko
53  Razvan Cotescu & Andreea Matei Rumunsko
53  Peteris Lapins & Daniela Diure Lotyšsko
55  Nils Jugans & Anna Elizabete Kalnina Lotyšsko
56  Giorgio Iori & Giulia Spalla Itálie
56  Anton Lam-Viri & Anna Ilina Rusko
58  Vladlen Kravchenko & Aigerim Toktarova Kazachstán
58  Stanislav Mamonov & Veronika Dichka Rusko
60  Gianluca Di Melfi & Rossella Rinaldi Itálie
60  Aleksey Mukhortov & Olga Alekseenko Rusko
60  Ion Simboteanu & Lina Vartic Moldávie
63  Anton Dobriyan & Aleksandra Galkina Rusko
63  Andrey Eremin & Aleksandra Riger Rusko
63  Iakov Ponomarenko & Anastasia Solovieva Rusko
66  Alexandru Birca & Alina Milinceanu Moldávie
66  Mateusz Godziebiewski & Ewelina Mikolajewska Polsko
68  Nikita Bortsov & Olga Voronina Rusko
68  Roman Redzyuk & Anastasia Soboleva Kanada
70  Raul Faliboga & Loredana Butea Rumunsko
71  Oskars Karklins & Zaklina Sola Lotyšsko
71  Vladimir Martintsov & Maria Gladkikh Kanada
71  Vladislav Tammi & Diana Gavrilova Estonsko
74  Dominik Kotala & Anna Kotala Polsko
75  Dmitriy Bayanov & Viktoriya Pechenik Kazachstán
76  Egor Bukreev & Elizaveta Ereklintseva Rusko
76  Ivan Dubinin & Anastasiya Gryban Ukrajina
78  Daniel Buschmann & Katarina Bauer Německo
78  Maksim Sitkin & Viktoriya Kashtelo Rusko
80  Kirill Baturin & Alena Mentyukova Rusko
80  Sander Seppik & Kaari Kink Estonsko
82  Andris Klievens & Santa Sauere Lotyšsko
83  Sergej Piskun & Sofyia Derr Německo
84  Aleksandr Sablikhin & Anastasiya Rudneva Rusko
84  Pawel Urbanski & Sandra Michalczyk Polsko
84  Kacper Zakowicz & Natalia Zakowicz Polsko
87  Michele Albigese & Naja Dolenc Slovinsko
87  Rene Carrera & Sofia Gorbatchev Německo
87  Daniel Kolosin & Carmen Kreinin Estonsko
87  Jonathan Lucarelli & Erika Ferrara Itálie
87  Dinu Lung & Crista Tatar Rumunsko
87  Ivan Varfolomeev & Anastasiya Abramenkova Rusko
93  Vit Domorad & Tereza Ripova Česká republika
94  Antonio Giuliano & Gaetana Ruggiero Itálie
95  Igor Gutsan & Diana Maidanic Moldávie
96  Andrea Storoni & Dariya Suslova Itálie
97  Ilya Malyshev & Anna Popova Rusko
98  Roman Bankrashkov & Viktoriya Sermyagina Rusko

1. kolo (top 187)

99  Aleksandr Chukharev & Kseniya Beleush Rusko
99  Wu Hongbo & Yin Si Jun Čína
99  Vladimir Rotan & Aleksandra Antonenko Rusko
102  Cristian Hariga & Noemi Elena Dragu Rumunsko
103  Adrian Stefan Gagu & Andra Mihaela Radu Rumunsko
103  Bertalan Hegyes & Violetta Kis Maďarsko
103  Dan Pseneac & Alexandrina Bicov Moldávie
106  Gleb Mishin & Aleksandra Piskulina Rusko
106  Anton Shaltin & Anastasiya Bormotova Rusko
106  Kirill Shvaibovich & Polina Matskevich Bělorusko
106  Nikita Timoshenko & Mariya Petrova Rusko
110  Mathias Kirkegaard & Line Riding Dánsko
110  Jani Neulaniemi & Henni Syvaoja Finsko
110  Oleksander Panchuk & Yuliya Sorokata Ukrajina
110  Gabriel Plutov & Viktoria Stytsenko Israel
114  Vladislav Korennoy & Regina Zhilina Rusko
114  Artur Martea & Henrieta Buga Moldávie
114  Sasha Ul & Tine Kranjc Slovinsko
117  Tomasz Jakubek & Ida Marszalek Polsko
118  Edvinas Belousovas & Anastasija Piazenko Litva
118  Ionut Ciubotariu & Alina Florentina Boros Rumunsko
118  Andrey Knizel & Anastasiya Timofeeva Rusko
118  Bogdan Suciu & Larisa Pop Rumunsko
118  Vladislav Tsarev & Angelina Barkova Rusko
123  Kaspars Ivanovs & Ruta Sina Lotyšsko
123  Audrius Kleismantas & Juste Buciunaite Litva
125  Moritz Krauter & Franziska Rauschenberger Německo
125  Vadim Lehmann & Maria Vakhnina-Kleinschmidt Německo
125  Andres Vaccari & Elisa Fabiani Itálie
128  Aleksander Nogal & Ewa Sitarz Polsko
128  Vitaliy Zakharov & Inna Tokarchuk Rusko
130  Kristjan Pikk & Liisbeth Lillo Estonsko
130  Tagir Vafin & Ekaterina Cherkasova Rusko
132  Liu Qi Bin & She Meng Ting Čína
132  Danil Erokhin & Alina Schehimi Německo
132  Nikita Goncharov & Alina Siranya Muschalik Německo
132  Martin Jantson & Kerstin Kessa Estonsko
136  Nikita Petukhov & Veronika Novikova Rusko
136  Zhang Sun & Siqi Zhang Čína
138  Titus Ablorh & Natalya Bekker Česká republika
138  Jorgen Buse & Kamilla Koue-mortensen Dánsko
138  Emil Kashapov & Svetlana Sarycheva Rusko
138  Mantas Kirvelis & Svetlana Azarova Litva
138  Montas Kubilius & Gerda Mickeviciute Litva
138  Evgeniy Magazinschikov & Zarina Sharapova Rusko
138  Jakub Necpal & Zuzana Borska Česká republika
138  Roman Schumichin & Mariya Maksina Německo
138  Vlad Vieryga & Violetta Posmtenaya Rusko
138  Kirill Zaruba & Yelena Borovskaya Ukrajina
138  Robert Attila Zsigmond & Andreea Teodora Pascu Rumunsko
149  Ruben Salvador & Monica Busquier Španělsko
149  Michal Stanislawski & Maria Zakrzewska Polsko
151  Kiril Borisotzkin & Bella Ivrogimova Kazachstán
151  Valerijs Borovojs & Inna Orlova Irsko
151  Beniamin Bregman & Maria Azimov Israel
151  Edward Fraanje & Bo Sutter Holandsko
155  David Büchel & Flavia Landolfi Švýcarsko
155  Raitis Eglitis & Diana Judze Lotyšsko
155  Omar Landi & Benedetta Orlandini Itálie
155  Sebastian Mititelu & Diana Serb Rumunsko
155  Mircea Constantin Oanes & Ana-Maria Mititelu Rumunsko
155  Pablo Villanova Caro & Irene Marti Perez Španělsko
161  Arthur Ankerstein & Vivien Kreiter Německo
161  Michal Marzec & Kornelia Durka Polsko
161  Timon Niedecken & Larissa Bröhmer Německo
161  Aleksandr Panasyuk & Polina Lisechko Rusko
161  Vasil Pavlov & Gabriela Burgazlieva Bulharsko
161  Daniel Shapilov & Jessica Eisenkrein Německo
161  Dominick Christopher Valusescu & Raluca Elena Popa Rumunsko
168  Ivan Antonov & Mariya Boykova Rusko
168  Sven Bergmann & Kristina Kozenkova Německo
168  Paul Costin & Cristina Ana-Maria Danu Rumunsko
168  Thomas Doodkorte & Kelly Basoski Holandsko
168  Quan Gu & Xinyi Wang Čína
168  Adomas Kielaitis & Monika Spokauskaite Litva
168  Fabio Landolfi & Angela Landolfi Švýcarsko
168  Vladut Mesca & Elena Marian Rumunsko
168  Danilo Randazzo & Natalie Vollmer Německo
168  Shimpei Saito & Izuho Saito Japonsko
168  Tobias Soencksen & Luisa Egenolf Německo
179  Jacques Bernstein & Marlen Heilmann Německo
179  David Dahm & Carla Meier Německo
179  Nguyen Tuan Dat & Phan Nguyen Quynh Huong Viet Nam
179  Denis Deisser & Lorena Karolin Finger Německo
179  Henrich Gibala & Laura Belicova Slovensko
179  Georgian Alin Ion & Elena Micu Rumunsko
179  Shane Leen & Michelle Mutuleasa Irsko
179  Anton Smuk & Siri Sandberg Švédsko
179  Norbert Szeles & Anca Tunea Rumunsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}