Results from German Open 2011 - GOC Youth Latin 16. srpna 2011
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

German Open 2011
Německo - Stuttgart 16. srpna 2011

GOC Youth Latin 16. srpna 2011

Finále

1  Evgeni Kuzin & Elina Popova Rusko
2  Maxim Stepanov & Viktoriya Konstantinova Německo
3  Petar Daskalov & Christine Hojmark Thomsen Dánsko
4  Nikolai Mikadze & Yana Novikova Rusko
5  Paul Adrian Moldovan & Cristina Maria Tatar Rumunsko
6  Yaroslav Galay & Kateryna Klishyna Ukrajina
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Artem Efanin & Anastasiya Kornilova Rusko
8  Nikita Golota & Yana Annina Rusko
9  Winson Tam & Anna Nina Kus Kanada
10  Andrei Grosu & Irina Puica Moldávie
11  Pablo Otero Falcon & Irina Perez Lopez Španělsko
12  Szabolcs György Zilahy & Krisztina Kovács Maďarsko

Čtvrtfinále

13  Gregor Bronstein & Aigulim Gerich Německo
13  Yanan Qiao & Yuting Wang Čína
15  Nikolay Chernov & Evgeniya Florinskaya Rusko
15  Shim Young Eun & Song Ha Kim Korea (Jižní)
15  Vladimir Vasilevich & Ulyana Maksimkina Rusko
18  Tigran Akinyan & Aleksandra Shapovalenko Rusko
18  Valters Janis Frickauss & Liva Orleane Lotyšsko
20  Aleksandr Porozov & Yuliya Remizova Rusko
21  Nikita Tabachkov & Ekaterina Tabachkova (aka Ryabogina) Rusko
22  Michal Le & Kamila Duranska Polsko
22  Kirill Pavlov & Anna Argun Rusko
24  Dan Capcelea & Natalia Luchiv Moldávie
25  Jader De Pazzi & Jessica De Bona Itálie

4. kolo (top 49)

26  Razvan Florin Dumitrescu & Alina Andreea Radu Rumunsko
27  Giacomo Lazzarini & Roberta Benedetti Itálie
27  Arturs Voicehovics & Anastasija Golubova Lotyšsko
29  Adrian Kopczynski & Magdalena Baranowska Polsko
29  Kirill Medyanov & Antonina Maksimova Rusko
31  Roman Drobotov & Natalia Glebocka Polsko
32  Mateusz Godziebiewski & Ewelina Mikolajewska Polsko
32  Stefano Grassi & Giulia Ardizzoni Itálie
32  Valeriy Pavlov & Ekaterina Karaschuk Rusko
35  Arturs-karols Junelis & Natalia Szypulska Lotyšsko
36  Michael Lerner & Marika Odikadze Israel
36  Ivan Malkov & Anastasiya Trufanova Rusko
36  Andriy Nikitchenko & Zlata Prykhodko-bosova Ukrajina
39  Bogdan Boie & Ksenya Rybina Rumunsko
39  Alexandru Dutcovici & Lisa Maria Schieb Rumunsko
41  Josef Just & Helena Birgusova Česká republika
41  Pavel Tischenko & Anastasiya Samuylova Rusko
41  Vladimir Tkachuk & Polina Mamykina Rusko
44  Abylaykhan Akkubekov & Veronika Popova Kazachstán
44  Evgeniy Nikitin & Anastasiya Milyutina Rusko
46  Mantas Kirvelis & Svetlana Azarova Litva
47  Sandro Mazzuferi & Flora Giordani Itálie
48  Mihai Marius Gherasim & Paula Diana Otiman Rumunsko
48  Maxim Sosunov & Viktoriya Lyaschenko Německo

3. kolo (top 96)

50  Oskar Dziedzic & Klaudia Iwanska Polsko
50  Anton Lam-Viri & Anna Ilina Rusko
50  Patrick Mössner & Georgiana Barbu Německo
50  Evgeniy Nikitin & Dana Spitsyna Rusko
54  Dmitriy Kapusta & Ekaterina Kalish Rusko
54  Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Rusko
56  Arthur Ankerstein & Vivien Kreiter Německo
56  Arturs Freimanis & Elina Muceniece Lotyšsko
56  Vasil Pavlov & Gabriela Burgazlieva Bulharsko
59  Karls Aniscenko & Paula Kukute Lotyšsko
59  Krists Ciapas & Anna Andreicuka Lotyšsko
59  Artemiy Martynov & Anastasiya Koler Rusko
59  Dmytro Palchonkov & Anastasiya Galkevich Ukrajina
63  Filipp Zholudev & Ekaterina Kostochkina Rusko
64  Michele Albigese & Naja Dolenc Slovinsko
64  Ignat Calasnic & Olivia Gjelfort Dánsko
64  Anton Inglikov & Ella Troshina Rusko
67  Artem Liaskovsky & Lika Odikadze Israel
67  Qiang Zhang & Xue Er Zhang Čína
69  Michail Dezhurov & Yana Aldoshina Rusko
69  Stanislav Vares & Julia Tepljasina Estonsko
71  Mirko Cardi & Sharon Cardi Itálie
71  Francesco Garofalo & Marika Laraspata Itálie
71  Ondrej Srkal & Katarzyna Niedobova Česká republika
74  Ding Ran Ji & An Qi Ma Čína
74  Phillip Kudryavtsev & Liza Lakovitsky USA
74  Ilya Malyshev & Anna Popova Rusko
74  Artem Stepanov & Polina Teleshova Rusko
74  Evgeniy Vinogradov & Yuliya Ganina Rusko
79  Shi Yu Huang & Xue Chun Lu Čína
79  Vladlen Kravchenko & Aigerim Toktarova Kazachstán
81  Daniel Kolosin & Carmen Kreinin Estonsko
82  Salvatore Ammirata & Desislava Pencheva Bulharsko
82  Boris Basin & Veronika Tamarova Rusko
82  Valerijs Borovojs & Inna Orlova Irsko
82  Marco Saitta & Giulia D'alessandro Itálie
82  Angelo Vecchio & Ilenia Pia Mancuso Itálie
87  Andrey Eremin & Aleksandra Riger Rusko
88  Nikita Bortsov & Olga Voronina Rusko
88  Edgaras Brazas & Viktorija Gaidyte Litva
88  Ivan Varfolomeev & Anastasiya Abramenkova Rusko
91  Mateusz Laski & Kamila Serafin Polsko
91  Deividas Simaska & Goda Siugzdinyte Litva
93  Andrea Civita & Eleonora De Mitri Itálie
94  Igor Gutsan & Diana Maidanic Moldávie
95  Aleksandr Chukharev & Kseniya Beleush Rusko
96  Daniil Arutyunov & Alina Nikolaeva Rusko

2. kolo (top 131)

97  Ivan Dubinin & Anastasiya Gryban Ukrajina
97  Oskars Karklins & Zaklina Sola Lotyšsko
97  Vadim Lehmann & Maria Vakhnina-Kleinschmidt Německo
100  Aleksandr Chzhen & Irina Romanenko Rusko
100  Nikita Dolyuk & Irina Kiryukhina Rusko
100  Ionut Alexandru Miculescu & Andra Pacurar Rumunsko
100  Daniel Shapilov & Jessica Eisenkrein Německo
104  Gustavs Ernests Arajs & Anastasija Volozaninova Lotyšsko
104  Yu Jia Qiu & Xia Meng Sun Čína
106  Dmitriy Bayanov & Viktoriya Pechenik Kazachstán
106  Timur Dogan & Vanessa Beer Německo
106  Vladimirs Volozaninovs & Estere Beatrise Klapere Lotyšsko
109  Pedro Antunes & Raquel Soares Portugalsko
109  Michal Marzec & Kornelia Durka Polsko
109  Ivan Nikitin & Polina Baurina Rusko
109  Andrea Storoni & Dariya Suslova Itálie
109  Nikita Timoshenko & Mariya Petrova Rusko
114  Harry Bober & Romy Kuhlmann Německo
114  Kasper Korup & Natalie Winter Dánsko
114  Artem Pogudin & Arina Sokolova Rusko
117  Beniamin Bregman & Maria Azimov Israel
117  Aleix Civico Pallas & Laura Sune Španělsko
117  Igor Golovach & Karina Zubzhutska Ukrajina
117  Stefan Nedelcu & Yasmine Stuparu Rumunsko
121  Jani Neulaniemi & Henni Syvaoja Finsko
121  Aleksey Pieiganovich & Anna Koretskaya Bělorusko
123  Aljaz Erzin & Maja Kosutic Slovinsko
123  Jussi Pakonen & Anniina Koivuniemi Finsko
125  Titus Ablorh & Natalya Bekker Česká republika
125  Danilo Randazzo & Natalie Vollmer Německo
125  Arturs Vuskans & Jelizaveta Jermilova Lotyšsko
125  Pavel Zaytsev & Ekaterina Maltseva Rusko
129  Danil Erokhin & Alina Schehimi Německo
130  Robert Poklitar & Valentina Vilchak Ukrajina
131  Nikita Goncharov & Alina Siranya Muschalik Německo

1. kolo (top 215)

132  Lee Ho Chang & Ye Rim Oh Korea (Jižní)
132  Maksim Osetrov & Stefania Cosma Německo
132  Kirill Soldatov & Mariya Pushnikova Rusko
135  Gianluca Carello & Teresa Carello Německo
135  Michal Stanislawski & Maria Zakrzewska Polsko
135  Silviu Turcan & Kseniya Lupu Ukrajina
138  Gevorg Akinyan & Mariya Kusyaka Rusko
138  Jorgen Buse & Kamilla Koue-mortensen Dánsko
138  Roberto Palmisano & Sharon Bisbano Itálie
138  Vitaliy Zakharov & Inna Tokarchuk Rusko
142  Mathias Kirkegaard & Line Riding Dánsko
142  Fabian Löw & Valentina Gabriele Německo
142  Giuseppe Pio Scerra & Liana Mkrtchjan Německo
142  Vladislav Tsarev & Angelina Barkova Rusko
142  Kim Dong Yeon & Ye Ji So Korea (Jižní)
147  Maksim Blokhin & Anastasiya Khizhnyakova Rusko
147  Omar Landi & Benedetta Orlandini Itálie
149  Roman Bankrashkov & Viktoriya Sermyagina Rusko
149  Benjamin Becker & Josefin Dinger Německo
149  Boris Peyss & Lisa Marie Bauer Německo
149  Kristjan Pikk & Liisbeth Lillo Estonsko
149  Aleksandr Sablikhin & Anastasiya Rudneva Rusko
149  Alexander Skvortsov & Yuliya Novotorova Rusko
155  Tobias Soencksen & Luisa Egenolf Německo
155  Mark Spektor & Susan Fichte Německo
155  Oleksiy Teslenko & Olga Galkevych Ukrajina
158  Kiril Borisotzkin & Bella Ivrogimova Kazachstán
158  Damiano Mariotti & Giada Martelli Itálie
158  Patrick Ferreira Sa & Nicole Wirt Německo
158  Ion Simboteanu & Lina Vartic Moldávie
162  Lorenzo Romano & Paula Jericevic Croatia
162  Vykintas Sirmas & Gyte Bliudziute Litva
164  Gabriel Plutov & Viktoria Stytsenko Israel
164  Zhuo Jun Yu & Yuan Wang Čína
166  Aleksandr Panasyuk & Polina Lisechko Rusko
166  Kirill Zaruba & Yelena Borovskaya Ukrajina
168  Vladislav Korennoy & Regina Zhilina Rusko
169  Nicola Fanelli & Federica Fanelli Itálie
169  Ruben Salvador & Monica Busquier Španělsko
171  Daniel Buschmann & Katarina Bauer Německo
171  Paul Costin & Cristina Ana-Maria Danu Rumunsko
171  Xu Han & Yu Wang Čína
171  Marius Mince & Lina Jukneviciute Litva
171  Bo Qiao & Han Jiao Wang Čína
176  Aleksander Nogal & Ewa Sitarz Polsko
177  Mario Duda & Johanna Rührlinger Rakousko
177  Vadims Kuznecovs & Albina Dzalagonija Lotyšsko
179  Aleksey Mukhortov & Olga Alekseenko Rusko
180  Ivan Antonov & Mariya Boykova Rusko
180  Denis Deisser & Lorena Karolin Finger Německo
180  Igor Litvinov & Valeriya Subbotina Rusko
180  Konstantin Vakher & Viktoria Mitzel Německo
184  Daniel Alberg & Dascha Stegnin Německo
184  Nguyen Tuan Dat & Phan Nguyen Quynh Huong Viet Nam
184  Vlastimil Sikl & Veronika Taitlova Česká republika
184  Zhang Sun & Siqi Zhang Čína
188  Tagir Vafin & Ekaterina Cherkasova Rusko
189  Markus Noll & Verena Noll Německo
189  Andres Vaccari & Elisa Fabiani Itálie
191  Adomas Kielaitis & Monika Spokauskaite Litva
191  Dmitrij Peters & Anastasia Nosenko Německo
191  Petre Strimbu & Larisa Nuszbaum Rumunsko
194  Antonio Andriuolo & Miriana Randazzo Německo
194  Wladimir Piskun & Ingrid Disput Německo
196  Thomas Kehm & Franziska Nazarenus Německo
196  Montas Kubilius & Gerda Mickeviciute Litva
198  David Büchel & Flavia Landolfi Švýcarsko
198  Huan Feng & Wen Jie Zhang Čína
198  Edward Fraanje & Bo Sutter Holandsko
198  Philipp Köhler & Navina Laqua Německo
202  David Dahm & Carla Meier Německo
202  Adrian Pop & Bianca Racolta Rumunsko
202  Norbert Szeles & Anca Tunea Rumunsko
205  Klemens Hofer & Teresa Plutzar Rakousko
205  Tony Muzzupapa & Lou Alligier Francie
207  Christian Klein & Eugenie Beller Německo
208  Fabio Landolfi & Angela Landolfi Švýcarsko
209  Quan Gu & Xinyi Wang Čína
209  Roman Weber & Naomi Nuzzo Německo
211  Jeremy Brossard & Clothilde Buniazet Francie
211  Alexander Gensch & Luisa Griesbaum Německo
211  Herbert Stanonik & Marlene Schobesberger Rakousko
214  Shimpei Saito & Izuho Saito Japonsko
214  Andreas Stucke & Jasmin Günthner Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}