Results from German Open 2011 - GOC Senior II A Standard 19. srpna 2011
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

German Open 2011
Německo - Stuttgart 16. srpna 2011

GOC Senior II A Standard 19. srpna 2011

Finále

1  Valtere Brestolli & Roberta Minelli Itálie
2  Peter Kerner & Stefanie Schwall Německo
3  Akiyoshi Okada & Yuko Okada Japonsko
4  Alberto Zenaro & Rosanna Argenta Itálie
5  Francesco Picco & Sabina Albanesi Itálie
6  Holger Wallmann & Anita von Hertel Německo
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Philippe Bezivin & Odile Bezivin Francie
8  Mauro Rocca & Marzia Pelosi Itálie
8  Michele Tramutola & Daniela Cabrini Itálie
10  Giancarlo Paparella & Gioietta Ghezzi Itálie
10  Thierry Pruvost & Sylvie Pruvost Francie
12  Philippe Quinet & Patricia Lauble Francie
13  Siegfried Klein & Maria Klein Německo

Čtvrtfinále

14  Paul Assi & Valerie Assi Francie
14  Jean Jacques Gueudry & Lucie Gueudry Francie
14  Markus Kettler & Raphaela Thomas-kettler Německo
14  Jose Moron & Ascension Garre Španělsko
18  David Wong & Maybo Yee Kanada
19  Massimo Bartoli & Quirina Monisi Itálie
19  Thomas Rill & Karin Rill Německo
21  Frank Müller & Kristina Jacob Německo
22  Joan Ferrer & Merce Girones Španělsko
23  Ferdinando Cocchi & Anna Maria Barbarossa Itálie
23  Bernard Mann & Elfi Mann Rakousko

2. kolo (top 48)

25  Sergyi Chuykov & Valentina Chuykova Ukrajina
26  Graziano Biagioli & Emanuela Nardini Itálie
26  Aleksandr Orlov & Olga Orlova Rusko
28  Ruthard Drähne & Birgit Drähne Německo
28  Robert Postma & Renate Postma Německo
30  George Francon & Catherine Francon Francie
30  Martin Schmidlin & Jasmin Corrodi Švýcarsko
30  Guy Wiesen & Barbara Wiesen Německo
33  Anton Decker & Regina Decker Německo
33  Robert Rheinberger & Astrid Rheinberger Rakousko
35  Winfried Hiller & Nora Falke Německo
35  Manfred Lerch & Andrea Lerch Německo
35  Jürgen Lüders & Karin Lüders Německo
38  Weiming Chen & Ingeborg Götz Německo
38  Alfredo Rivas Jurado & Teresa De Paco Španělsko
38  Alain St Requier & Corinne St Requier Francie
41  Roland Schmit & Isabelle Schmit Francie
41  Andreas Wieck & Karin Wieck Německo
43  Kristian Grunwald & Silvia Grunwald Německo
43  Arno Holzwarth & Jutta Holzwarth Německo
43  Jens Langmann & Ellen Langmann Německo
46  Leonardo Cuestas & Lila Flores Argentina
47  Sergey Bystrov & Natalia Jakob Rusko
48  Pierrick Brexel & Maryvonne Brexel Francie

1. kolo (top 70)

49  Günther Krippner & Annette Krippner Německo
50  Otmar Dür & Helga Noll (aka Dür) Rakousko
50  Franz Lang & Monika Kleinschmitt Německo
52  Leo Dobber & Gerda Dobber Holandsko
52  Roelof Speelman & Frederieck Speelman Holandsko
54  Jean-Charles Orignac & Martine Fouquet (aka Orignac) Francie
55  Steffen Seifert & Cornelia Seifert Německo
56  Joseph Pankert & Alice Pankert Německo
56  Klaus-Dieter Scholz & Sonja Scholz Německo
56  Volkmar Smolnik & Sabine Kaltwasser Německo
59  Rolf Hallstein & Heike Hallstein Německo
59  Peter Hauptlorenz & Jianping Wu Německo
61  Beat Schmid & Monika Streit Německo
62  Andreas Lessmann & Anja Ludwiczak Německo
62  Richard Scharf & Maria Theresia Scharf Rakousko
62  Torsten Spill & Sabine Spill Německo
65  Vicens Andreu & Rosa Sitjar Španělsko
66  Lutz Berthold & Evelyn Berthold Německo
66  Sergej Wetzel & Anna Wetzel Německo
68  Oleg Grachev & Alla Khaliullova Rusko
69  Antonio Cardoso & Maria Julia Santos Portugalsko
69  Heiko Schlage & Bettina Schlage Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}