Results from German Open 2011 - GOC Juvenile II 8-Dance 17. srpna 2011
Podívejte se, jak advertise your product s námi

German Open 2011
Německo - Stuttgart 16. srpna 2011

GOC Juvenile II 8-Dance 17. srpna 2011

Finále

1  Daniil Pisankin & Arina Marukhina Rusko
2  Evgeniy Nikitin & Yuliya Khurtina Rusko
3  Veaceslav Nagailic & Cristina Batrincea Moldávie
4  Alin Andrei Beca & Elena Catalina Tampau Rumunsko
5  Danila Mazur & Anastasiya Polonskaya Rusko
6  Vladislav Untu & Aleksandrina Oltyants Moldávie
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Kristers Smits & Melissa Bessonova Lotyšsko
8  Vladislav Stepanov & Albina Makina Rusko
8  Sebastian-Alin Zicoane-Heler & Anca Copos Rumunsko
10  Glenn Richard Boyce & Lydia Hedges Anglie
11  Artem Erkaev & Darya Bondareva Rusko
12  Oleksandr Savchuk & Natalja Leluk Ukrajina
13  Evgeniy Shulyak & Elizaveta Polyanskaya Rusko

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

14  Alexandru Herciu & Ariana Cheteles Rumunsko
15  Daniil Savin & Agata Pugacheva Rusko
16  Nikita Kovalev & Maryya Vysotskaya Ukrajina
17  Tudor Muresan & Ana Cirdan Rumunsko
18  Cristian Vladicescu & Paulina Golban Moldávie
19  Mamertas Lozys & Skaiste Jazilionyte Litva
20  Roman Havric & Olga Moraru Moldávie
21  Egor Filev & Yana Nikitina Rusko
22  Karolis Burneikis & Izabela Shekaite Litva
23  Andrey Prikhodko & Kristina Pischugina Kazachstán
24  Nikita Novikov & Kseniya Evseeva Rusko
25  Krisjarlet Kivisaar & Silvia Susanne Barjabin Estonsko
26  Dmitry Ronzhin & Aleksandra Raskatova Rusko

2. kolo (top 50)

27  Daniil Piazenko & Alina Jankauskaite Litva
27  Vlad Nicolae Robu & Anda Silaghi Rumunsko
27  Daniil Safronov & Mariya Nikitina Rusko
30  Matvey Bykov & Viktoriya Kormacheva Rusko
30  Andrey Finogenov & Darya Klemzikova Rusko
30  Vsevolod Kovalenko & Mariya Baltachi Rusko
30  Valentin Kravchenko & Anastasiya Guryanova Rusko
30  Radu Samoila & Teona Savin Rumunsko
35  Vladislav Abushenko & Dariya Sizikova Rusko
35  Jakov Kostjanko & Katerina Maijorova Estonsko
35  Daniels Simosons & Sara Zuberga Lotyšsko
38  Rodion Bokov & Anastasiia Demianenko Cyprus
39  Paul Cioloca & Antonia Bacos Rumunsko
40  Ilia Krevskiy & Anastasiya Maksimenkova Rusko
41  Maksim Goryachok & Inna Geval Ukrajina
42  Tore Lund & Tiara-Sophia Wibawa Dánsko
42  Savely Saltymakov & Alina Lebedko Rusko
44  Egor Nesterenko & Kristina Sedunova Rusko
45  Gheorghe Ciumasu & Andreea Grama Moldávie
46  Laviniu Ionut Gradea & Maria Teodora Stanciu Rumunsko
47  Leon Istratiy & Elizaveta Vikulova Rusko
48  Vlad Malii & Andreea Pascarenco Moldávie
48  Vladimir Terentev & Yuliya Fedorova Rusko
50  Igor Vanyukov & Polina Barsukova Rusko

1. kolo (top 105)

51  Bogdan Panyukov & Aleksandra Krivushkova Rusko
51  Georgiy Shvets & Elizaveta Savenko Rusko
53  Pavel Gorbachev & Elizaveta Galaktionova Rusko
53  Catalin Terescenco & Mihaela Secrieru Moldávie
55  Ivan Filipchuk & Veronika Nikolenko Ukrajina
55  Kaur Pesor & Reti Ojasalu Estonsko
57  Raul Andrei Mihoc & Adelina Pelin Rumunsko
58  Timofey Aleshin & Jaroslava Zinina Rusko
59  Dragosh Chimbir & Luchiana Buchko Moldávie
59  Vladimir Shishov & Irina Davydova Rusko
61  Vladislav Ponkratov & Sofiya Glyanenko Rusko
62  Daniyar Abenov & Aleksandra Rakhmankulova Kazachstán
62  Nikita Saliev & Milana Kuznetsova Kazachstán
64  Timofey Makarenko & Arevik Babakhanyan Rusko
64  Iivo Töysä & Ester Pentikäinen Finsko
64  Nikita Varest & Polina Gusyatskaya Rusko
67  Andrey Egay & Anna Kurnosova Rusko
67  Marius Eric Nitu & Ioana Daiana Stanciu Rumunsko
67  Sergey Selyuk & Ekaterina Raspopova Rusko
70  Ivan Ivanov & Mikhaela Antonova Bulharsko
70  Simion Marii & Irina Sereda Moldávie
72  Matvey Korneev & Alina Pestereva Rusko
72  Efrem Kuzmichenko & Samira Harez Německo
72  Márk Nagy & Liza Vörös Maďarsko
72  Mykola Rubis & Ilona Sak Ukrajina
76  Raul Isgandarov & Nargiz Guliyeva Ázerbajdžán
77  Ivan Ishanov & Sofya Melikyan Rusko
78  Danila Kuzmenko & Anna Paramzina Rusko
78  Aleksey Zakharov & Mariya Plyaskina Rusko
80  Claudiu Ana & Valerie Durban Německo
80  Roman Yunkind & Anna Kim Kazachstán
82  Dan Dubina & Elena Zaicenco Moldávie
83  Oleksandr Kopachevskiy & Alina Abu Ukrajina
83  Enrico Oprea & Natali Moraru Moldávie
85  Bogdan Nicolae Asaftei & Daria Tutunaru Rumunsko
86  Stefan Cazacu & Daria Vlah Moldávie
86  Alexey Guselnikov & Diana Epeykina Rusko
88  Davyd Filosin & Kamila Esekina Kazachstán
89  Aleksandr Markin & Iona Miskevich Rusko
89  Nikita Romanov & Darya Seryakova Rusko
91  Miroslav Bonev & Lora Dankova Bulharsko
92  Robert Petersh & Elina Ablyamitova Rusko
92  Dmitry Prisyazhnyy & Anna Stepanyuk Rusko
94  Yaroslav Lyalenkov & Elizaveta Gavrilina Rusko
94  Stanislav Oleynichenko & Alisiya Zlobina Rusko
96  Nikita Velma & Polina Beloedova Rusko
97  Egor Alkhimov & Yana Borisova Rusko
97  Constantin Elvin & Carina Monica Adochitei Rumunsko
97  Anton Savin & Tatyana Novikova Rusko
100  Maurice Rahaus & Louisa Neuhof Německo
100  Gleb Rusakov & Evgeniya Semenova Rusko
102  Batyrkhan Rakhmetullin & Diana Almagambetova Kazachstán
103  Alan Aleksander Antriainen & Nastasija Kauts Estonsko
103  Andrej Kulik & Nicole Balski Německo
105  Artem Nikashin & Elizaveta Postnikova Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}