Results from German Open 2011 - GOC Junior I 10-dance 16. srpna 2011
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

German Open 2011
Německo - Stuttgart 16. srpna 2011

GOC Junior I 10-dance 16. srpna 2011

Finále

1  Semen Khrzhanovskiy & Vitalina Bunina Rusko
2  Fabian Ardeiu & Andreea Raluca Manea Rumunsko
3  Andrey Kovalev & Natalya Karkach Rusko
4  Dmitriy Kulebakin & Kristina Liventseva Rusko
5  Gints Roberts Berzins & Megija Dana Morite Lotyšsko
6  Nikita Olinichenko & Elizaveta Pustornakova Rusko
7  Daniil Porcesco & Nina Dudoglo Moldávie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  Denis Lelin & Polina Semenova Rusko
9  Bartosz Lewandowski & Paulina Kucinska Polsko
10  Daniil Bykov & Mariya Chernykh Rusko
11  Viktor Novakov & Naddel Gazieva Uzbekistán
12  Evgeniy Nikitin & Yuliya Khurtina Rusko
13  Aleksandr Kuznetsov & Angelina Gareeva Rusko

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

14  Janis Beikmanis & Annija Pivina Lotyšsko
15  Justas Skara & Vaida Siaulytyte Litva
16  Karol Michal Tomecki & Austeja Bliujute Litva
17  Pavel Zaharenko & Mariya Davidova Uzbekistán
18  Dmitriy Erofeev & Anna Golubeva Rusko
18  Igor Kolotov & Ekaterina Logacheva Rusko
18  Yuriy Nesmeyanov & Margarita Churbanova Rusko
21  Iliya Dobrev & Adriana Angelova Bulharsko
22  Filipp Onischenko & Anna Abrosimova Rusko
23  Veaceslav Nagailic & Cristina Batrincea Moldávie
24  Kaspar Kolk & Sofia Savenko Estonsko
25  Mikhail Kozhukhov & Tatyana Epimakhova Rusko
26  Artem Uryadov & Elizaveta Burenina Rusko

2. kolo (top 51)

27  Yuriy Schegolevatykh & Sofya Sarycheva Rusko
28  Daniil Distergov & Dariya Marinesku Ukrajina
29  Kirill Panfilov & Viktoriya Lavrova Rusko
29  Dmitry Polkovnikov & Ekaterina Terekhova Rusko
31  Robin Aleksander Veskus & Anita Sotsugova (aka Sychugova) Estonsko
32  Maksim Pugachev & Mariya Litsoeva Rusko
33  Dmitriy Malakhov & Varvara Malakhova Rusko
34  George Alexandru Saceleanu & Alexandra Maria Nuszbaum Rumunsko
35  Denis Gudovskiy & Kristina Kurbatova Rusko
36  Gleb Bannikov & Mariya Smirnova Rusko
36  Bogdan Pastor & Evelin Szollosi Rumunsko
38  Egor Boldysh & Elizaveta Kaygorodova Bělorusko
38  Aleksandr Kokushkin & Kristina Dvoretskaya Rusko
40  Egor Volkov & Margarita Ryapisova Rusko
41  Werner Robert Laaneots & Laura-Liisa Lohmus Estonsko
42  Erik Herbert Lohmus & Elisabeth Nursi Estonsko
43  Kirill Ivanov & Elizaveta Petukhova Rusko
43  Vladislav Untu & Aleksandrina Oltyants Moldávie
45  Denis Shirobokov & Anastasiya Anisimova Rusko
46  Aleksej Antonov & Kseniya Michurina Rusko
47  Konstantin Adriankov & Valeria Ovtserenko Estonsko
47  Grigoriy Rayskin & Veronika Gilmanova Rusko
49  Artiom Kuznetsov & Anna Romanova Rusko
50  Einoras Degutis & Egle Griksaite Litva
51  Domantas Razgaitis & Eva Pupleviciute Litva

1. kolo (top 98)

52  Aleksandr Grama & Karina Neginskaya Ukrajina
52  Andrey Makarov & Maria Nikolaenko Rusko
52  George Silviu Tabarca & Irina Elena Tudorache Rumunsko
55  Glenn Richard Boyce & Lydia Hedges Anglie
55  Nazariy Frantsuzov & Darina Lapshina Rusko
55  Oleg Yasinskiy & Sofya Esayan Rusko
58  Dumitru Vladut Dima & Oana Maria Diaconu Rumunsko
59  Tomas Janonis & Veronika Samuolyte Litva
60  Georg Kiryakov & Hristiana Burgazlieva Bulharsko
61  Kento Ebihara & Natsumi Tokuno Japonsko
61  Evgeniy Gusev & Yulana Ponomareva Rusko
61  Roman Sakov & Anastasiya Perkova Rusko
64  Danila Tukov & Rebekka Dungurova Estonsko
64  Komil Vokhidov & Vitalina Maryashina Rusko
66  Simonas Holcman & Erika Abramova Litva
67  Karolis Petrosius & Marija Kozuchar Litva
67  Mikhail Savinov & Diana Glitnyak Rusko
67  Cristian Sufragiu & Patricia Filip Rumunsko
70  Artur Makedon & Yuliya Tarasova Rusko
71  Rhys Hedges & Rosie Swoboda Anglie
72  Dmitriy Iridekov & Maria Zhabina Rusko
72  Mishael Omri & Liel Moreinis Israel
74  Roman Havric & Olga Moraru Moldávie
75  Özgün Dogan & Nursen Özhan Turecko
75  Yuval Poliak & Dana Smolansky Israel
75  Oleksandr Vigovskiy & Galina Volkivska Ukrajina
78  Lluis Perez & Estela Anguera Španělsko
78  Daniil Sekljutski & Elisabett Gross Estonsko
80  Vlad Marascu & Mihaela Maniosu Rumunsko
80  Valentin Potrivaev & Olena Kondratenko Ukrajina
80  Zoltan Szakacs & Dennis Hritcu Rumunsko
83  Vladislavs Pecens & Adrija Rebeka Andruskevica Lotyšsko
84  Sandu Lupusor & Julietta Iordachescu Moldávie
85  Vicenç Torremade Sanz & Maria Moreno Albiol Španělsko
86  Roland Jõearu & Christina-Sandra Sõõrumaa Estonsko
87  Daniyar Abenov & Aleksandra Rakhmankulova Kazachstán
87  Vladislav Poludennyy & Vasilisa Gorbolskaya Rusko
89  Ilyas Ayazbayev & Solome Mgeliashvili Kazachstán
89  Roman Yunkind & Anna Kim Kazachstán
91  Iskander Khabibullin & Rezeda Zaynutdinova Rusko
91  Anvar Khabibullin & Kamilya Valeeva Rusko
93  Davyd Filosin & Kamila Esekina Kazachstán
93  Vitaliy Shakhmatov & Daria Prizyazhnaya Rusko
93  Marek Vassiljev & Anna Maria Laius Estonsko
93  Kazuya Yonezawa & Ami Yoshikawa Japonsko
97  Josep Järve & Maria Zvonova Estonsko
97  Nikita Kostin & Emilija Kovieraite Litva
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}