Results from German Open 2010 - Junior I 10 Dance 17. srpna 2010
Podívejte se, jak advertise your product s námi

German Open 2010
Německo - Stuttgart 17. srpna 2010

Junior I 10 Dance 17. srpna 2010

Finále

1  Vladislav Kolesnikov & Anna Isakovich Rusko
2  Aleksandr Ryabtsev & Ekaterina Vyalshina Rusko
3  Andrei Filonenco & Henrieta Buga Moldávie
4  Yaroslav Brovarskyy & Elyzaveta Gyzhko Ukrajina
5  Yuriy Batyrev & Anna Mordanenko Rusko
6  Igor Gogichaev & Victoria Trishina Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Ivan Kalinin & Evelina Bilalova Rusko
8  Ivan Efimov & Yuliya Parkhomenko Rusko
9  Ilya Gavryukhin & Darya Nelina Rusko
10  Marius Malinovschi & Anastasia Stan Moldávie
11  Pavel Lagurev & Polina Golubeva Rusko
12  Aleksandr Kuriganov & Alla Tsveleva Rusko
13  Rostislav Dzidzoev & Anastasiya Pashkeeva Rusko

Čtvrtfinále

14  Semen Khrzhanovskiy & Vitalina Bunina Rusko
15  Maksym Kravchenko & Kateryna Petrova Ukrajina
16  Casian Tudosie & Nicole Denise Racovitan Rumunsko
17  Dan Pseneac & Alexandrina Bicov Moldávie
18  Egor Boldysh & Veronika Gushca Bělorusko
19  Everts Gulbis & Elina Kalvane Lotyšsko
20  Raul Faliboga & Loredana Butea Rumunsko
20  Artem Kuklin & Iryna Shved Ukrajina
22  Roberts Gints Berzins & Megija Dana Morite Lotyšsko
22  Filipp Onischenko & Anastasiya Trachuk Rusko
24  Dan Linga & Olga Grigoritsa Moldávie
25  Dmitry Polkovnikov & Ekaterina Terekhova Rusko

2. kolo (top 49)

26  Fabian Ardeiu & Andreea Raluca Manea Rumunsko
26  Victor Catalin Cauca & Andra Pacurar Rumunsko
26  Alexsandr Gladkov & Lyudmila Maiorova Rusko
29  Daniil Bochkarev & Aleksandra Mishina Rusko
29  Aleksandr Vasetskiy & Dinara Muftakhetdinova Rusko
31  Dragos Ana & Paula Diana Otiman Rumunsko
31  Igor Kolotov & Ekaterina Logacheva Rusko
33  Pavel Kuznetsov & Zlata Tsybakova Rusko
34  Daniil Bykov & Arina Popova Rusko
34  Daniil Rostvinschii & Daria Platonova Moldávie
36  Maksim Fesenko & Elizaveta Bilyay Ukrajina
37  Ivan Ivanov & Sofya Zhilenkova Rusko
37  Artem Sattarov & Ilmira Yarullina Rusko
39  Aleksandr Agapitov & Alisa Strogaya Rusko
39  Nikolay Mugalimov & Mariya Avramova Rusko
41  Justas Skara & Vaida Siaulytyte Litva
42  Karol Michal Tomecki & Ugne Bruzgaite Litva
43  Georg Gritsai & Jekaterina Blinkova Estonsko
44  Aleksey Kapusta & Mariya Pavlova Rusko
45  Aleksandr Markin & Kristina Godunova Cyprus
46  Evgeniy Magazinschikov & Zarina Sharapova Rusko
46  Artem Zasmolin & Karina Mikhaylova Rusko
48  Dmitriy Goloskov & Vladlena Romanova Rusko
49  Andrey Apraksin & Milena Barabanova Rusko

1. kolo (top 97)

50  Kaspar Kolk & Sofia Savenko Estonsko
51  Mark Glushko & Polina Semenova Rusko
52  Laurentiu Andrei Bires & Anne Gabriela Bezusenco Rumunsko
53  Sorin Andrei Neagu & Ioana Lupeanu Rumunsko
54  Ionut Condan & Roxana Lucaciu Rumunsko
54  Alexandru Grama & Victoria Ciobanu Moldávie
56  Mihai Daniel Constantin & Violeta Andreea Tanasuica Rumunsko
56  Werner Robert Laaneots & Laura-Liisa Lohmus Estonsko
56  Karolis Staninas & Kamile Giedrikaite Litva
59  Mateusz Dorot & Zuzanna Kempa Polsko
60  Konstantin Ferroni & Ekaterina Maksimova Rusko
60  Georgiy Nanetashvili & Mariya Chuykina Rusko
60  Mansur Yanberdin & Elizaveta Basyuk Rusko
63  Evgeniy Gusev & Yulana Ponomareva Rusko
63  Andrei Robert Vladescu & Ioana Cristina Mesingher Rumunsko
65  Radu Gabriel Bica & Daria Grigore Rumunsko
66  Timirlans Abidovs & Klinta Smite Lotyšsko
66  Jad Florin Alzubi & Corina Tatarau Rumunsko
66  Alex Plant & Faye Edge Anglie
69  Robert Saluste & Janna Liina Leemets Estonsko
70  Erik Herbert Lohmus & Elisabeth Nursi Estonsko
70  Lauris Paegle & Anastasija Maliseva Lotyšsko
72  Vicenç Torremade Sanz & Maria Moreno Albiol Španělsko
73  Arseniy Kirgizov & Taisiya Skorokhodova Rusko
73  Darius Razvan Seracin & Alexandra Maria Nuszbaum Rumunsko
75  Einoras Degutis & Egle Griksaite Litva
76  Armand Preda & Denisa Arsenie Rumunsko
77  Jevgeni Medvedev & Julia Ternavskihh Estonsko
77  Marius Stomatin & Diana Tomsa Moldávie
79  Dragos Bute & Andreea Bozun Rumunsko
80  Konstantin Adriankov & Valeria Ovtserenko Estonsko
81  Chuan-En Lin & Ya-Yen Chen Tchaj-wan
81  Yuval Poliak & Dana Smolansky Israel
83  Siim Saarik & Arina Salahhova Estonsko
84  Jan Plsek & Renata Plskova Česká republika
84  Andrey Prokhorov & Alina Atamanchuk Rusko
84  Edvard Romanenko & Seda Dungorova Estonsko
84  Vitaliy Shakhmatov & Daria Prizyazhnaya Rusko
84  Ivo Simoes & Analia Colaço Portugalsko
84  Takuto Tazawa & Aoi Tamano Japonsko
90  Aleksei Lanberg & Polina Kester Estonsko
90  Mark Emil Talivere & Rebekka Dungurova Estonsko
92  Askar Alshinbek & Daiana Rahmet Kazachstán
93  Marko Reitalu & Simoona Peensalu Estonsko
93  Serhiy Sluk & Olha Sluk Ukrajina
93  Amanzhol Tulepbayev & Anel Ordabayeva Kazachstán
93  Margo Valk & Kelli Pärkson Estonsko
97  Alexandru Ciprian & Andreea Pricope Rumunsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}