Results from German Open 2010 - Junior II Standard 18. srpna 2010
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

German Open 2010
Německo - Stuttgart 17. srpna 2010

Junior II Standard 18. srpna 2010

Finále

1  Sergey Rozhkov & Marina Zakharova Rusko
2  Vlad Paslariu & Eszter Pop Rumunsko
3  Alexandru Birca & Alina Milinceanu Moldávie
4  Yuriy Lioli & Darya Shishkina Rusko
5  Kirill Medyanov & Eliza Lozhnikova Rusko
6  Roman Redzyuk & Valeria Malenko Ukrajina
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Vilius Jakas & Eidvile Jonikaite Litva
8  Istvan Bencze & Katinka Szasz Rumunsko
8  Mihai Paraschiv & Diandra Aniela Illes Rumunsko
10  Vjaceslavs Suhtins & Anastasija Volkonska Lotyšsko
11  Vadims Kuznecovs & Albina Dzalagonija Lotyšsko
12  Vadim Maslov & Yana Cherepanova Rusko
13  Madis Abel & Lauren Juhanson Estonsko
14  Denis Samarov & Anastasiya Abramenkova Rusko
15  Aleksandr Shershitskiy & Ksenia Nikitina Rusko

Čtvrtfinále

16  Dmitriy Bayanov & Margarita Fomichenko Rusko
16  Oskar Dziedzic & Magdalena Baranowska Polsko
18  Artem Liaskovsky & Lika Odikadze Israel
19  Maksim Chernyaev & Kristina Shinkaryuk Rusko
20  Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Litva
20  Mateusz Kieszek & Sandra Opalinska Polsko
22  Alexey Barkov & Anna Grischenko Rusko
22  Daniel Le & Sandra Jablonska Polsko
24  Aleksey Ermilov & Anna Ilina Rusko
25  Nils Jugans & Jelizaveta Jermilova Lotyšsko
26  Anton Lam-viri & Ulyana Maksimkina Rusko

3. kolo (top 48)

27  Stanislav Vares & Julia Tepljasina Estonsko
28  Vladimir Timofeev & Vasilisa Shirobokova Rusko
29  Nikita Bortsov & Olga Voronina Rusko
29  Stanislav Mamonov & Anastasiya Koler Rusko
31  Erik Husgafvel & Laura Mäkinen Finsko
31  Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Rusko
31  Artemiy Martynov & Polina Lisechko Rusko
31  Evgeniy Ozhiganov & Alina Voyna Rusko
35  Nikita Pavlov & Dariya Palyey Rusko
36  Vladislav Tammi & Diana Gavrilova Estonsko
37  Antonio Albrizio & Rita Albrizio Itálie
38  Michail Dezhurov & Alina Epeykina Rusko
39  Federico Guiberti & Roberta Barbetta Itálie
40  Aleksandr Sablikhin & Anastasiya Vyazovetskova Rusko
41  Wojciech Furman & Dominika Hamulska Polsko
41  Oskars Karklins & Zaklina Sola Lotyšsko
43  Nikolai Solujazikov & Andrea Laanemets Estonsko
44  Florin Vlad & Crista Tatar Rumunsko
45  Jiri Gross & Tereza Simackova Česká republika
45  Karl-Heinz Palm & Annabel Lillo Estonsko
47  Ilya Rykun & Kristina Potapova Rusko
47  Sander Seppik & Kelly Muurisepp Estonsko

2. kolo (top 73)

49  Karls Aniscenko & Paula Kukute Lotyšsko
49  Cristian Hariga & Noemi Elena Dragu Rumunsko
49  Kaspars Ivanovs & Diana Mackevica Lotyšsko
52  Alexandr Berzan & Virginia Ursu Moldávie
52  Razvan Cotescu & Andreea Matei Rumunsko
52  Jonathan Lucarelli & Erika Ferrara Itálie
52  Yaroslav Palyanov & Karina Koroleva Rusko
56  Sergey Golovachev & Evgenia Derbizh Rusko
56  Erik Kem & Michelle Kaiser Německo
56  Jacek Matyja & Martyna Cieslak Polsko
56  Vladyslav Shpota & Darya Goncharova Ukrajina
60  Pablo Baudin Fuentes & Sheila Cubero Murillo Španělsko
60  Ravil Shafiev & Viktoriya Pechenik Kazachstán
62  Ilya Egorov & Veronika Petrova Rusko
62  Stefan Velberg & Sofia Kipjatkova Estonsko
64  Maciej Konstanciuk & Daria Karbowniczak Polsko
65  Vadim Lehmann & Maria Vakhnina-Kleinschmidt Německo
65  Marius Vilcu & Diana Cojuhar Moldávie
67  Daniel Shapilov & Jessica Eisenkrein Německo
68  Aleksandrs Aniscenko & Katrina Kora Klapere Lotyšsko
69  Roman Schumichin & Mariya Maksina Německo
70  Vitaliy Besarab & Darya Tyuhtya Ukrajina
71  Jiri Vala & Jana Dostalova Česká republika
72  Kewin Espenszyt & Aleksandra Siwek Polsko
73  Pavel Dmitriev & Yana Solodnikova Rusko

1. kolo (top 140)

74  Robert Baybichev & Yana Tudvasova Bělorusko
74  Filipp Ivanov & Yana Guterman Rusko
76  Dinu Lung & Larisa Pop Rumunsko
76  Artem Sidorkov & Anastasiya Bedrina Rusko
78  Luca Fumagalli & Gloria Rinaldi Itálie
79  Hugo Gustafsson & Paulina Andersson Švédsko
79  Dmitriy Osadchuk & Natalya Kozhevnikova Bělorusko
81  Artem Gaevskiy & Olga Abrazhevich Bělorusko
82  Kaspar Kolk & Sofia Savenko Estonsko
82  Vyacheslav Kotov & Anastasiya Lokhina Rusko
82  Tagir Vafin & Ekaterina Cherkasova Rusko
85  Nicolai Samuelsen & Mie Lincke Funch Dánsko
86  Kende Soma Horváth & Emese Gombár Maďarsko
87  Davids Geikins & Marta Liga Rika Lotyšsko
87  Vladimirs Volozaninovs & Estere Beatrise Klapere Lotyšsko
87  Ayan Zhumataev & Liya Kazbekova Kazachstán
90  Martino Alberto Hojlo & Charlotte Winding Larsen Dánsko
90  Silas Kunkel & Merlene Gerstmann Německo
92  Stepan Prochazka & Anne Jägerova Česká republika
93  Danil Erokhin & Alina Schehimi Německo
93  Oleksandr Iorgov & Marina Miteva Ukrajina
93  Werner Robert Laaneots & Laura-Liisa Lohmus Estonsko
93  Jae Hwan Park & Yun Goo Korea (Jižní)
93  Paul Ionut Rednic & Iulia Alexandra Topan Rumunsko
93  Evgeniy Sveridonov & Ellina Sazhina Rusko
99  Egor Bukreev & Elizaveta Ereklintseva Rusko
100  Sven Bergmann & Sira Lohmann Německo
101  Vlad Ageev & Anna Sudakova Ukrajina
101  Elisey Belyaev & Alena Fedonina Rusko
101  Arsentiy Kaptsan & Inna Kaptsan Rusko
101  Pablo Villanova Caro & Irene Marti Perez Španělsko
105  Maxim Chirikov & Anastasiya Melchinskaya Rusko
105  Razvan Vlad Ilea & Dora Kilin Rumunsko
107  Marino Di Lorenzo & Sara Di Lorenzo Itálie
107  Robert Attila Zsigmond & Andreea Teodora Pascu Rumunsko
109  Jacques Bernstein & Marlen Heilmann Německo
109  Stefan Nedelcu & Yasmine Stuparu Rumunsko
109  Konstantins Runkovskis & Kartina Liga Zilgalve Lotyšsko
109  Nikita Schneider & Jaqueline Joos Německo
113  Artem Ananchenko & Vera Alkevich Rusko
113  Deniel Bohl & Janette Kaiser Německo
113  Florian Fürll & Marie Charlott Wurmisch Německo
113  Michal Marzec & Kornelia Durka Polsko
113  Mansur Yanberdin & Elizaveta Basyuk Rusko
118  Sebastian Duda & Andreea Goanta Rumunsko
118  Chuan-En Lin & Ya-Yen Chen Tchaj-wan
118  Margo Valk & Kelli Pärkson Estonsko
121  Arthur Ankerstein & Vivien Kreiter Německo
121  Aleix Civico Pallas & Ylenia Izquierdo Španělsko
121  Stephan Klein & Karolina Gaar Německo
124  Jad Florin Alzubi & Corina Tatarau Rumunsko
124  Marco Frena & Elisabeth Ridolfo Itálie
124  Benjamin Keller & Sina Seidel Německo
124  Robert Saluste & Janna Liina Leemets Estonsko
128  Phil Buro & Selina Stieber Německo
128  Richard Eisinger & Ines Eisinger Německo
128  Codrin Ionlis Epuras & Elena Diana Allipoaie Rumunsko
128  Sascha Korn & Lisa Marie Bauer Německo
128  Bill Kwan & Morgana Lakatos-hayward Kanada
128  Leon Lohmann & Jana Busch Německo
128  Arif Mammadov & Mira Nagiyeva Ázerbajdžán
128  Gabriel Olarili & Andra Ioana Hrib Rumunsko
128  Kevin Pewych & Christine Brumm Německo
128  Kirils Rasimjonoks & Jekaterina Suhareva Lotyšsko
128  Ivo Simoes & Analia Colaço Portugalsko
128  Sergey Tkachenko & Milena Girivenko Německo
128  Mark Verlotski & Dina Verlotski Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}