Results from German Open 2010 - Junior II 10 Dance 17. srpna 2010
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

German Open 2010
Německo - Stuttgart 17. srpna 2010

Junior II 10 Dance 17. srpna 2010

Finále

1  Sergey Rozhkov & Marina Zakharova Rusko
2  Mihai Paraschiv & Diandra Aniela Illes Rumunsko
3  Oskar Dziedzic & Magdalena Baranowska Polsko
4  Vadims Kuznecovs & Albina Dzalagonija Lotyšsko
5  Alexandru Birca & Alina Milinceanu Moldávie
6  Vladimir Timofeev & Vasilisa Shirobokova Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Vlad Paslariu & Eszter Pop Rumunsko
8  Nikita Pavlov & Dariya Palyey Rusko
9  Kirill Medyanov & Eliza Lozhnikova Rusko
10  Kirill Kuznetsov & Viktoriya Konstantinova Rusko
11  Aleksey Ermilov & Anna Ilina Rusko
12  Artemiy Martynov & Polina Lisechko Rusko
13  Anton Lam-Viri & Ulyana Maksimkina Rusko

Čtvrtfinále

14  Yuriy Lioli & Darya Shishkina Rusko
15  Vadim Lehmann & Maria Vakhnina-Kleinschmidt Německo
15  Marius Vilcu & Diana Cojuhar Moldávie
17  Denis Samarov & Anastasiya Abramenkova Rusko
18  Vilius Jakas & Eidvile Jonikaite Litva
19  Dmitriy Bayanov & Margarita Fomichenko Rusko
19  Mateusz Kieszek & Sandra Opalinska Polsko
19  Evgeniy Ozhiganov & Alina Voyna Rusko
22  Nils Jugans & Jelizaveta Jermilova Lotyšsko
23  Stanislav Vares & Julia Tepljasina Estonsko
24  Nikita Bortsov & Olga Voronina Rusko
25  Vladislav Tammi & Diana Gavrilova Estonsko

2. kolo (top 48)

26  Artem Liaskovsky & Lika Odikadze Israel
27  Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Litva
27  Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Rusko
29  Stanislav Mamonov & Anastasiya Koler Rusko
29  Roman Redzyuk & Valeria Malenko Ukrajina
31  Aleksandr Shershitskiy & Ksenia Nikitina Rusko
32  Kirils Rasimjonoks & Jekaterina Suhareva Lotyšsko
32  Ravil Shafiev & Viktoriya Pechenik Kazachstán
32  Evgeniy Sveridonov & Ellina Sazhina Rusko
35  Madis Abel & Lauren Juhanson Estonsko
35  Ilya Egorov & Veronika Petrova Rusko
35  Aleksandr Sablikhin & Anastasiya Vyazovetskova Rusko
38  Artem Gaevskiy & Olga Abrazhevich Bělorusko
38  Vyacheslav Kotov & Anastasiya Lokhina Rusko
40  Michal Marzec & Kornelia Durka Polsko
41  Alexey Barkov & Anna Grischenko Rusko
41  Kaspars Ivanovs & Diana Mackevica Lotyšsko
43  Erik Husgafvel & Laura Mäkinen Finsko
43  Dmitriy Osadchuk & Natalya Kozhevnikova Bělorusko
45  Yaroslav Palyanov & Karina Koroleva Rusko
45  Nikolai Solujazikov & Andrea Laanemets Estonsko
47  Cristian Hariga & Noemi Elena Dragu Rumunsko
48  Alexandr Berzan & Virginia Ursu Moldávie

1. kolo (top 94)

49  Michail Dezhurov & Alina Epeykina Rusko
49  Stefan Velberg & Sofia Kipjatkova Estonsko
51  Artem Ananchenko & Vera Alkevich Rusko
51  Vitaliy Besarab & Darya Tyuhtya Ukrajina
51  Sebastian Duda & Andreea Goanta Rumunsko
51  Martino Alberto Hojlo & Charlotte Winding Larsen Dánsko
55  Elisey Belyaev & Alena Fedonina Rusko
55  Oleksandr Iorgov & Marina Miteva Ukrajina
57  Karl-Heinz Palm & Annabel Lillo Estonsko
58  Arsentiy Kaptsan & Inna Kaptsan Rusko
59  Sergey Golovachev & Evgenia Derbizh Rusko
59  Jiri Gross & Tereza Simackova Česká republika
59  Nicolai Samuelsen & Mie Lincke Funch Dánsko
62  Arthur Ankerstein & Vivien Kreiter Německo
62  Aleix Civico Pallas & Ylenia Izquierdo Španělsko
62  Kende Soma Horváth & Emese Gombár Maďarsko
62  Ayan Zhumataev & Liya Kazbekova Kazachstán
66  Jiri Vala & Jana Dostalova Česká republika
67  Hugo Gustafsson & Paulina Andersson Švédsko
68  Pavel Dmitriev & Yana Solodnikova Rusko
69  Davids Geikins & Marta Liga Rika Lotyšsko
69  Sander Seppik & Kelly Muurisepp Estonsko
69  Vladyslav Shpota & Darya Goncharova Ukrajina
72  Maxim Chirikov & Anastasiya Melchinskaya Rusko
73  Razvan Cotescu & Andreea Matei Rumunsko
74  Maciej Konstanciuk & Daria Karbowniczak Polsko
74  Nikita Schneider & Jaqueline Joos Německo
76  Robert Baybichev & Yana Tudvasova Bělorusko
76  Artem Sidorkov & Anastasiya Bedrina Rusko
78  Ilya Rykun & Kristina Potapova Rusko
79  Robert Attila Zsigmond & Andreea Teodora Pascu Rumunsko
80  Vlad Ageev & Anna Sudakova Ukrajina
80  Egor Bukreev & Elizaveta Ereklintseva Rusko
80  Roman Schumichin & Mariya Maksina Německo
83  Jacques Bernstein & Marlen Heilmann Německo
83  Stephan Klein & Karolina Gaar Německo
85  Mark Verlotski & Dina Verlotski Německo
86  Bill Kwan & Morgana Lakatos-hayward Kanada
87  Konstantins Runkovskis & Kartina Liga Zilgalve Lotyšsko
87  Ivo Simoes & Analia Colaço Portugalsko
87  Sergey Tkachenko & Milena Girivenko Německo
90  Stepan Prochazka & Anne Jägerova Česká republika
91  Codrin Ionlis Epuras & Elena Diana Allipoaie Rumunsko
92  Arif Mammadov & Mira Nagiyeva Ázerbajdžán
92  Gabriel Olarili & Andra Ioana Hrib Rumunsko
92  Pablo Villanova Caro & Irene Marti Perez Španělsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}