Results from German Open 2010 - IDSF Open Senior III Standard 17. srpna 2010
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

German Open 2010
Německo - Stuttgart 17. srpna 2010

IDSF Open Senior III Standard 17. srpna 2010

Finále

1  Vitam Kodelja & Barbara Kodelja Slovinsko
2  Bo Nyström & Monica Högmark Švédsko
3  Christian Böhm & Elisabeth Böhm (aka Striegan) Německo
4  Roberto Straccini & Marisa Peppoloni Itálie
5  Akiyoshi Okada & Yuko Okada Japonsko
6  Maurizio Carugati & Mariagrazia Giovenco Itálie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Luca D''Andrea & Regina Scerrato Itálie
8  Oliver Luthardt & Brigitte Kessel Dohle Německo
9  Hans Arnold Büscher & Heidi Büscher Německo
10  Alessandro Barbone & Patrizia Flamini Itálie
11  Dieter Keppeler & Manuela Schraut Keppeler Německo
11  Jaap Willemstein & Marianne Willemstein Holandsko
13  Ennio Serafini & Marisa Di Bisceglie Itálie

Čtvrtfinále

14  Vittorio Guida & Fortunata Canta Itálie
15  Alfredo Anselmi & Annamaria Pietrobelli Itálie
15  Franco Bernini & Mariarosa Locatelli Itálie
17  Thierry Batin & Marie Cecile Batin Francie
18  Hans Wolfgang Scheuer & Angelika Scheuer Německo
19  Lucio Pravato & Nunzia Sperotto Itálie
20  Gerd Lang & Brigitte Lang Německo
21  Rainer Quenzel & Astrid Quenzel Německo
22  Giacomo Guglielmi & Manola Priori Itálie
23  Joachim Dürr & Marianne Dürr Německo
23  Klaus Kast & Irene Kast Německo

3. kolo (top 48)

25  Sandro Vegni & Loretta Lulli Itálie
26  Bram Stelling & Ans Stelling Holandsko
27  Maurizio Servadei & Anna Charrier Itálie
28  Guenter De Koster & Jutta De Koster Německo
29  Thierry Pruvost & Sylvie Pruvost Francie
30  Giuseppe Iannazzi & Silvana Uzzoli Itálie
30  Dario Rapone & Anna Prati Itálie
30  Heinrich Schmitz & Monika Schmitz Německo
30  Dick Van Starkenburg & Edith Van Starkenburg Holandsko
30  Franz Steinbichler & Maria Steinbichler Rakousko
35  Franz-josef Kirchhoff & Lioba Kirchhoff Německo
36  Domenico Di Micco & Cesarina Torri Itálie
37  Franco Boi & Luciana Lai Itálie
37  Uwe Maskow & Cornelia Maskow Německo
37  Marius Torka & Barbara Torka Německo
40  Jack Xinyu Wang & Cora Hayashi Čína
41  Gerhard Baier & Ingrid Cloos Německo
42  Heinrich Dunker & Claudia Dunker Německo
43  Katsuhiko Suzuki & Yoko Suzuki Japonsko
44  Bohumil Cech & Pavla Cech Česká republika
45  Joan Ferrer & Merce Girones Španělsko
45  Uwe Heyn & Angela Heyn Německo
47  Karl-Heinz Reimann & Vera Krewerth Německo
48  Richard Sonnenwald & Regine Becker Německo

2. kolo (top 97)

49  Peter Abbink & Fien Abbink Holandsko
49  Giovanni Di Tuoro & Sandra Rampazzo Itálie
51  Andreas Nolopp & Susanne Nolopp Německo
51  Theodor Rulofs & Eva Rulofs Rakousko
51  Hans Georg Strunk & Barbara Strunk Německo
54  Maurizio Senesi & Zefferina Gabbarini Itálie
55  Thomas Kreuels & Annette Kreuels Německo
56  Georg Reiher & Elisabeth Reiher Německo
57  Wolfgang Ebenhoch & Angelika Helweg Rakousko
57  Joachim Götze & Gisela Götze Německo
59  David Bort & Pepita Mondragon Španělsko
59  Adriano Gilioli & Lucia Pavan Itálie
59  Giorgio Tiberio & Maria Rosa Basti Itálie
62  Allen Torrenueva & Lori Yip Kanada
63  Mauro Andreini & Loriana Ferretti Itálie
63  Wolfgang Drewitz & Eva Mary Kohn Německo
63  Peter Nydegger & Marlise Reichen Švýcarsko
63  Jiri Plsek & Jana Plskova Česká republika
67  Johan Blind & Nel Blind Holandsko
67  Franco Burato & Adele Melania Bertu Itálie
67  Gerhard Delvendahl & Borghild Delvendahl Německo
67  Massimo Galli & Fiorella Fossati Itálie
71  Klaus Klostermann & Karin Klostermann Německo
71  Maurizio Visentin & Maria Pizzo Itálie
71  Cor Zeeman & Hannie Zeeman Holandsko
74  Jürgen Klein & Gabriele Klein Německo
74  Peter Lob & Yvonne Erlemann Německo
74  Mario Rossi & Annamaria Abbati Itálie
74  Bernhard Serres & Beate Hähner Německo
74  Heiner Weimer & Elfi Weimer Německo
79  Peter Bruckner & Susanne Stuber-Bruckner Německo
80  Harald Ballweg & Marianne Wiedemann Německo
80  Manfred Hüttges & Ursula Hüttges Německo
80  Ton Klaassen & Lia Klaassen Holandsko
80  Hans Kol & Gaby Anthonys Holandsko
80  Stephen Woo & Winnie Woo Kanada
85  Horst Balouschek & Hannelore Moog Německo
86  Gerald Hönig & Margot Summkeller Německo
86  Gerhard Salzgeber & Ingrid Salzgeber Rakousko
88  Peter Neumaier & Monika Neumaier Německo
89  Martin Sohler & Astrid Sohler Rakousko
90  Werner Brand & Elvira Brand Německo
90  Meinrad Ehrmann & Hannelore Ehrmann Německo
90  Detlef Heppner & Petra Schendel Německo
90  Francesco Missere & Karin Missere Rakousko
90  Rudolf Pekel & Gudrun Pekel Německo
95  Matthias Müllenberg & Renate Sold Německo
95  Wolfgang Dieter Schmitt & Angelika Schmitt Německo
97  Heinz Drees & Silvia Drees Německo

1. kolo (top 168)

98  Klaus Engel & Petra Engel Německo
98  Wolfgang Medinger & Monika Medinger Německo
98  Jan Pincsek & Edith Carder (aka Pincsek) Rakousko
98  Eckhard Thierfelder & Sylvia Deumer Německo
102  Alois Buchbauer & Gerda Buchbauer (aka Berhalter) Německo
102  Dieter Müller & Elke Müller Německo
104  Karl Kunstfeld & Lilo Kunstfeld Německo
104  Robert Soencksen & Silvia Soencksen Německo
104  Henk Van Kooij & Marion Van Kooij Holandsko
107  Peter Van der Ven & Linda Van der Ven Holandsko
108  Thomas Fischer & Doris Willenbruch Německo
108  Bernhard Gerber & Rita Gerber Německo
108  Joseph Gielen & Evelyn Friebel Německo
108  Volkert Wanner & Franziska Baumgarten Německo
112  Willi Bode & Marita Bode Německo
112  Burghard Reithmeyer & Helena Reithmeyer Německo
112  Gunnar Wagner & Helga Biernoth Německo
112  Dieter Wessel & Gisela Wessel Německo
116  Joachim Boukamp & Karin Boukamp Německo
116  Karl Ludwig Glöckner & Heidemarie Glöckner Německo
116  Cor Ronda & Sophie Ronda Holandsko
116  Harrie Wilborts & Gerda Wilborts Holandsko
120  Jean-Charles Orignac & Martine Fouquet (aka Orignac) Francie
121  George Francon & Catherine Francon Francie
121  Hartmut Schlieker & Helma Schlieker Německo
121  Daniel Trouve & Anne Marie Trouve Německo
121  Hans Zwaanstra & Adri Zwaanstra Holandsko
125  Doka Mitic & Gordana Mitic Německo
125  Alexander Schürmann & Gisela Schürmann Německo
125  Michael Steinwascher & Viktoria Rappoport Německo
128  Hans-Dieter Sorge & Marion Sorge Německo
129  Andreas Fischer & Gabriele Hahn Německo
129  Peter Maier & Karin Maier Německo
129  Clemens Seiffert & Regina Seiffert Německo
132  Sergio Rossi & Rosalia Vinciguerra Itálie
133  Viktor Höschele & Anny Edith Höschele Německo
133  Jakob Schatzel & Gretel Schatzel Německo
135  Werner Egger & Brigitte Egger Německo
135  Gerhard Held & Luise Buckermann Německo
137  Vicens Andreu & Rosa Sitjar Španělsko
137  Heinz-hermann Stöver & Birgit Menze-stöver Německo
139  Piet Koeken & Ineke Koeken (aka Crijns) Holandsko
139  Michael Malzer & Gisela Malzer Německo
139  Heinz Schaefer & Ingeborg Schaefer Německo
139  Alfred Schott & Silvia Schott Švýcarsko
143  Jürgen Heibei & Dagmar Heibei Německo
143  Arend Oosterhoorn & Corry Oosterhoorn Holandsko
143  Ralf Pick & Helga Kruse Německo
143  Josep Planell & Montse Playa Rubira Španělsko
143  Hans-Jürgen Schulze & Sigrid Schulze Německo
143  Roelof Speelman & Frederieck Speelman Holandsko
143  Michael Tonko & Sylvia Tonko Německo
150  Peter Helms & Christel Helms Německo
150  Bernd Homann & Ute Homann Německo
150  Gerd Ohnesorge & Helma Ohnesorge Německo
150  Tomas Pardo & Francisca Llop Španělsko
154  Jürgen Kordts & Anke Kordts Německo
154  Dieter Kunze & Elke Kunze Německo
156  Arno Gross & Liane Gross Německo
156  Matthias Polloczek & Renate Polloczek Německo
156  Stephan Stadler & Heike Stadler Německo
156  Günther Walter & Christina Walter Německo
156  Rolf Dieter Wand & Dorit Wand Německo
156  Gerhard Witter & Helga Witter Německo
162  Henry Freude & Regina Freude Německo
163  Nikolay Voronoy & Alla Voronoy Estonsko
164  Hans-Joachim Brückner & Monika Brückner Německo
164  Richard Raschke & Gisela Raschke Německo
164  Werner Stelling & Karin Stelling Německo
167  Manfred Keller & Renate Keller Německo
167  Horst Stoldt & Gisela Stoldt Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}