Results from German Open 2008 - Amateur Rising Star Standard 15. srpna 2008
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

German Open 2008
Německo - Stuttgart 12. srpna 2008

Amateur Rising Star Standard 15. srpna 2008

Finále

1  Vasiliy Kirin & Ekaterina Prozorova Rusko
2  Kaspars Banders & Vita Yaroschuka Lotyšsko
3  Veiko Ratas & Helena Liiv Estonsko
4  Artem Terekhov & Olga Tarasova Rusko
5  Simone Carabellese & Lucia Cafagna Itálie
6  Evgeny Vinokurov & Christina Luft Německo
7  Masayuki Ishihara & Ayami Kubo Japonsko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  Dumitru Doga & Svetlana Visinscaia Moldávie
8  Marco Lustri & Alessia Radicchio Itálie
10  Jacek Jeschke & Wiktoria Wior Polsko
11  Herman Lak & Michelle Lak (aka Gleimann) Holandsko
12  Steeve Gaudet & Laure Colmard Francie
13  Kristaps Kalnins & Santa Dmitrijeva Lotyšsko

Čtvrtfinále

14  Riccardo Pacini & Sonia Spadoni Itálie
15  Alexei Troshine & Diana Korotina Estonsko
16  Francesco Calco & Silvia Stile Itálie
16  Gerds Ivuskans & Beate-katrina Zeltina Lotyšsko
16  Isaac Rovira & Desiree Martin Španělsko
16  Hong Shen & Yujie Liang Čína
16  Evaldas Sodeika & Ieva Zukauskaite Litva
21  Sami Vainionpää & Merje Styff Finsko
22  Igor Kruglov & Olga Scherbina Rusko
23  Andrejs Rogovenko & Anna Spiridonova Lotyšsko
24  Alessandro Ilarioni & Aurora Sbardella Itálie
25  Luca Balestra & Krizia Balestra Itálie

4. kolo (top 48)

26  Stiapan Hurskiy & Tasja Schulz Německo
26  Andrei Motyl & Ekaterina Bogdanova Rusko
28  Semen Iatsenko & Anna Rozhkova Rusko
28  Sergey Klyuev & Aleksandra Shoshneva Rusko
30  Paolo Campigotto & Emilia Oprea Rumunsko
30  Stanislaw Hermann & Cathrin Hissnauer Německo
32  Anton Smolyaninov & Olga Shelomizkaia Rusko
32  Jaak Vainomaa & Taina Savikurki Finsko
32  Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Německo
35  Ilmars Ozols & Irina Lecebrina Lotyšsko
36  Maksim Parshin & Ekaterina Kim Rusko
36  Paul Reinolt & Madli Pappa Estonsko
38  Dmitriy Berdinskiy & Maria Sterkel Rusko
38  Ciprian Diaconu & Ivona Elena Curca Rumunsko
38  Alari Liiv & Jekaterina Perederejeva Lotyšsko
38  Emanuele Pappacena & Francesca Lazzari Itálie
42  Andrei Chubarev & Olga Romanenko Rusko
42  Livio Palmirotta & Valentina Palcani Itálie
44  Alexey Glukhov & Evelina Pavlovska Rusko
45  Michal Jeziorowski & Magdalena Marycz Polsko
45  Zhi An Wun & Cen Zheng Čína
47  Nicola Pascon & Anna Tondello Itálie
47  Karlis Treijs & Nadina Rode Lotyšsko

3. kolo (top 94)

49  Marius Andrei Hiruta & Carmen Andra Trasnea Rumunsko
49  Michal Mladek & Lubomira Blidarova Česká republika
49  Felix Schäfer & Nina Ciechowski Německo
52  Francesco Andreani & Francesca Longarini Itálie
52  Adrian Klisan & Johanna Klisan (aka Hahn) Německo
52  Aleksandr Koshkin & Anastasia Meshkova Rusko
55  Marco Camarlenghi & Martina Minasi Itálie
55  Matteo Del Gaone & Serena Gagliardi Itálie
55  Cristian Gatti & Elena Cadei Itálie
55  Martin Houska & Andrea Trestikova Česká republika
55  Reinis Ozolins & Lilita Sergejeva Lotyšsko
55  Maksimilian Polosatov & Yuliya Burenicheva Rusko
61  Aleksey Yakimenko & Ekaterina Zlobina Rusko
62  Massimo Meini & Simona Betti Itálie
63  Aleksey Tsarev & Aleksandra Makeeva Rusko
64  Egor Bezukladnikov & Natalia Belousova Rusko
64  Alessandro Lippi & Giada Carabellese Itálie
64  Tomas Uvacek & Martina Reiterova Slovensko
67  Eduard Borodov & Elena Tikhomirova Rusko
67  Vladimir Makunin & Anastasya Zakoptelova Rusko
67  Nicola Vastola & Giada Di Nunzio Itálie
70  Razvan Dorin Galban & Ewa Dudek Polsko
70  Andrei Porokhine & Anastasia Sergievskaia Rusko
72  Giuseppe Bonafede & Selenia Rossetti Itálie
72  Michael Di Liberto & Denise Di Liberto Itálie
72  Markus Hackl & Stefanie Krausz Rakousko
72  Fedor Isaev & Anna Zudilina Rusko
76  Alessio Di Giangiacomo & Susanna Ratto Itálie
76  Luigi Trovarelli & Serena Trovarelli Itálie
76  Jiri Zejda & Katerina Jancova Česká republika
76  Nikita Zolotarev & Nikol Matiushenko Rusko
80  Vladimir Labunet & Nadejda Andronachii Moldávie
80  Dmitry Stoborov & Ekaterina Krisanova Rusko
82  Luca Belometti & Katia Moraschi Itálie
83  Artem Levin & Olga Bogdanova Rusko
83  Nicola Zaccheddu & Alessandra Cogoni Itálie
83  Maciej Zahorodny & Karolina Dej Polsko
86  Roman Dauze & Ekaterina Pechenik Kazachstán
86  Mateusz Modzelewski & Malgorzata Cieszkowska Polsko
88  Kristian Pekar & Klara Zamecnikova Česká republika
88  Evgeny Selin & Hanna Run Oladottir Island
88  Ryo Yoshikawa & Ema Ishii Japonsko
91  Matteo Basili & Debora Mobili Itálie
92  Stefan Klebsch & Juliane Klebsch Německo
93  Gundars Kalnins & Madara Freiberga Lotyšsko
94  Roman Rebrik & Tatyana Ilina Rusko

2. kolo (top 142)

95  Eros Sciamanna & Ilaria Fanini Itálie
95  Roman Shatrov & Aliona Fomicheva Rusko
95  Felix Teufert & Anne Weber Německo
95  Tadas Zgirskis & Skaiste Alisauskaite Litva
99  Aigars Auzenbergs & Anete Paradniece Lotyšsko
99  Attila Budai & Lilla Barna Maďarsko
99  Antonio Ferrante & Eleonora Filippi Itálie
99  Michal Necpal & Tereza Bufkova Česká republika
99  Tilo Pfalzgraff & Anja Pfalzgraff Německo
104  Silviu Gheorghita Cojocariu & Alexandra Lutic Rumunsko
104  Philipp Hanus & Siri Kirchmann Německo
106  Evgeniy Mushtukov & Yuliya Rodina Rusko
107  Sergei Belozerov & Ekaterina Belozerova (aka Motlich) Rusko
107  Eric Chao & Cherry Kao Tchaj-wan
107  Oscar Pedrinelli & Kamila Brozovska Česká republika
107  Vitezslav Razek & Kristyna Muckova Česká republika
107  Morten Schnedler-Jensen & Sanne Yde (aka Sondergaard) Dánsko
107  Geng Tao & Li Mu Zi Čína
107  Takeo Wachi & Kiriko Wachi Japonsko
107  Daniel Wellhöfer & Marion Hopf Německo
115  Erik Imamov & Snezhana Gribova Rusko
115  Patrick Misgaiski & Jenny Kampfrath Německo
117  Jens Kaiser & Ulrike Schulz Německo
117  Pavel Krivonogov & Yana Minaeva Rusko
119  Alessandro Festino & Valeria Quatrini Itálie
119  Petr Pohlodek & Michaela Konecna Česká republika
121  Marco Gavasci Jr. & Elena Capitani Itálie
122  Martin Herrmann & Elisabeth Wiedenbruch Německo
122  Zygimantas Labanauskas & Gaida Sidlauskaite Litva
124  Dennis Voermans & Samantha Voermans (aka Kolijn) Holandsko
125  Masakazu Ikeda & Nao Shirai Japonsko
125  Minato Kojima & Megumi Morita Japonsko
125  Rene Marquardt & Yvonne Marquardt Německo
125  Martijn Wesseling & Denise Qualm Holandsko
129  Mikhail Baturin & Darya Kushnir Rusko
129  Sascha Jochimski & Sandra Tippel Německo
129  Andrea Robustella & Ilaria Tripicchio Itálie
129  Robert Westerveen & Aleksandra Wojtysiak Holandsko
133  Ivan Bagaev & Maria Konus Rusko
133  Gábor Szalkai Szabó & Ágnes Markó Maďarsko
135  Enrico Agovino & Annalisa Buono Itálie
135  Pietro D'ostilio & Martina De Leonardis Itálie
135  András Kósa & Petra Pandúr Maďarsko
138  Vova Martianov & Caroline Zytniak Německo
139  Tomoya Kawashima & Matsuri Kojima Japonsko
140  Sergej Orechkov & Janine Lippert Německo
141  Massimiliano Rocchi & Daiana Belluomini Itálie
142  Jose Manuel Fernandez & Ingrid Barreiro Španělsko

1. kolo (top 253)

143  Gleb Bykov & Anna Sviridova Rusko
143  Alessandro Della Barbara & Martina Moras Itálie
143  Martin Schmiel & Sophie Hertel Německo
143  Aleksandr Smirnov & Anna Shunina Rusko
147  Ewoud Fidom & Lisette Keur Holandsko
147  Andriy Plotkin & Anastasiya Novikova Německo
149  Javier Alcaniz Cardenas & Giulia Zanlorenzi Španělsko
149  Aleksei Vlasov & Kristina Sharova Rusko
151  Diego Arias Prado & Masha Tiagunova Španělsko
151  Victor Fischer & Alexandra Rehn Německo
151  Evgeniy Grinin & Olga Morozova Rusko
151  Artem Mubarakshin & Aleksandra Belous Rusko
151  Alexander Schack & Susi Susa Německo
156  Yvo Eussen & Elisabeth Novotny Švédsko
156  Marcel Fels & Vera Paulus Holandsko
156  Jordi Fonolla & Eva Blasco Španělsko
156  Sebastian Lucke & Ingrid Altmann Německo
156  Dmitriy Vorobyev & Yulia Ovchinnikova Rusko
161  Vyacheslav Dedurin & Venera Murzina Rusko
161  Victor Kolotev & Dinara Yarullina Rusko
163  Jan Herodek & Alena Cecatkova Česká republika
163  Gennadiy Tsynkevich & Enikö Baráth Maďarsko
163  Joey Yeh & Doris Sun Tchaj-wan
166  Andreas Gross & Kira Mauss Německo
166  Giovanni Percacciuolo & Marianna Mendicino Itálie
166  Andrei Scrab & Sabine Vorbrodt Německo
169  Tim Bonkowski & Stephanie Elkeles Německo
169  Jordi Fabrega & Maria Pomar Španělsko
169  Thorge Merkhoffer & Sylvia Schaaf Německo
172  Torben Fedder & Simone Mitlehner Německo
172  Jasper Sonnevelt & Gonja Tambach Holandsko
172  Marco Spadafora & Edvige Bilotti Itálie
172  Hendrik Stein & Sonja Hain Německo
176  Oleksiy Puzanov & Iryna Grebennyk Ukrajina
176  Stephan Schlager & Juliane Haider Rakousko
176  Ivo Simacek & Leona Macasova Česká republika
179  Xu Junjie & Wu Xiaomei Čína
179  Marcel Kunitzsch & Elisa Seifert Německo
181  Codrin Constantin Fuioaga & Cristina Murgu Rumunsko
181  Ilya Gogotov & Olga Kuzaeva Rusko
181  Brenton Mitchell & Catherine Blackler Kanada
181  Jorg Neuhaus & Ruth Gerwing Německo
181  Thorsten Unger & Vera Küster Německo
181  Patrick Wieschollek & Janet Wieschollek Německo
181  Marcel Zwidwijk & Suzanne Gelens Holandsko
188  Kevin Butsch & Olga Ursol Německo
188  Kirill Goncharov & Darya Tarasova Rusko
188  Jörg Gutmann & Isabel Matthes Německo
188  Paul Hüttinger & Sandra Stöckl Rakousko
188  Alexander Patas & Jerusha Kloke Německo
188  Ondrej Radil & Katerina Pribylova Česká republika
188  Rico Schlammer & Astrid Schäfer Německo
188  Sascha Wakup & Ann Katrin Bechtold Německo
196  Norbert Csanad Fodor & Teodora Roxana Tatar Rumunsko
196  Dominic Thutewohl & Tina Richter Německo
198  Andrea Carola & Chiara Zaccheddu Itálie
198  Remo Grande & Lorenza Vernamonte Itálie
198  Dmitriy Melnikov & Yuliya Listratova Rusko
198  Denis Quaiato & Amanda Tomasi Itálie
198  Yvo Van Bosch & Sze Ar Wong Holandsko
198  Ruben Viciana & Eva Moya Španělsko
204  Virgil Boros & Alexandra Barna Rumunsko
204  Erik Nasybullin & Veronika Okatova Rusko
206  Norbert Heusel & Kessrin Gevert Německo
206  Jordi Pares & Vanessa Planell Španělsko
206  Serban Patrick Rotaru & Daniela Maria Apatiei Rumunsko
206  Pavlo Starshevskiy & Viktoriya Klymash Ukrajina
206  István Zsigovics & Zsuzsanna Katona Maďarsko
211  Daniel Buhala & Joulia Arnet Švýcarsko
211  Alan Chao & Lynn Chen Tchaj-wan
211  Florian Hansel & Linda Wulfes Německo
211  Alexander Horn & Nicole Gräf Německo
211  Florian Meyer & Anja Meyer (aka Katzmarski) Německo
211  Serkan Ötztürk & Anastasia Pukhova Německo
211  Robert Rothmiller & Yvonne Aurbacher Německo
218  Peter Aubel & Iryna Koval Holandsko
218  Michael Beckmann & Bettina Corneli Německo
218  Gunther Klich & Svenja Klich Německo
218  Sascha Otto & Janne Vollmer Německo
218  Roland Tines & Heidrun Puskas Německo
218  Andreas Tippel & Larissa Natalie Bieritz Německo
218  Remco Van Sabben & Kim Van Sabben Holandsko
225  Hans Allard & Margo Oosterhoon Holandsko
225  Marius Eckert & Franziska Freyer Německo
225  Vadim Galakhov & Anna Kuznetsova Rusko
225  Lenny Howard & Christina Kessler Německo
225  Jens Matuschek & Regina Krings Matuschek Německo
225  Gonçalo Torres & Sofia Cordeiro Portugalsko
225  Henk Wieger Walburg & Anita Dekker Holandsko
232  Kees Broess & Anne Van Grinsven Holandsko
232  Sven Glass & Bodil Kaiser Německo
232  Tuomas Jylhä & Iida Hilska Finsko
232  Holger Kliche & Melanie Fischer Německo
232  Mikko Kuntonen & Titti Koivula Finsko
232  Denys Leonidov & Irina Rabinovich Ukrajina
232  Ulrich Meumann & Katja Arnold Německo
232  Maurice Philipoom & Marieke Londen Holandsko
232  Philippe Quinet & Patricia Lauble Francie
232  Daniel Silva & Daniela Santos Portugalsko
232  Oliver Simon & Claudia Venter Německo
232  Sven Spengemann & Ramona Spengemann Německo
232  Marc Tacchino & Stephanie Rey Francie
232  Timo Verhoeven & Isabell Verhoeven (aka Simon) Německo
232  Joan Vila & Anahi Jerez Španělsko
232  Markus Weik & Sandra Weik Německo
232  Tobias Wozniak & Katharina Willberg Německo
249  Martin Brand & Katharina Sager Německo
249  Guillaume Crantelle & Perrine Tenembaum Francie
249  Thomas Müller & Sonja Borchert Německo
249  Stefan Rosik & Tanja Wernetshammer Německo
249  Florian Wiedenmann & Tina Süssmann Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}