Results from German Open 2008 - Amateur Rising Star Latin 13. srpna 2008
Podívejte se, jak advertise your product s námi

German Open 2008
Německo - Stuttgart 12. srpna 2008

Amateur Rising Star Latin 13. srpna 2008

Finále

1  Jevgenijs Suvorovs & Andrea Zelinkova Lotyšsko
2  Andrey Gusev & Elizaveta Cherevichnaya Rusko
3  Daniils Kutuzovs & Viktorija Puhovika Lotyšsko
4  Sergey Tatarenko & Viktoria Tatarenko (aka Lyschinska) Německo
5  Gennady Bondarenko & Elena Zverevshchikova Německo
6  Fabio Scuderi & Ornella Boccafoschi Itálie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Dario Scuderi & Marina Mangione Itálie
8  Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Finsko
9  Umberto Gaudino & Louise Heise Itálie
10  Dmytro Rosenko & Natalia Granko Ukrajina
11  Andrzej Suchocki & Natalia Piecewicz Polsko
12  Vassili Anokhine & Tina Bazokina Estonsko

Čtvrtfinále

13  Konstantin Todorov & Andra Linte Bulharsko
14  Alexander Rebrov & Madara Liepniece Lotyšsko
14  Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Německo
16  Anton Azanov & Ekaterina Isakovich Rusko
16  Alexander Mordvintsev & Anna Buglova Rusko
18  Giovanni Virgitto & Sara Casini Itálie
19  Ivan Smirnov & Anna Tabolina Rusko
20  Denys Drozdyuk & Antonina Skobina USA
20  Dmitriy Nikolaev & Yulya Zhylko Bělorusko
22  Manuel Frighetto & Karin Rooba Estonsko
23  Boris Maltsev & Zarina Shamsutdinova Kazachstán
24  Nikolay Fanagin & Valerija Fetissova Estonsko

4. kolo (top 48)

25  Nicolas Garcia & Masha Turlupova Španělsko
26  Joel Lopez & Rosa Carné Španělsko
26  Massimo Sinato & Tanja Kuschill Německo
28  Gregoire Lyonnet & Anastasija Gorbacenko Francie
28  Viktors Shruboks & Ala Karpenko Litva
30  Stefan Heinrich & Manuela Brychzy Německo
30  Ilia Kutsenko & Diana Sivolobova Rusko
30  Krystian Radziejowski & Sylwia Maczek Polsko
33  Alexandru Ion & Natalia Ivanova Rumunsko
33  Bogdan Velykgolova & Diana Grechana Ukrajina
35  Sebastian Matheja & Lydia Hellmann Německo
36  Roman Chetvergov & Zhanna Sablina Rusko
36  Joel Gonzalez & Ariadna Gil Španělsko
36  Jaak Vainomaa & Taina Savikurki Finsko
39  Ilia Russo & Maria Albert Slovensko
39  Alex Wei Wang & Roxie Jin Chen Čína
41  Jonathan Rodríguez Pérez & Nina Chinju Uszkureit Německo
42  Konstantin Pribludin & Margarita Mashak Rusko
43  Kirill Kartavtsev & Evgenia Golikova Rusko
43  Oleksiy Puzanov & Iryna Grebennyk Ukrajina
45  Denis Tyagunov & Ekaterina Chuykova Rusko
46  Dumitru Pascu & Ecaterina Jelezni Rumunsko
47  Simone Vertuccio & Anastasiya Kuzmina Itálie
48  Javier Fernandez Valino & Leticia Cano Pozas Španělsko

3. kolo (top 94)

49  Marius Iepure & Christina Kessler Německo
50  Radek Mucha & Alice Stodulkova Česká republika
50  Sergey Savitskiy & Irina Pechenova Rusko
52  Egor Schiriy & Alisa Sadovnikova Rusko
53  Vasiliy Tyukhtin & Karina Lapkovskaia Rusko
54  Gerard Perez & Arismel Naya Španělsko
55  Rafal Janecki & Anna Piaseczna Polsko
55  Artsiom Kazyra & Anastasia Veslova Bělorusko
55  Jan Onder & Lucie Huncarova Česká republika
58  Wolfram Hörr & Natalja Li Německo
58  Marvin Nigg & Claudia Obmascher Rakousko
60  Matteo Prezioso & Antonella Illuzzi Itálie
60  Isaac Rovira & Desiree Martin Španělsko
62  Yassine Bouabdallah & Serena Cavedagna Itálie
62  Salvatore Capilli & Rosmira Di Stefano Itálie
62  Wen-bo Fan & Chen Shiyao Čína
62  Simone Franco & Laura Hair Anglie
62  Yumiya Kubota & Rara Kubota Japonsko
62  Nuno Moreira & Mette Elkjaer Portugalsko
62  Nikita Smirnov & Valeria Morgucheva Rusko
69  Pawel Bartelik & Paulina Dabek Polsko
69  Domenik Herrmann & Anna Walz Německo
69  Aleksey Shipilov & Maryana Nazarova Rusko
69  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Lotyšsko
73  Jiri Hein & Lucia Krncanova Slovensko
73  Alex Infusino & Giulia Dotta Itálie
73  Remi Jansen & Debbie Krewinkel Holandsko
73  Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Ukrajina
73  Riccardo Pacini & Sonia Spadoni Itálie
78  Maxim Belozerov & Kristina Avsyukevich USA
78  Eric Damian & Martina Bastic Rumunsko
80  Adalsteinn Kjartansson & Rakel Gudmundsdottir Island
80  Sergiu Luca & Regina Murtasina Německo
80  Razvan Gabriel Manole & Olga Negodoica Rumunsko
83  Adrian Ciutoiu & Cristina Georgiana Niculita Rumunsko
83  Denis Medvedev & Elena Yakimchuk Rusko
83  Victor Presnetsov & Vera Nam Rusko
86  Decius Mirea & Oana Andreea Nechiti Rumunsko
86  Stefano Vidoni & Giulia Settomini Itálie
88  Andreas Cibis & Victoria Kleinfelder Německo
88  Angelo Volpe & Manuela di Buono Itálie
90  Oleg Dachkevitch & Tatiana Suslova (aka Gorokhova) Rusko
90  Valerij Gridassov & Anna Riger Německo
92  Manuel Hercygier & Chanel Hönicke Německo
92  Nikolay Ivanushkin & Angelina Nechkhaeva Rusko
94  Petar Daskalov & Elena Merdjanova Bulharsko

2. kolo (top 170)

95  Evgeniy Davidenko & Natalya Tkacheva Rusko
95  Stanislav Galinov Kaltschev & Mihaela Hari Ganeshavel Německo
95  Pavel Krivonogov & Yana Minaeva Rusko
95  Genadi Petkov & Vanina Ilieva Bulharsko
95  Dmytro Samoylov & Lyudmila Petrova Ukrajina
95  Tommy Yu & Zoe Su Tchaj-wan
101  Aleksei Sonin & Maria Sachkova Rusko
101  Pedro Vieira & Ana Teresa Silvestre Portugalsko
103  Yoshikazu Jimenji & Ryoko Yamazaki (aka Jimenji) Japonsko
103  Vitor Lemos Fernandes & Soraia Oliveira Portugalsko
105  Pedro Borralho & Tatiana Moreira Santos Portugalsko
105  Denislav Dimitrov & Iliana Staevska Německo
105  Konstanty Kolesinski & Pola Anforowicz Polsko
105  Vitaliy Novikov & Alisa Proshak Rusko
105  Evgeny Selin & Hanna Run Oladottir Island
105  Gaetano Sentina & Eleonora Boccalari Itálie
111  Kristijan Burazer & Martina Plohl Slovinsko
111  Evgeniy Korotonozhkin & Ksenia Miroshnichenko Rusko
111  Gang Wan & Cuiping Chen Čína
111  Charles Wang & Janet Hsiao Tchaj-wan
111  Solar Yang & Marian Ma Tchaj-wan
116  Yutaka Kubota & Miyuki Kubota Japonsko
116  Telmo Madeira & Sara Venturinha Portugalsko
116  Jakob Stühler & Ekaterina Kalugina Německo
119  Ferenc Bódi & Krisztina Kovács Maďarsko
119  Ramon Fornos & Elisabeth Garcia Španělsko
119  Andrei Mangra & Ioana Diana Degau Rumunsko
119  Vaclav Masaryk & Zaneta Vaskova Česká republika
119  Yen-Ming Peng & Vicky Hsin-Chi Chi Tchaj-wan
119  William Pfäffli & Florence Bunga Švýcarsko
125  Yvo Eussen & Elisabeth Novotny Švédsko
125  Gunnar Gunnarsson & Anne Bruun Baden Dánsko
125  Mikko Matikka & Kerttu Sakki Finsko
125  Dimitri Neuendank & Vania Borges (aka Caixeiro) Německo
125  Neiko Zhelev & Frederikke Flyvbjerg Norgaard Dánsko
130  Vasile Razvan Dinu & Andreea Ramona Manolache Rumunsko
130  Stefan Grigore & Laura Filipescu Rumunsko
130  Wouter Heyen & Virginia Coffa Holandsko
130  Ruben Viciana & Eva Moya Španělsko
134  Bruno Caseiro & Sara Claro Portugalsko
134  Simone Savina & Chiara Brusaschetto Itálie
134  Andrei Scrab & Sabine Vorbrodt Německo
134  Tomaz Ster & Stasa Berkopec Slovinsko
138  Roman Dauze & Ekaterina Pechenik Kazachstán
138  Vladimir Kopriva & Lenka Stixova Česká republika
138  Michael Levin & Daria Titova Německo
138  Davor Marcetic & Branka Bartol Croatia
138  Pavel Sluka & Ekaterina Romashkina Česká republika
143  Marek Kypus & Klara Chovancikova Česká republika
143  Tiago Picarra & Sofia Dias Portugalsko
143  Alexander Svanberg & Marielle Lazar Švédsko
146  Joao Martins & Susana Zambujo Portugalsko
146  Domenico Palmisano & Giulia Scarpellini Itálie
146  Eros Zanatta & Tamara Bacciolo Itálie
149  Gleb Bykov & Anna Sviridova Rusko
149  Kevin Santana & Joana Diniz Portugalsko
151  Lukas Bartunek & Katerina Hrstkova Česká republika
151  Alexis Bergeon & Karin Lillemaa Francie
151  Aleksei Vlasov & Kristina Sharova Rusko
154  Konstantin Niemann & Anastasia Davydova Německo
154  Daniele Sargenti & Eleonora Comparini Itálie
154  Damian Straczek & Patrycja Zbrzezna Polsko
157  Markus Hackl & Stefanie Krausz Rakousko
157  Alex Salvador & Jessica Tomasi Itálie
159  András Kósa & Petra Pandúr Maďarsko
159  Javier Martinez & Yana Olina Španělsko
159  Valera Musuc & Nina Trautz Německo
159  Georgi Naidenov & Yuliya Prokopenko Bulharsko
163  Kazuhiko Natsumi & Kyoko Yanagihori Japonsko
163  David Riegler & Julia Jussel Německo
163  Dierick Schröder & Ulrike Kasper Německo
163  Matteo Zambon & Alice Chiocchi Itálie
167  Marek Hrstka & Petra Sorejsova Česká republika
167  Joey Yeh & Doris Sun Tchaj-wan
169  Evaldas Sodeika & Ieva Zukauskaite Litva
170  Zhivko Ivanov & Milla Lykke Dánsko

1. kolo (top 300)

171  Attila Budai & Lilla Barna Maďarsko
171  Jason Cicard & Amandine Mauceri Francie
171  Kirill Goncharov & Darya Tarasova Rusko
171  Markus Hadnagy & Zsofia Garbe Německo
171  Ricardo Marques & Sandra Silva Portugalsko
171  Anton Smolyaninov & Olga Shelomizkaia Rusko
171  Gennadiy Tsynkevich & Enikö Baráth Maďarsko
178  Marco Di Filippo & Clarissa Guastella Itálie
178  Edgars Jekabsons & Aleksandra Povare Lotyšsko
178  Joel Marques & Ines Perdigao Portugalsko
181  Marco Aloisi & Zuzanna Pacyniak Itálie
181  Joao Baiao & Sara Meireles Portugalsko
181  Alexei Denisov & Julia Maria Uebelacker Francie
181  Philipp Hanus & Siri Kirchmann Německo
181  Thomas Rulence & Chloe Bessonnard Francie
181  Petr Sikula & Renata Hlavackova Česká republika
181  Jiri Zejda & Katerina Jancova Česká republika
188  Alessio Daidone & Ilenia Pia Mancuso Itálie
188  Jan Herodek & Alena Cecatková Česká republika
188  Daniel Kanchev & Elena Rodnyanskaya Německo
188  Jan Knoll & Nina Mishchenko Německo
188  Vasco Neves & Ana Oliveira Portugalsko
188  Jonathan Peulet & Samantha Peulet Francie
188  Alexey Rubtsov & Jasmina Arko Slovinsko
188  Dmitriy Suftin & Ekaterina Presnetsova Rusko
196  Lucien Laurent & Jessica Deyre Francie
196  Lubomir Skrivanek & Aneta Horakova Česká republika
196  Illya Vinnikovskyy & Orsolya Horvath Maďarsko
196  Serguei Vylivnoi & Alena Yakimenko Rusko
196  Tobias Wozniak & Katharina Willberg Německo
196  Ryo Yoshikawa & Ema Ishii Japonsko
196  Vasiliy Zhuravel & Irina Syrovatko Rusko
203  Aleksey Birman & Aleksandra Demina Rusko
203  Branislav Elias & Jana Hradilova Slovensko
203  Codrin Constantin Fuioaga & Cristina Murgu Rumunsko
203  Aleksandr Lushnov & Svetlana Hodos Kyrgyzstán
203  Emanuele Pappacena & Francesca Lazzari Itálie
203  Paolo Sarchese & Anna Del Boccio Itálie
203  Yannick Will & Elena Rachinsky Německo
210  Silviu Gheorghita Cojocariu & Alexandra Lutic Rumunsko
210  Johann Deter & Victoria Aidel Německo
210  Igor Lounev & Ekaterina Prokhorova Rusko
210  Carlos Nunes & Joana Fraga Ferreira Portugalsko
210  Ales Petran & Aneta Tvrznikova Česká republika
215  Erik Imamov & Snezhana Gribova Rusko
215  Anton Koch & Jolanthe Dargel Německo
215  Simone Papi & Martina Chiarore Itálie
215  Kristian Pekar & Klara Zamecnikova Česká republika
219  Lars Olav Eltervaag & Melanie Kegel Norsko
219  Stefano Furlan & Alessia Lissandron Itálie
219  Alexander Martens & Katrin Potratz Německo
219  Florian Vana & Anna Koutina Rakousko
223  Dzintars Jaundzeikars & Marta Kaleja Lotyšsko
223  Tomoya Kawashima & Matsuri Kojima Japonsko
223  Dmitriy Melnikov & Yuliya Listratova Rusko
223  Ruud Moers & Amber List Holandsko
223  Filipe Andre Santos & Joana Branco Portugalsko
228  Gustavs Ernests Arajs & Marika Zelencova Lotyšsko
228  Jordi Fonolla & Eva Blasco Španělsko
228  Evgeniy Grinin & Olga Morozova Rusko
228  Fabio Scarcella & Raffaella Ferrara Itálie
228  Dmitry Stoborov & Ekaterina Krisanova Rusko
228  Cristiano Valente & Vanessa Ferrao Portugalsko
234  Marius Eckert & Franziska Freyer Německo
234  Michal Janc & Lucia Kozmova Slovensko
234  Martijn Wesseling & Denise Qualm Holandsko
237  Thomas Holzinger & Pia Sulzbacher Německo
237  Marco Toniolo & Giulia Sant'anna Itálie
239  Teddy Dechandon & Pryscillia Dardot Francie
239  Jordi Fabrega & Maria Pomar Španělsko
241  Frederico Ferreira & Daniela Pinheiro Portugalsko
242  Helder Almeida & Mariana Semiao Portugalsko
242  Jose Manuel Fernandez & Ingrid Barreiro Španělsko
242  Hidehiko Oaki & Fumiko Oaki (aka Katashima) Japonsko
242  Michal Vajcik & Sophie Egli Švýcarsko
242  Robert Westerveen & Aleksandra Wojtysiak Holandsko
247  Andrea Evangelista & Vanessa Cavallaro Itálie
247  Jasha Nesteriuk & Finja Plüschau Německo
247  Daniel Silva & Daniela Santos Portugalsko
250  Ivan Bagaev & Maria Konus Rusko
250  Billy Chen & Joyce Pan Tchaj-wan
250  Viktor Schleining & Anna Kistanova Německo
253  Yannick El Amari & Lucie Roibet Francie
253  Nuno Galante & Debora Ferreira Portugalsko
253  Engin Onder & Renata Vanova Německo
253  Sergej Orechkov & Janine Lippert Německo
253  Michael Stierle & Maria Schwarzkopf Německo
258  Masakazu Ikeda & Nao Shirai Japonsko
258  Vsevolod Sevcenko & Michaela Anastasia Slovensko
258  Taras Skuratov & Ekaterina Rybina Rusko
258  Marc Tacchino & Stephanie Rey Francie
262  Christoph Henkel & Olga Pereshitova Německo
262  Rik Jansen & Ilse Vogt Holandsko
262  Florian Kutschera & Jasmin Schwierz Německo
262  Florian Mirus & Valeria Jäger Německo
262  Gonçalo Torres & Sofia Cordeiro Portugalsko
262  Thomas Unterer & Ines Bolze Německo
268  Alexander Horn & Anna Pachla Německo
268  Robert Kunz & Viktoria Renpenning Německo
268  Serban Patrick Rotaru & Daniela Maria Apatiei Rumunsko
271  Paul Hüttinger & Sandra Stöckl Rakousko
271  Denys Leonidov & Irina Rabinovich Ukrajina
271  Frederico Ribeiro & Ana Rita Letra Portugalsko
274  Guillaume Crantelle & Perrine Tenembaum Francie
274  Stanislav Durchanek & Katerina Sebkova Česká republika
274  Lucien Krebs & Nicole Dürler Švýcarsko
274  Christian Krüger & Miriam Speckmann Německo
274  Sebastian Lucke & Ingrid Altmann Německo
279  Georg Jansen & Maria Blockus Německo
279  Tiago Jones & Patricia Tico Portugalsko
279  Minato Kojima & Megumi Morita Japonsko
279  Maxim Putryk & Tereza Blazkova Česká republika
279  Jean-Charles Revol & Charlotte Roux Francie
284  Jens Arnegger & Nicole Ziegler Německo
284  Francois Mahe & Veronique Desjardins (aka Mahe) Francie
284  Timo Verhoeven & Isabell Verhoeven (aka Simon) Německo
284  Nick Vlassis & Eftymia Giannaraki Řecko
284  Alexander Wessel & Deborah Draksler Německo
284  Benjamin Wörner & Caroline Sauter Německo
290  Walter Jorge & Anaize Jorge Portugalsko
291  Michael Beckmann & Bettina Corneli Německo
291  Andre Boss & Angela Wenger Švýcarsko
291  Mykola Logoyda & Oleksandra Hudz Ukrajina
291  Juli Mkrtutmian & Nadia Stier Německo
291  Cedric Titi Mosca & Vanessa Jacob Francie
291  Beat Peter & Ruth Zürcher Švýcarsko
297  Sven Barkowsky & Carolin Schöner Německo
297  Paul Fricka & Saskia Bodenhausen Německo
297  Quentin Gagnage & Andrea Ferrier Francie
297  Nick Kocken & Ashley Sluijsmans Holandsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}