Results from German Open 2007 - Youth 10 Dance 14. srpna 2007
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

German Open 2007
Německo - Stuttgart 14. srpna 2007

Youth 10 Dance 14. srpna 2007

Finále

1  Anton Skuratov & Alona Uehlin Německo
2  Joel Gonzalez & Ariadna Gil Španělsko
3  Vladimirs Kurcevskijs & Ekaterina Selitskaia Lotyšsko
4  Anton Azanov & Ekaterina Isakovich Rusko
5  Bogdan Tyaglyy & Valeria Semochkina Rusko
6  Pavel Novikov & Karolina Iwanowicz Polsko
7  Evgeny Urazgildeev & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  Vladimir Rudko & Mariya Ivanova Rusko
9  Evgeny Vinokurov & Christina Luft Německo
10  Szymon Bozek & Michaela Riedlova Česká republika
11  Lasse Legaard & Milla Lykke Dánsko
12  Denis Medvedev & Elena Yakimchuk Rusko
13  Alexey Glukhov & Svetlana Tikhonova Rusko
13  Pavel Krivonogov & Yana Minaeva Rusko
15  Anton Smolyaninov & Olga Shelomizkaia Rusko

Čtvrtfinále

16  Nikolaj Lund & Irina Shergina Dánsko
17  Edgars Linis & Eliza Ancane Lotyšsko
18  Rihards Eglitis & Elza Pole Lotyšsko
19  Yuriy Shtubov & Diana Korotina Estonsko
19  Evaldas Sodeika & Viktorija Kunauskaite Litva
21  Evgeniy Kochan & Olga Cherepanova Rusko
21  Tapani Savikurki & Taina Savikurki Finsko
23  Yuriy Simachev & Angelina Sibaeva Rusko
24  Damian Pawlowski & Marika Ostrowska Polsko
25  Marco Tocchini & Giada Ippolito Itálie
26  Pasquale Farina & Rosa Anna Paone Itálie
27  Egor Yuzhakov & Ekaterina Kiryanova Rusko
27  Pavel Zvychaynyy & Jacqueline Cavusoglu Německo

2. kolo (top 60)

29  Marius Balan & Irina Rausch Německo
29  Mateusz Modzelewski & Anna Khrycheva Polsko
31  Anatoly Novoselov & Alina Merenkova Rusko
32  Ilya Bardakhan & Yana Agapova Moldávie
32  Andriy Plotkin & Anastasiya Novikova Německo
34  Sergiu Coropceanu & Marioara Cheptene Moldávie
34  Maksim Fedotov & Svitlana Sovetchenko Ukrajina
34  Jacek Jeschke & Wiktoria Wior Polsko
34  Jurijs Trosenko & Claudia Ketonen Finsko
38  Denis Goncharov & Ksenia Putko Rusko
38  Simon Riding & Cecilie Funch-nielsen Dánsko
40  Zhivko Ivanov & Dorina Mitkova Stoianova Bulharsko
40  Joonas Rytkoenen & Iiris Uuttu Finsko
42  Andriy Mykhaylov & Olena Novikova Ukrajina
43  Igor Colac & Roxane Milotti Francie
43  Viacheslav Korovin & Tatyana Rogacheva Rusko
45  Leonid Apranich & Olga Paretskaya Bělorusko
46  Andrey Chekmarev & Alina Vedeneeva Rusko
46  David Odstrcil & Beata Koblizkova Česká republika
48  Gleb Bykov & Anna Sviridova Rusko
49  Vladimir Capcelea & Tatiana Pintea Moldávie
50  Frank Zegels & Danique Zegels Holandsko
51  Sergej Esau & Kira Mauss Německo
51  Kirill Gorelov & Daria Burmistrova Rusko
53  Vladimir Labunet & Ecaterina Petrova Moldávie
54  Stanislav Kestel & Virginia Lesniak Německo
54  Evgeniy Lazarev & Aleksandra Sytina Rusko
56  Maksim Gerasimov & Valeria Morgucheva Rusko
56  Artem Mikhaylov & Knarik Erkanyan Rusko
58  Tigran Akopov & Yuliya Trubitsina Rusko
58  Lluis Vall & Carla Valin Španělsko
60  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Lotyšsko

1. kolo (top 115)

61  David Jutge & Johanna Rivier Francie
61  Oleksiy Puzanov & Iryna Grebennyk Ukrajina
63  Andres Liiv & Vita-Viktoria Lyubimtseva Estonsko
63  Paul Rutkowski & Jana Ryvkina Německo
63  Anton Yefremov & Natalya Shevchuk Rusko
66  Michal Jeziorowski & Magdalena Marycz Polsko
67  Andrey Kornev & Svetlana Bondarenko Rusko
68  Minato Kojima & Megumi Morita Japonsko
69  Ricardo Arteaga Perez & Alona Sergeeva Španělsko
69  Bogdan Kolos & Yuliya Lesyuk Ukrajina
69  Victor Kraft & Chanel Hönicke Německo
72  Andreas Gross & Kristina Buschmann Německo
72  Rolands Malcans & Anna Berga Lotyšsko
72  Ivan Meshkov & Ekaterina Bashta Rusko
75  Gergö Nagy & Alexandra Horváth Maďarsko
75  Anton Tretyakov & Anastasiya Kutsaya Kazachstán
77  Pawel Bartelik & Paulina Dabek Polsko
78  Alexandre Panasik & Ekaterina Popova Bělorusko
79  Aigars Auzenbergs & Anete Paradniece Lotyšsko
80  Márk Filotás & Dominika Valler Maďarsko
80  Dzenan Jahic & Anja Imamovic Bosna a Hercegovina
80  Kristaps Kalva & Anita Trusa Lotyšsko
80  Mykyta Novikov & Veronika Goloshivets Ukrajina
84  Ilya Firsov & Tatiana Dudenko Rusko
84  Alen Pavlec & Tara Bohak Slovinsko
84  Dima Riehakainen & Petriina Lappalainen Finsko
87  Carles Martinez & Silvia Llacer Španělsko
87  Andrey Patrushev & Yaroslava Svirina Rusko
89  Mikhail Karbainov & Ekaterina Butenkova Rusko
89  Jan Seiter & Jessica Weinert Německo
89  Yannick Will & Elena Rachinsky Německo
92  Evgeniy Grinin & Olga Morozova Rusko
92  Dmitriy Muravev & Olga Gandembul Rusko
94  Ilja Tourunen & Roosa Hasu Finsko
95  Sergio Costa & Ana Rita Almeida Portugalsko
96  Juuso Karonen & Emmiina Ristolainen Finsko
97  Aleksey Dogaev & Nataliya Sazonova Rusko
97  Andrei Mangra & Ioana Diana Degau Rumunsko
97  Aleksandr Shinelev & Anastasiya Chernykh Rusko
100  Piotr Brzozowicz & Karolina Sliwinska Polsko
101  Tomi Lappi & Geisy Lahe Finsko
101  Phil Schwarick & Franziska Schöne Německo
103  Michal Boruta & Agnieszka Grzybowska Polsko
104  Evgeniy Bobkov & Annamariya Dreglya Rusko
105  Sandro-pascal Bahke & Jeannine Sagner Německo
105  Sebastian Triebel & Michaela Kemnitzer Německo
107  Tuomas Kesti & Maria Tanhuanpää Finsko
107  Kirill Pestov & Irina Sakhnenko Rusko
109  Kasper Rauhala & Piri Lähdemaa Finsko
110  Xavi Fonolla Sopena & Carolina Sanchez Canovas Španělsko
111  Niv Mizrahi & Michal Malul Israel
112  Bogdan Chirodea & Patricia Ene Rumunsko
112  Miks Martinsons & Anete Cibala Lotyšsko
114  Mike Heinrich & Isabel Grundlach Německo
115  Andreas Willander & Nanna Willander Dánsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}