Results from German Open 2007 - Juvenile II Standard 17. srpna 2007
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

German Open 2007
Německo - Stuttgart 14. srpna 2007

Juvenile II Standard 17. srpna 2007

Finále

1  Sergey Rozhkov & Nadezhda Averina Rusko
2  Alexandru Birca & Jessica Balan Moldávie
3  Maxim Chirikov & Veronika Dichka Rusko
4  Yuriy Lioli & Bella Kotova Rusko
5  Glib Emelyanov & Olena Ablitsova Ukrajina
6  Stanislav Mamonov & Ekaterina Volosatova Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Leonid Tishkin & Anastasiya Kovalenko Rusko
8  Karls Aniscenko & Anna Paula Eglite Lotyšsko
8  Vladimir Neykshin & Elina Kalvane Lotyšsko
8  Nikita Pavlov & Marina Zakharova Rusko
11  Michail Dezhurov & Inna Tokarchuk Rusko
12  Vladislav Tammi & Diana Gavrilova Estonsko

Čtvrtfinále

13  Casian Tudosie & Paula Diana Otiman Rumunsko
13  Daniel Werner & Jessika Chabaeva Německo
15  Razvan Dan Ilea & Dora Kilin Rumunsko
15  Mihai Paraschiv & Diana Andreea Toma Rumunsko
17  Kewin Espenszyt & Jowita Misiakowska Polsko
18  Alexey Viacheslavov & Alina Voyna Rusko
19  Anatoliy Zaychenko & Ksenia Prokopenko Rusko
20  Miron Mihnea & Silvia Mihaela Strahotin Rumunsko
21  Vladimir Vypritskiy & Alina Epeykina Rusko
22  Ivan Borisenko & Alena Avdonina Rusko
22  Egor Kondratenko & Polina Kutina Rusko
24  Kirill Karavozov & Aleksandra Pravosudova Rusko

2. kolo (top 38)

25  Denis Kazakov & Katerina Sahanenko Ukrajina
25  Vladimirs Volozaninovs & Ieva Marija Gedzute Lotyšsko
27  Victor Catalin Cauca & Nicole Denise Racovitan Rumunsko
27  Anton Lisitsky & Olesya Frolova Rusko
29  Dragos Ana & Diandra Aniela Illes Rumunsko
29  Zhan Budnik & Darya Drugomilova Bělorusko
29  Ion Gurschi & Alina Guritanu Moldávie
32  Stepan Prochazka & Anne Jägerova Česká republika
32  Andrey Sukhanov & Elizaveta Basyuk Rusko
34  Kaspars Ivanovs & Jelizaveta Jermilova Lotyšsko
35  András Deák & Barbara Andor Maďarsko
36  Viktor Shiryaev & Anna Illina Rusko
37  Boris Pecherskiy & Julia Kobzar Německo
38  Natans Katkovskis & Jelizaveta Manija Lotyšsko

1. kolo (top 56)

39  Dinu Lung & Diana Rogoz Rumunsko
39  Vladlen Oleineac & Arina Tean Moldávie
39  Artem Sattarov & Ilmira Yarullina Rusko
39  Marius Vilcu & Diana Cojuhar Moldávie
43  Georg Gritsai & Jekaterina Blinkova Estonsko
44  Nikita Khorostokovaty & Maria Smirnova Rusko
44  Vladimir Timofeev & Anastasia Kisliakova Rusko
46  Bogdan Chirita & Raluca Mocanu Rumunsko
47  David Costea & Karolina Gaar Německo
47  Bogdan Cotuna & Laura Stambul Moldávie
47  Alexandru Ion & Georgiana Costache Rumunsko
50  Mikhail Kozhukhov & Karina Mikhaylova Rusko
51  Vytautas Seputis & Erika Abramova Litva
51  Mansur Yanberdin & Rina Nurislamova Rusko
53  Adria Martos Serra & Judit Perez Španělsko
54  Motiejus Skalandziunas & Emile Navickaite Litva
55  Ronalds Grinbergs & Reicela Heinrihsone Lotyšsko
56  Rusland Makhmadov & Karina Makhmadova Kazachstán
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}