Results from German Open 2007 - Junior II Latin 18. srpna 2007
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

German Open 2007
Německo - Stuttgart 14. srpna 2007

Junior II Latin 18. srpna 2007

Finále

1  Joel Lopez & Rosa Carné Španělsko
2  Petar Daskalov & Elena Merdjanova Bulharsko
3  Andrey Semakin & Yana Demenok Rusko
4  Artem Gaylit & Viktoriya Iuleva Bělorusko
5  Viktor Burchuladze & Vera Bondareva Rusko
6  David Werner & Junona Fisman Německo
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Evgeni Kuzin & Valeriya Agikyan Rusko
8  Yuri Soldatov & Irina Gogoladze Rusko
9  Nikita Golota & Asya Riger Rusko
10  Andriy Pyatakha & Oksana Tsykalyuk Ukrajina
10  Danylo Shcherbanyuk & Megi Bakradze Rusko
12  Stefan Grigore & Laura Filipescu Rumunsko
13  Maksim Bondar & Kristina Bespechnova Rusko
14  Milan Martinek & Katerina Krejcikova Česká republika

Čtvrtfinále

15  Dmytro Palchonkov & Mariya Vodopyanova Ukrajina
16  Mykola Voytsehovskiy & Maryna Lynko Ukrajina
17  Stefan Varlan & Natalia Luchiv Moldávie
18  Marc Jimenez Blanch & Alba Feliu Orive Španělsko
18  Nikita Lytchev & Elena Markova Rusko
18  Vyatseslav Molkin & Kristiina Prants Estonsko
21  Aleksandr Mikhaylov & Anastasiya Yurovskaya Rusko
22  Frederik Lund & Cecilie Sejerbo (aka Willumsen) Dánsko
22  Jan Teslia & Kamila Schmidt Polsko
24  Frank Zegels & Danique Zegels Holandsko
25  David Manukyan & Alina Fedotova Rusko
25  Dmitro Paley & Anastasiya Kuzmina Ukrajina
27  Razvan Dimitrescu & Lavinia Kaproch Rumunsko

3. kolo (top 51)

28  Cristian Radvan & Tatiana Silvestrova Moldávie
29  Alexander Borisov & Ksenia Aleksandrova Rusko
29  Kirill Pavlov & Mariya Kostyunina Rusko
31  Oleksiy Nuzhdov & Kateryna Kozma Ukrajina
31  Oleksandr Petryshyn & Elizaveta Parshyna Ukrajina
33  Vladislav Bogdanov & Kateryna Makoviychuk Ukrajina
33  Andraz Erzin & Nina Erzen Slovinsko
33  Aleksandr Kartashov & Irina Konina Rusko
36  Edgars Orda & Katarina Tumasevica Lotyšsko
36  Artis Robalds & Laima Ozolina Lotyšsko
36  Sergey Taran & Veronika Drokova Rusko
39  Marek Bures & Kristyna Zizkova Česká republika
40  Romain Salomon & Ludivine Brangbour Francie
41  Emanuele Caruso & Carlotta Fucci Itálie
41  Oleksandr Polyak & Maryna Polyak Ukrajina
43  Christopher Costea & Angelika Mkrtchjan Německo
43  Vladimir Pavlov & Yunona Gvozdeva Rusko
45  Evgeniy Barskiy & Anastasiya Ermishova Rusko
46  Mykyta Novikov & Veronika Goloshivets Ukrajina
47  Gianmarco Rossi & Sharon Bisbano Itálie
48  Sigurdur Atlason & Sara Jakobsdottir Island
48  Nicolae Robert Dumitru & Alexandra Madalina Maldaeanu Rumunsko
50  Nikita Bryzgalov & Ekaterina Ryabogina Rusko
51  Massimiliano Urban & Ylenia Dalla Bona Itálie

2. kolo (top 96)

52  Deniss Artemjevs & Zanna Bosova Lotyšsko
52  Mirko Cardi & Sharon Cardi Itálie
52  Marco Di Filippo & Clarissa Guastella Itálie
52  Maksym Ryzhykov & Anna Ponomar Ukrajina
52  Rami Schehimi & Lilli Hils Německo
57  Valters Boroviks & Diana Romancane Lotyšsko
57  Georgi Ganev & Veronika Gadzheva Bulharsko
57  Dmitri Kolobov & Kristin Vaha Estonsko
57  Michal Urbanski & Ewelina Mikolajewska Polsko
57  Robert Veskus & Jelena Vassiljeva Estonsko
62  Aleksandr Bobrov & Tetyana Trubnikova Ukrajina
62  Bogdan Boie & Gratiela Terlai Rumunsko
62  Maxim Sosunov & Evgenia Kazarina Německo
65  Matvey Shevelev & Vitalina Gigashvili Rusko
65  Cristian Marcel Tomsa & Andreea Diana Suciu Rumunsko
67  Felix Kunkel & Michelle Gerstmann Německo
67  Vilem Parik & Sabina Klokova Česká republika
67  Vytautas Viluckis & Elena Milinauskyte Litva
70  Tobiasz Uniejewski & Ksenia Isakova Polsko
71  Jan Skuhravy & Dominika Bergmannova Česká republika
71  Denis Vieru & Marina Pinzaru Moldávie
73  Minato Kojima & Megumi Morita Japonsko
73  Aleksandr Shinelev & Anastasiya Chernykh Rusko
75  Sergey Kravchenko & Kseniya Garaeva Rusko
75  Marcin Sochacki & Maja Barczuk (aka Mlynek) Polsko
75  Razvan Stoian & Daiana Dobre Rumunsko
75  George Eduard Sutu & Alexandra Jolobceastai Rumunsko
75  Ioan Bogdan Talpiga & Ana Mirela Talpiga Rumunsko
75  Jokubas Venckus & Aiste Burnyte Litva
81  Roman Gerbey & Ganna Poberezhnyk Ukrajina
81  Nikolay Likhanov & Arina Zaychikova Rusko
81  David Mhitaryan & Galina Mhitaryan Ukrajina
84  Adriano Aquilina & Karina Rudi Německo
84  Nikita Gubaydullin & Yuliya Chubrakova Rusko
84  Constantin Henkel & Sofia Gorbatchev Německo
84  Ilija Schäfer & Christina Zelt Německo
88  Aregaks Avetjans & Ulla Koziola Lotyšsko
89  Beniamin Bregman & Marika Odikadze Israel
90  Bartlomiej Hofman & Dominika Ryffa Polsko
91  Aleksandr Sologub & Nadezhda Artamonova Rusko
92  Gustavs Ernests Arajs & Marika Zelencova Lotyšsko
92  Nauris Kalva & Zanda Gruba Lotyšsko
94  Alex Gerlein & Karolina Bauer Německo
94  Gonçalo Guerreiro & Raquel Ferreira Portugalsko
94  Visa Moisio & Iida Hilska Finsko

1. kolo (top 156)

97  Dan Capcelea & Doina Ignat Moldávie
97  Yuriy Kurilov & Nadezhda Molchanova Ukrajina
97  Arturs Prikulis & Luize Darzniece Lotyšsko
97  Joris Sangavicius & Gabiya Venskute Litva
101  Adam Smotlacha & Tereza Ripova Česká republika
102  Matic Breskvar & Saba Stancic Slovinsko
102  Alexandre Mössner & Melina Herbst Německo
104  Dmitriy Beloshitskiy & Ekaterina Knyazkova Rusko
104  Matvij Dvorkin & Tetyana Borovik Ukrajina
104  Michal Hornicek & Yana Grishchenko Česká republika
107  Radu Cristian & Simona Bolca Rumunsko
108  Sergey Chunikhin & Darya Yakovleva Rusko
108  Jonathan Peulet & Samantha Peulet Francie
110  Mikhail Korabelschikov & Irina Ufimtseva Rusko
110  Edgars Kravalis & Veronika Dedjajeva Lotyšsko
112  Sander Kalve & Anna Kustova Estonsko
112  Harry Knaus & Mara Lönartz Německo
112  Aleksandr Korenev & Elizaveta Zdorova Rusko
112  Valts Liepnieks & Daniela Diure Lotyšsko
112  Harijs Locs & Undine Papule Lotyšsko
112  Jani Neulaniemi & Jenni Torvinen Finsko
112  Alexandru Stoica & Catrinel Dima Rumunsko
119  Ferran Martos Serra & Andrea Villa Castro Španělsko
120  Daniel Vasile Nutu & Raluca Iuliana Paiu Rumunsko
120  Ion Postolace & Alina Grozea Rumunsko
122  Rares Laurentiu Soponar & Alice Alexandra Rusznyak Rumunsko
122  Oliver Steirl & Amanda Hermann Německo
124  Edvins Astahovs & Anastasija Volozaninova Lotyšsko
124  Mihai Marius Gherasim & Stefana Beatrice Andreica Rumunsko
126  Matti Tauru & Jessica Ketonen Finsko
127  Matej Prochazka & Lucie Kocianova Česká republika
127  Daniele Ruscito & Nicole Cartigiano Itálie
127  Martin Simek & Eva Kopecka Česká republika
130  Damien Cauvemberg & Anastasiya Bulayenko Francie
130  Joona Heikkila & Noora Juurinen Finsko
130  Artem Priemyshev & Margarita Staroletova Rusko
130  Kasper Rauhala & Piri Lähdemaa Finsko
130  Kristaps Veikerts & Marta Kaleja Lotyšsko
135  Artur Balandin & Marina Shvetsova Německo
136  Andreas Sopov & Katharina Wawilow Německo
137  Bryan Berger & Janice Saladin Švýcarsko
137  Antonio Stan & Loredana Valsan Rumunsko
139  Maris Loja & Madara Freiberga Lotyšsko
140  Andrius Backys & Laura Talmantaite Litva
141  Vit Domorad & Anna Tobiasova Česká republika
141  Xavi Fonolla Sopena & Carolina Sanchez Canovas Španělsko
143  Alexander Karst & Sophie Schütz Německo
143  Michael Rabinovich & Viktoria Stytsenko Israel
143  Danilo Randazzo & Miriana Randazzo Německo
143  Oleksandr Savchenko & Anna Cherney Ukrajina
147  Daniele Fiorentino & Larissa Patti Německo
147  Lars Gümperlein & Katharina Dahm Německo
147  Ralfs Jugans & Katrina Kulbanska Lotyšsko
147  Carsten Löffler & Carina Löffler Německo
151  Marius Dürr & Valeria Kliese Německo
151  Walter Jorge & Anaize Jorge Portugalsko
151  Kevin Kreuzbichler & Verena Grubinger Rakousko
154  Calin Camarzan & Luminita Gliga Rumunsko
154  Angelo Denecke & Mareike Schwarze Německo
154  Aleksandr Shapovalov & Valeriya Ryabova Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}