Results from German Open 2007 - Junior II 10 Dance 16. srpna 2007
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

German Open 2007
Německo - Stuttgart 14. srpna 2007

Junior II 10 Dance 16. srpna 2007

Finále

1  Viktor Burchuladze & Vera Bondareva Rusko
2  Yuri Soldatov & Irina Gogoladze Rusko
3  Evgeni Kuzin & Valeriya Agikyan Rusko
4  Cristian Radvan & Tatiana Silvestrova Moldávie
5  Artem Gaylit & Viktoriya Iuleva Bělorusko
6  Andriy Pyatakha & Oksana Tsykalyuk Ukrajina
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Tobiasz Uniejewski & Ksenia Isakova Polsko
8  Dmitri Kolobov & Kristin Vaha Estonsko
9  Simonas Stanevicius & Greta Laurinaityte Litva
10  Oleksiy Nuzhdov & Kateryna Kozma Ukrajina
11  Maksim Bondar & Kristina Bespechnova Rusko
12  Aleksandr Shapovalov & Valeriya Ryabova Rusko
13  Stefan Varlan & Natalia Luchiv Moldávie
14  Marek Bures & Kristyna Zizkova Česká republika
15  Michal Urbanski & Ewelina Mikolajewska Polsko

Čtvrtfinále

16  Alexander Borisov & Ksenia Aleksandrova Rusko
17  Vyatseslav Molkin & Kristiina Prants Estonsko
18  Frank Zegels & Danique Zegels Holandsko
19  Jan Skuhravy & Dominika Bergmannova Česká republika
19  Marcin Sochacki & Maja Barczuk (aka Mlynek) Polsko
21  Mateusz Piasecki & Weronika Mierzwa Polsko
21  Rami Schehimi & Lilli Hils Německo
23  Evgeniy Barskiy & Anastasiya Ermishova Rusko
24  Artem Bronnikov & Alena Loktyushina Rusko
25  Aregaks Avetjans & Ulla Koziola Lotyšsko
25  Ion Postolace & Alina Grozea Rumunsko
27  Denis Vieru & Marina Pinzaru Moldávie
28  Oleksandr Gorbenko & Mariya Krivko Ukrajina
28  Ioan Bogdan Talpiga & Ana Mirela Talpiga Rumunsko
30  Marc Jimenez Blanch & Alba Feliu Orive Španělsko

2. kolo (top 60)

31  Yuriy Kurilov & Nadezhda Molchanova Ukrajina
31  Nikita Lytchev & Elena Markova Rusko
31  Oleksandr Polyak & Maryna Polyak Ukrajina
34  Vytautas Viluckis & Elena Milinauskyte Litva
35  Mykyta Novikov & Veronika Goloshivets Ukrajina
35  Dmitro Paley & Anastasiya Kuzmina Ukrajina
37  Milan Martinek & Katerina Krejcikova Česká republika
37  Maksym Ryzhykov & Anna Ponomar Ukrajina
39  David Manukyan & Alina Fedotova Rusko
40  Arturs Prikulis & Luize Darzniece Lotyšsko
41  Georgi Ganev & Veronika Gadzheva Bulharsko
42  Vladislav Bogdanov & Kateryna Makoviychuk Ukrajina
42  Daniil Kapitanov & Tatyana Nastechena Rusko
44  Nicolae Robert Dumitru & Alexandra Madalina Maldaeanu Rumunsko
44  Aleksandr Shinelev & Anastasiya Chernykh Rusko
46  Sigurdur Atlason & Sara Jakobsdottir Island
46  Aleksandr Bobrov & Tetyana Trubnikova Ukrajina
46  Nikita Gubaydullin & Yuliya Chubrakova Rusko
49  Dan Capcelea & Doina Ignat Moldávie
49  Robert Veskus & Jelena Vassiljeva Estonsko
51  Bartlomiej Hofman & Dominika Ryffa Polsko
51  Frederik Lund & Cecilie Sejerbo (aka Willumsen) Dánsko
53  Kirill Pavlov & Mariya Kostyunina Rusko
54  Kirill Medyanov & Eliza Lozhnikova Rusko
54  Aleksandr Sologub & Nadezhda Artamonova Rusko
56  Alex Gerlein & Karolina Bauer Německo
56  Oleksandr Petryshyn & Elizaveta Parshyna Ukrajina
58  Sergey Kravchenko & Kseniya Garaeva Rusko
60  Matvey Shevelev & Vitalina Gigashvili Rusko
61  Vladimir Pavlov & Yunona Gvozdeva Rusko

1. kolo (top 116)

62  Roman Gerbey & Ganna Poberezhnyk Ukrajina
62  Nauris Kalva & Zanda Gruba Lotyšsko
62  Edgars Orda & Katarina Tumasevica Lotyšsko
65  Christopher Costea & Angelika Mkrtchjan Německo
65  Edgars Kravalis & Veronika Dedjajeva Lotyšsko
67  Daniel Artur Kolosin & Alexandra Elert Německo
68  Cristian Marcel Tomsa & Andreea Diana Suciu Rumunsko
69  Maris Loja & Madara Freiberga Lotyšsko
69  Maxim Sosunov & Evgenia Kazarina Německo
71  Matvij Dvorkin & Tetyana Borovik Ukrajina
71  Nikita Golota & Asya Riger Rusko
73  Oleksandr Savchenko & Anna Cherney Ukrajina
74  Stanislav Badanov & Olena Kovalenko Ukrajina
74  Mykola Voytsehovskiy & Maryna Lynko Ukrajina
76  Valters Boroviks & Diana Romancane Lotyšsko
76  Nikita Bryzgalov & Ekaterina Ryabogina Rusko
78  Sander Kalve & Anna Kustova Estonsko
79  Matej Prochazka & Lucie Kocianova Česká republika
80  Michal Hornicek & Yana Grishchenko Česká republika
80  Daniel Vasile Nutu & Raluca Iuliana Paiu Rumunsko
82  Mikhail Korabelschikov & Irina Ufimtseva Rusko
82  Visa Moisio & Iida Hilska Finsko
82  Daniele Ruscito & Nicole Cartigiano Itálie
85  Aleksandr Korenev & Elizaveta Zdorova Rusko
85  Antonio Stan & Loredana Valsan Rumunsko
87  Petros Avetisjan & Ana Ivanova Rusko
87  Roman Davydov & Yulia Feoktistova Rusko
87  Mihai Marius Gherasim & Stefana Beatrice Andreica Rumunsko
87  Darius Ivanovas & Agne Valiukeviciute Litva
87  Artem Priemyshev & Margarita Staroletova Rusko
87  Adam Smotlacha & Tereza Ripova Česká republika
93  Sergey Chunikhin & Darya Yakovleva Rusko
93  Matti Tauru & Jessica Ketonen Finsko
95  Jani Neulaniemi & Jenni Torvinen Finsko
95  Cheslav Novytskyy & Evgeniya Chernova Ukrajina
97  Xavi Fonolla Sopena & Carolina Sanchez Canovas Španělsko
98  Daniel Buschmann & Angelina Jenna Německo
98  Harijs Locs & Undine Papule Lotyšsko
100  Vit Domorad & Anna Tobiasova Česká republika
100  Martin Simek & Eva Kopecka Česká republika
102  Andrius Backys & Laura Talmantaite Litva
102  Dmitriy Beloshitskiy & Ekaterina Knyazkova Rusko
102  Gregor Ehrlich & Laura Korndörfer Německo
105  Radu Cristian & Simona Bolca Rumunsko
105  Eetu Hagman & Emmi Hagman Finsko
105  Petteri Pitkänen & Katariina Neumanen Finsko
105  Kasper Rauhala & Piri Lähdemaa Finsko
105  Shimpei Saito & Izuho Saito Japonsko
110  Ivan Krasnoperov & Anna Putilova Rusko
111  Damien Cauvemberg & Anastasiya Bulayenko Francie
111  Joona Heikkila & Noora Juurinen Finsko
113  Jonni Peltola & Kastanja Rauhala Finsko
114  Calin Camarzan & Luminita Gliga Rumunsko
114  Alexandru Stoica & Catrinel Dima Rumunsko
116  Gonçalo Guerreiro & Raquel Ferreira Portugalsko
117  Walter Jorge & Anaize Jorge Portugalsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}